Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Hlásím všem, že jsem 327,- Kč nedoplatků zaplatil (za ostatní si to beru jako samotrest) a slibuji, že se budu snažit, abych to už nikdy neudělal.

:giljotiini:

 

Tak mi tato docela trapná diskuse nějak tak trochu zkazila příjemný pocit ze včerejšího srazu. Příště si každý musí dát asi větší pozor, aby to, co platí, odepsali z počítače, protože věřím tomu, že to, co se platilo u stolu možná "zapomněli" odepsat.

 

Mimo jiné, nechci rýpat, ale nebyl by nějaký jiný podnik, kde by bylo možno být trochu více separé? Tady je to trochu jako v nádražní restauraci, kde se v koutě u pár stolů mačkáme, být takhle nějaký salonek, bylo by to možná lepší???!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi tato docela trapná diskuse nějak tak trochu zkazila příjemný pocit ze včerejšího srazu. Příště si každý musí dát asi větší pozor, aby to, co platí, odepsali z počítače, protože věřím tomu, že to, co se platilo u stolu možná "zapomněli" odepsat.

 

Mimo jiné, nechci rýpat, ale nebyl by nějaký jiný podnik, kde by bylo možno být trochu více separé? Tady je to trochu jako v nádražní restauraci, kde se v koutě u pár stolů mačkáme, být takhle nějaký salonek, bylo by to možná lepší???!!!

 

Příště si řekneme o pár stolů navíc, a kdo při odchodu zaplatí, tak na účet dopíše nick, a nechá to na stole. Alespoň já to tak udělám, alespoň pak budu vědět, komu jsem dlužníkem, při případném nedoplatku. Taky nedojde k tomu, že by něco neodmarkovali. Jinak jídlo, servis, parkování a metro super. To co je potřeba příště, je víc stolů, nic víc.

 

to: M916 - máš u mě kouřenici, (jak říká moje princezna doutníkům ), za tu moji čajovou sekeru. Díky. :-)

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uz se na to tady vykaslete. Tri kila jsou jen mala kupka sena.

A neberte si me do pusy s tim forem gentlemanu. Jak jsem psal tak to je, prestoze taky vim, ci cigara jsem predposledne platil. Ale tech par stovek je mezi prateli pod rozlisovaci hranici.

A kdo s tim ma problem, tak je obycejny netovy chatar a ne clen fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím všem, že jsem 327,- Kč nedoplatků zaplatil (za ostatní si to beru jako samotrest) a slibuji, že se budu snažit, abych to už nikdy neudělal.

 

Hele stane se, v poho. Ja takhle predposledne ve Steak baru na smichove taky zdrhnul pri placeni. Uvedomil jsem si to ale a napsal spidererovi, at je tak hodny a zatahne to za me, ze mu to priste dam. Takze Jirko, nejsi v tom sam :D :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Receno slovy klasika, "tak to tady chvili pozoruju - a nestacim se divit."

 

Shrnul bych to asi nasledovne: Na nektere veci se nesetri. Na nektere veci zkratka musite mit. Jako treba tri kilca na utratu v hospode.

 

Myslim, ze pristi sraz si nenecham ujit. Netusil jsem, jake komedialni zazitky mohou jeho dozvuky ucastnikum pochystat... A u takovychto taskaric bych chybet nemel. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Receno slovy klasika, "tak to tady chvili pozoruju - a nestacim se divit."

Shrnul bych to asi nasledovne: Na nektere veci se nesetri. Na nektere veci zkratka musite mit. Jako treba tri kilca na utratu v hospode.

Myslim, ze pristi sraz si nenecham ujit. Netusil jsem, jake komedialni zazitky mohou jeho dozvuky ucastnikum pochystat... A u takovychto taskaric bych chybet nemel. :)

:lol2: Já byl na prvním srazu a líbilo se mi to moc. Jen to strašně rychle uteklo a noc byla ještě mladá. Shodli jsme se Malaketem, že nejlepší by bylo pokračovat někde v šantánu do brzkých ranních hodin a poté se přesunout na odpočinek někam do penzionku. Případně udělat sraz vícedenní - my vesničani jak spadneme do víru velkoměsta... :wine:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
:lol2: Já byl na prvním srazu a líbilo se mi to moc. Jen to strašně rychle uteklo a noc byla ještě mladá. Shodli jsme se Malaketem, že nejlepší by bylo pokračovat někde v šantánu do brzkých ranních hodin a poté se přesunout na odpočinek někam do penzionku. Případně udělat sraz vícedenní - my vesničani jak spadneme do víru velkoměsta... :wine:

Jak rychle uteklo? Vždyť jste zdrhali nějak brzo! :)

 

A nevíte co to bylo za metrosexuála, ten patřil k nám?

post-147-1242399646.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: Já byl na prvním srazu a líbilo se mi to moc. Jen to strašně rychle uteklo a noc byla ještě mladá. Shodli jsme se Malaketem, že nejlepší by bylo pokračovat někde v šantánu do brzkých ranních hodin a poté se přesunout na odpočinek někam do penzionku. Případně udělat sraz vícedenní - my vesničani jak spadneme do víru velkoměsta... :wine:

 

Má pravdu předseda...

 

P.S. Jak si dopad doma? :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Jak si dopad doma? :gunsmilie:

Dobrý - hodinkovnici jsem označil za podložku pod děti, ty jsem namazal olivovým olejem, okořenil, vzal psa ven a do čtyř do rána všechny uspával... :suicide_anim:

 

Myslím toho s tím náramkem, jak se mu Tada snaží šlohnout peněženku:

Takže ty tři kilča vlastně zaladil Spiderer a Tadovi ještě zbylo na hadraplán... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak rychle uteklo? Vždyť jste zdrhali nějak brzo! :)

 

A nevíte co to bylo za metrosexuála, ten patřil k nám?

to je nejakej cizinec :) nekdo ze severu nebo holandan podle zjevu. je presne jak z tech metro fotek co tu byly nedavno. takhle chronomagik nevypada :D mozna malinko pripomina Michala, ale to je slusnej normalni kluk

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hammer_Time
Mimo jiné, nechci rýpat, ale nebyl by nějaký jiný podnik, kde by bylo možno být trochu více separé? Tady je to trochu jako v nádražní restauraci, kde se v koutě u pár stolů mačkáme, být takhle nějaký salonek, bylo by to možná lepší???!!!

Podnik by byl, mohl bych zamluvit nejen salonek, ale !celou! horní místnost... ale bohužel ne v Praze. (Což by pak nebyl Sraz Chronomagu v Praze). Ale zas někdo by měl kratší cestu domu, např. Jakubisko.

Upraveno uživatelem Hammer_Time
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podnik by byl, mohl bych zamluvit nejen salonek, ale !celou! horní místnost... ale bohužel ne v Praze.

 

Vím o krásném podniku kde by nám nechali nejenom celou horní místrost ,ale i dolní i sklep,s velkým neplaceným parkovištěm bohužel je to v Užhorodu :thumbsup_anim:

Gate je fajn a díky nízkým světlům nad stolem je tam dobře vidět na hodinky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...