Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Ty vole hoši to je organizace jak srazu v Bratislavě. Já už jsem si vzal hotel, abych to měl hned u mista srazu. Ale když to změníte, tak se nedá nic dělat, hlavně, aby tam dobře vařili. 

No já bych to taky spíš už neměnil... ale když se chce Ronin angažovat, tak proč mu nedat možnost zazářit (nebo sklidit pár hejtů :D ) Si to kdyžtak přebookneš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predbezne mam potvrzeno a do vecera budu vedet 100%. Misto je to vhodne s velmi dobrou dostupnosti, jidlo piti je, meli bychom salonek.

 

Pred akci poslal clenum kteri se zapsali na seznam presnou lokaci.

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak rezervaci mám potvrzenou, myslím, že bude nejvhodnější když sdělím členům na seznamu místo v den konání akce abychom zamezili problémům jako na nedávném srazu. Sohlasíte?

 

díky a těším se na středu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak rezervaci mám potvrzenou, myslím, že bude nejvhodnější když sdělím členům na seznamu místo v den konání akce abychom zamezili problémům jako na nedávném srazu. Sohlasíte?

 

díky a těším se na středu :)

Myslis jako ze si nekdo dal hodinky do tasky a pak je nemohl dva tydny najit a proto se spustilo patrani a oslovila FBI??

Jste fakt komedianti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo jasně, dej to ideálně vědět tři minuty před začátkem srazu, aby tam nikdo nedorazil... Někteří si to potřebují naplánovat a zajistit nové ubytování. Nehleďe na to, že to, kde to nové místo bude už zde stejně proběhlo... Jinak to srhnu... proč to dělat jednoduše, když to jde složitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...