Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Než příště zveřejníš takhle dementní dotaz na citlivé téma, tak si aspoň něco přečti. Ban.

Na jaké citlivé téma? Snad je někdo konkrétní, kdo je z těch 26 lidí ukradl. Nebo se vypařily samy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaké citlivé téma? Snad je někdo konkrétní, kdo je z těch 26 lidí ukradl. Nebo se vypařily samy?

 

Cituji z Vojtova vyjádření:"Bohužel díky velmi špatné kvalitě videa se nepodařilo identifikovat specifickou osobu". Tímto bych považoval za vyřešené Tvé:" Snad je někdo konkrétní, kdo je z těch 26 lidí ukradl." O citlivosti tématu asi není sporu, přečti si debatu okolo. Závěrečnou řečnickou otázku:"Nebo se vypařily samy?" považuji za zbytečné rýpnutí. Chovej se,prosím, mimo vláken Flame a Žumpa, jako dospělý člověk, a nikoli jako fracek, který do všeho šťourá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ...... korektně se zloděj nazývá specifickou osobou ..... to je sranda .....  jestli si mu fakt dal ban, tak je to divný, zbytečný a laciný ..... mám takovej pocit, že bys nejradši aby se tu psalo jenom to co se líbí tobě ..... ale takhle to nefunguje ..... tos vyhodil zbytečně prachy z rozvoje regionu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z Vojtova vyjádření:"Bohužel díky velmi špatné kvalitě videa se nepodařilo identifikovat specifickou osobu". Tímto bych považoval za vyřešené Tvé:" Snad je někdo konkrétní, kdo je z těch 26 lidí ukradl." O citlivosti tématu asi není sporu, přečti si debatu okolo. Závěrečnou řečnickou otázku:"Nebo se vypařily samy?" považuji za zbytečné rýpnutí. Chovej se,prosím, mimo vláken Flame a Žumpa, jako dospělý člověk, a nikoli jako fracek, který do všeho šťourá.

Hele, tak tady bys mohl dát ale citaci na celý příspěvek :-p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji z Vojtova vyjádření:"Bohužel díky velmi špatné kvalitě videa se nepodařilo identifikovat specifickou osobu". Tímto bych považoval za vyřešené Tvé:" Snad je někdo konkrétní, kdo je z těch 26 lidí ukradl." O citlivosti tématu asi není sporu, přečti si debatu okolo. Závěrečnou řečnickou otázku:"Nebo se vypařily samy?" považuji za zbytečné rýpnutí. Chovej se,prosím, mimo vláken Flame a Žumpa, jako dospělý člověk, a nikoli jako fracek, který do všeho šťourá.

Jestli si děláš legraci, tak to patří do zatím nezaloženého vlákna Hloupý humor. Ale co, moje hodinky to nebyly a srazu jsem se nezúčastnil, tak je to asi jedno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsem to konečně dočetl do konce a musím říct že mě zaráží pro kolik lidí je krádež hodinek za 30k hrozná sranda.

 

Osobně bych nezavrhoval hromadné srazy, ale docela bych byl pro jmenovky. Už kvůli tomu že mám hroznou paměť na jména a 80% lidí si pamatuju spíš podle avataru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jmenovku budu mit v marnici, visici na palci u nohy, doufam...

Na srazu se kazdymu zretelne predstavim, ale s cedulkou tam fakt sedet nebudu. Kdyztak budu na baru a muzete me pozdravit cestou na zachod. Chapu ze moc moznosti, jak eliminovat zlodeje, neni. Jako jedinou vidim neverejne srazy, a ani tady si nejsem jisty. Ale cedulku fakt ne, tedy za me.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Jiří Korn teamu se doufám hlásit nemusím, pojďme ale teda vykopnout nějaké datum v tom fajnovém podniku. Lukyne? Co třeba něco v lednu na způsob 9/10 nebo 16/17?

 

nickolas: to to s tou jmenovkou fakt tak prožíváš? no jestli jo, tak s tebou všechny klidně obejdu a představím tě.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...