Přejít na obsah

hodinky Prim Karel IV. limitovaná edice


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 253
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ten nápad bych si rychle nechal patentoval... jinak to Elton okopčí a za chvili prdne na trh 24hodinovky s tím, že je měl Běhounek na polární expedici.... :-)

s tím Běhounkem to není vůbec špatný nápad, ovšem netuším co měl na ruce..... To by však nemělo vadit, byl to náš člověk na náročné expedici a mám ale za to, že to je jeden z mála Čechů, který se před válkou zůčastnil něčeho mimořádného. S tímhle tématem by Elton nešlápl do hnědé hmoty, mohly by to být skutečné 24h, ale asi by chtěli moc, že?

/Trosečníci polárního moře/

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl nějaké kapesní :)

 

Přesně v 11 hodin a 25 minut středoevropského času dne 25. května 1928 se třicetiletýčeskývědec František Běhounek v gondole vzducholodi Italia podíval na své kapesní hodinky. V okamžiku, kdy je opět vsunul do kalhot, uslyšel poplašný výkřik výškového kormidelníka Cecioniho: "Jsme těžcí!"
 
Ale ta diskuze je dost OT. Bylo by fajn, kdyby Mipo udělal nové téma o automatickém nátahu Prim, jak psal Honza, když ho uděláme my, taky jedině přesunem, takže to tady zmizí. A my bysme se mohli vrátit ke Karlovi :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za zájem o mé příspěvky o detailní funkci sériového, automatického samonátahu Primek. Připravím ještě nějaké rozšíření mých zdejších příspěvků o "přeskakoběžce" a pokusím se založit samostatné vlákno "Samonátahy Prim" i s novými postřehy a detaily, kterých jsem si ještě všiml. Snad to stihnu ještě tento týden - aby mne nepředběhl Eltón se zveřejněním svého nového oboustranného samonátahu :) :D :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K te miniature Karla IV, mne to taky ze zacatku prastilo do oci, ale ona je to opravdu pomerne verna kopie originalu, vcetne spatne perspektivy koruny a "divnych" rukou.

Na zivych fotkach to nevypada vubec spatne, takze klobouk dolu, kreslit neco takoveho 100x je mazec!

UN maji miniatury trochu preciznejsi, ale taky ty hodinky nestoji 100k...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průser je, že když se na hotovou malbu použije listr, tak tu malbu degradujete. Jenže vezmete hodinky z obchodu ven, na slunko a teprve potom můžete hodnotit. Ten lesk zlata je zajímavý. Fotky nestojí za nic. Fotil bych to tak, aby se právě ten listr zalesknul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes jsem byl reklamovat renovované Igeny, které se zastavovaly i po seřízení strojku přímo Eltonem, a tak jsem se koukl i na tuhle limitku pana Karla. Musím říct, že na živo na mě působily o tisíc procent lépe. Sice pořád nic pro mě, jak cenovkou, tak vzhledem, ale bylo to o moc lepší. Opět se mi potvrdilo, že lidi z Eltonu prostě neumí dělat pořádné fotky. Měli by si najmout na chvíli některého z borců tady na fóru a udělat pořádné fotky. 

Když to vidím zase tady na fotkách, je mi špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...