Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Gate je fajn a díky nízkým světlům nad stolem je tam dobře vidět na hodinky

No jo, já pod jednou lampou seděl a připadal si jak na rentgenu... Ještě že je Malaket šikovnej v oboru elektřina, žárovku povolil a mně tím ulevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý - hodinkovnici jsem označil za podložku pod děti, ty jsem namazal olivovým olejem, okořenil, vzal psa ven a do čtyř do rána všechny uspával... :suicide_anim:

 

No jestli si hodinkovnici označil za podložku pod děti, a žena na to skočila, tak to se musím zeptat, kdo byl u vás doma ožralejší, ty , nebo ona? Zkontroloval si množství chlastu v domácím baru? :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, já pod jednou lampou seděl a připadal si jak na rentgenu... Ještě že je Malaket šikovnej v oboru elektřina, žárovku povolil a mně tím ulevil.

Kdyby jsi si vzal tu nádhernou čepici jak mám od tebe tak by ti to ani nepřišlo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ha muj pokus o vypepseni financni bilance odhalen :D

 

Na hadraplan nezbylo abych byl uprimny muj hadraplan je stale zazimovany a jeho odzimovani je zatim v nedohlednu, protoze se mi porad nekam ztraceji penize

 

Conrad: Tak usporadame zahranicni vyjezdni zasedani, kde je problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli si hodinkovnici označil za podložku pod děti, a žena na to skočila, tak to se musím zeptat, kdo byl u vás doma ožralejší, ty , nebo ona? Zkontroloval si množství chlastu v domácím baru? :thumbsup_anim:

Z báru nic nezmizelo, ale nějak se nám tenčí zásoby olivového oleje (buď s tím maže děti a nebo to pije jako Franz Štraka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý - hodinkovnici jsem označil za podložku pod děti, ty jsem namazal olivovým olejem, okořenil, vzal psa ven a do čtyř do rána všechny uspával... :suicide_anim:

Takže ty tři kilča vlastně zaladil Spiderer a Tadovi ještě zbylo na hadraplán... :thumbsup_anim:

 

Ještě k tomu oleji, teď jsem se o tom bavil s manželkou, skutečně jsem si vzpomínal dobře, také jsme natírali oba naše syny olivovým olejem, je to prý lepší než kosmetické přípravky (nebo v té době bylo?). Manželka pracovala v porodnici, tak jsem tomu slepě věřil.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu oleji, teď jsem se o tom bavil s manželkou, skutečně jsem si vzpomínal dobře, také jsme natírali oba naše syny olivovým olejem, je to prý lepší než kosmetické přípravky (nebo v té době bylo?). Manželka pracovala v porodnici, tak jsem tomu slepě věřil.

Sakryš, tohle se manželka nesmí dočíst, nebo mne donutí podat omluvný inzerát do hlavních periodik... U nás to bylo pomalu na rozvod, když jsem jí viděl je tím sajrajtem natírat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Takže ta slíbená sekera: 4x34Kč za Stella Nealko lahvové = 136Kč, Espeso s mlékem 41Kč, Stella točená 0,5L 44Kč, Staropramen 10° 0,5L 33Kč, Mátový čaj 35Kč, Džus multivitamín 38Kč

 

Sečteno podtrženo: 327Kč

 

Takže očekávám, že se provinilci nějakým způsobem přihlásí a navrhnou řešení. Nevím jak se na tomto foru gentlemanů řešily podobné situace v minulost.

 

Edit: Cybere, seš si 100% jistý, žes nezapomněl na mátový čaj, bo si ho pamatuji, žes ho pil :P

 

 

Nepříjde Ti to ubohé ?

 

Edit - úprava citace, aby to bylo přesnější.

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty s tím nedáš pokoj!

Tak asi takhle

http://www.rodina.cz/clanek5100.htm

Vzdávám se, manželce jsem se již omluvil. Ale ty s Pavčou si na příštím srazu dáte paňáka dobrého, hustého, za studena lisovaného, olivového oleje... :cheers: . A hned potom vás pozvu na keptna Morgna mit kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdávám se, manželce jsem se již omluvil. Ale ty s Pavčou si na příštím srazu dáte paňáka dobrého, hustého, za studena lisovaného, olivového oleje... :cheers: . A hned potom vás pozvu na keptna Morgna mit kola.

 

Jelikož nejsem kojenec, tak bych to první kolo vynechal a to druhé nevypadá špatně. Vždyť namazat se dá nejen olejem, že?

 

V rámci editu: Ale proč ne, vždyť, pokud se nepletu, tak například ve Španělsku se olivový olej pije a namáčí se do něj kousky chleba a je to prý úúúžasné. Tak proč ne.

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdávám se, manželce jsem se již omluvil. Ale ty s Pavčou si na příštím srazu dáte paňáka dobrého, hustého, za studena lisovaného, olivového oleje... :cheers: . A hned potom vás pozvu na keptna Morgna mit kola.

 

Počkej, v tom článku nepadlo o olivovém oleji ani zmínka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, v tom článku nepadlo o olivovém oleji ani zmínka!

"Nečistoty (hlavně stolici) je dobré šetrně odstraňovat olejem - v lékárně se dá koupit slunečnicový nebo olivový, ale můžeme použít i obyčejný jedlý olej, do kterého namočíme kousek vaty nebo čistý hadřík."

 

Manželce jsem to dal přečíst, teď tu sedí s vítězoslavným výrazem... Ale má to i pozitiva - na příští sraz můžu zase jet, když jsou tam tak vzdělaní a učení lidé s ušlechtilými zájmy... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nečistoty (hlavně stolici) je dobré šetrně odstraňovat olejem - v lékárně se dá koupit slunečnicový nebo olivový, ale můžeme použít i obyčejný jedlý olej, do kterého namočíme kousek vaty nebo čistý hadřík."

 

Manželce jsem to dal přečíst, teď tu sedí s vítězoslavným výrazem... Ale má to i pozitiva - na příští sraz můžu zase jet, když jsou tam tak vzdělaní a učení lidé s ušlechtilými zájmy... :clap:

 

Pockej, to si jako decka ted budou do hodinkovnice chodit utirat prdele? No to je panecku luxus :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdávám se, manželce jsem se již omluvil. Ale ty s Pavčou si na příštím srazu dáte paňáka dobrého, hustého, za studena lisovaného, olivového oleje... :cheers: . A hned potom vás pozvu na keptna Morgna mit kola.

 

Mám známého starého vinaře 85 let v Chorvatsku dodnes dělá na vinici a tvrdí,že za své zdraví vděčí tomu,že od mládí každé ráno vypije sklenku olivového vlastního panenského oleje.Uvažoval jsme o tom ale bohužel jsem dospěl k názoru,že bych nedošel do práce a celý den strávil vite kde

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockej, to si jako decka ted budou do hodinkovnice chodit utirat prdele? No to je panecku luxus :thumbsup_anim:

Ne, neboj - hodinkovnici jsem nejprve označil za podložku pro miminka. Aby to vypadalo, že jsem jim něco z té velké Prahy přivezl... Ale manželka to prokoukla a poznala, k čemu je to určené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám známého starého vinaře 85 let v Chorvatsku dodnes dělá na vinici a tvrdí,že za své zdraví vděčí tomu,že od mládí každé ráno vypije sklenku olivového vlastního panenského oleje.Uvažoval jsme o tom ale bohužel jsem dospěl k názoru,že bych nedošel do práce a celý den strávil vite kde

Když na takový experimenty je už asi pozdě - já raději toho Morgána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...