Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Praha


Jakubisko

Doporučené příspěvky

Ten virgin tě vyjde levněji a doba i intenzita zažívání prožitku nesrovnatelná

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tobe si budu chodit pro rady jak na manzelku.

Btw, ty planety snad musim mit, nak me vzaly.

Ode mne rady raději ne - momentálně jsem ženatý na druhý pokus a do třetice to nebude pouze díky mému pokročilému věku :wheelchair:

No já si zase ověřil, že mé první dream watche - Orlíky (new edition) asi vážně potřebuju. Zítra začnu s výprodejem přebytků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Nepříjde Ti to ubohé ?

 

Edit - úprava citace, aby to bylo přesnější.

 

Ani ne. Protože všechny peníze co mi M916 pošle se tímto zavazuji poukázat někam na charitu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani ne. Protože všechny peníze co mi M916 pošle se tímto zavazuji poukázat někam na charitu...

 

Ty vole, to jsou pindy...

 

Tak to je asi nejvetsi causa, jaka kdy vznikla kvuli trem kilum na charitu..

 

Priste, nez zase rozpoutas takovouhle saskarnu, si to nejdriv trikrat rozmysli, dvakrat si nafackuj a pak teprve zacni komunikovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Nečistoty (hlavně stolici) je dobré šetrně odstraňovat olejem - v lékárně se dá koupit slunečnicový nebo olivový, ale můžeme použít i obyčejný jedlý olej, do kterého namočíme kousek vaty nebo čistý hadřík."

 

Manželce jsem to dal přečíst, teď tu sedí s vítězoslavným výrazem... Ale má to i pozitiva - na příští sraz můžu zase jet, když jsou tam tak vzdělaní a učení lidé s ušlechtilými zájmy... :clap:

 

Bohužel to platí nejen v dětství,ale i ve stáří :crying_anim:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

carpaccio: S tím nemám problém, ale bude to dopadat naprosto stejně, jen to bude déle trvat.

Opravdu jsemse snažil být zdrženlivý a tvoje duševní excesy a megalomanství přehlížet,ale tohle už mi nedá .Tvůj nejvetší problém jsi ty a tvoje největší tragedie je,že si to nejsi schopen uvědomit A tvoje kredo -na některé věci se nedá šetřit na ty prostě musíš mít bych ti opravil Některé vlastnosti se nedají koupit,ty musíš mít v sobě

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Opravdu jsemse snažil být zdrženlivý a tvoje duševní excesy a megalomantvví přehlížet,ale tohle už mi nedá .Tvůj nejvetší problém jsi ty a tvoje největší tragedie je,že si to nejsi schopen uvědomit

 

Nene, problém není v tom, že si to nejsem schopen uvědomit. Problém je v tom, že nehodlám ustoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

carpaccio: S tím nemám problém, ale bude to dopadat naprosto stejně, jen to bude déle trvat.

Tadíku... něco pro tebe mám, ale pochybuju, že to budeš znát

 

Znal jsem jednoho takovýho chlápka

Co moudrosti moc nepobral

A studu ani kapka a lhal

A přesně jak se říká

Rozum mdlý vůle chabá

Ale touha po novotách veliká

Tak ten pán se o vše nové velmi interesoval

A nebyl to jen pán

Z pána jen klobouk měl

A nemyslel to snad ani zle - starosta

Však bohužel, na co šáh

Tam sto let tráva nerostla

 

Ten si to krásně zavařil

Nikdo ho neměl rád

Kdyby se tolik nesnažil, akorát

 

A čím víc se snažil pomáhat

Tím víc ten chudák škodil

A když mu to někdo naznačil

Tak hrách jen na zeď hodil

A ještě jednu vlastnost měl

Že byl splachovací

Jedněmi dveřmi ho vykážou

Už druhými se vrací

 

Ten si to krásně ......

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 rejpaly - nechcete se už na to vy.rat ???

 

To co vzniklo z pohodového konstatování skutečnosti s nádechem černého humoru, se zvrhlo v nechutnou frašku nedůstojnou Vážený členům tohoto fóra...

 

pojďte se raději bavit o hodinkách, nožích, autech a jiných fajn věcičkách B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se bojím, že to včera trochu ujelo mimo náš záměr, protože mé milované vietnamské fejky Breitling byly totálně "zdemontovány", ale asi bez fotodokumentace. To je ale veliká škoooooda. No ale dopadly jak měly, poučné to bylo, legrace se kolem nich užilo dost a já stále před sebou vidím šokovaného kibiho, který je s despektem a údivem že může (asi aby se neporušila vodotěsnost) otevřel a málem se zhroutil po pohledu, co se to uvnitř skrývá. No Vietnamec tam nebyl, ale ten in-house kalibr stál za to, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada
Tak se bojím, že to včera trochu ujelo mimo náš záměr, protože mé milované vietnamské fejky Breitling byly totálně "zdemontovány", ale asi bez fotodokumentace. To je ale veliká škoooooda. No ale dopadly jak měly, poučné to bylo, legrace se kolem nich užilo dost a já stále před sebou vidím šokovaného kibiho, který je s despektem a údivem že může (asi aby se neporušila vodotěsnost) otevřel a málem se zhroutil po pohledu, co se to uvnitř skrývá. No Vietnamec tam nebyl, ale ten in-house kalibr stál za to, že?

 

Ten kalibr fakt stál za to :D Rotor upadl ještě než jsem je za pomocí dvou šroubováčků rozebral na prvočinitele, to co zbylo mám v pytlíčku a vyfotím to někdy. Zůstalo akorát pouzdro a řemen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...