Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Vy byste fakt nekdo ty smejdy na fotkach nerozeznali?

 

Pokud nemají průhledné dýnko, tak bych řekl, že to není snadné. Zrovna se chystám na nákup Tudorů Black Bay, chci je kupovat v Hong Kongu, našel jsem si dva prodejce přes Chrono24. Když vidím kolik v Mainlandu padělků, které vypadjí fakt dobře, mám trošku obavu jak nákup dopadne.

Nevíte náhodou jak to je s ověřením pravosti u Tudoru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemají průhledné dýnko, tak bych řekl, že to není snadné. Zrovna se chystám na nákup Tudorů Black Bay, chci je kupovat v Hong Kongu, našel jsem si dva prodejce přes Chrono24. Když vidím kolik v Mainlandu padělků, které vypadjí fakt dobře, mám trošku obavu jak nákup dopadne.

Nevíte náhodou jak to je s ověřením pravosti u Tudoru?

Máš-li nejistotu ohledně pravosti, u Bechyně je teď na Tudor 15% sleva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy byste fakt nekdo ty smejdy na fotkach nerozeznali?

Přiznám se, že u některejch značek fakt asi ne. I v mobilu, když tohle otevřu a nemám srovnání ( a nevědět, ve kterém jsem vlákně ) tak docela tápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouhodobě nejsem v ČR a nové na tahu jsou tady teď k mání za cca 60 tis. CZK.
Kolik stojí u Bechyně nevím, ojeté nechci.

Ověříš normálně u AD, kolik ušetříš, že ti to stojí za to riziko? Tady v prodejní sekci se Black Bay vyskytují celkem často za slušnej peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy byste fakt nekdo ty smejdy na fotkach nerozeznali?

 Přiznám se, že s některými mám problém. Například Markodrap, tady před časem postoval IWC, taky si nebyl jistý a popravdě já také ne. Poznám 100% Breitling, částečně Omega a u zbytku jsem na vážkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ověříš normálně u AD, kolik ušetříš, že ti to stojí za to riziko? Tady v prodejní sekci se Black Bay vyskytují celkem často za slušnej peníz.

 

A jak se na takovéhle ověřování AD tváří? Nedovedu si to představit přijít do zlatnictví a říct dobrý den.. mám dotaz jsou tyhle hodinky pravé? Příjde mi to tak trošku trapné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se na takovéhle ověřování AD tváří? Nedovedu si to představit přijít do zlatnictví a říct dobrý den.. mám dotaz jsou tyhle hodinky pravé? Příjde mi to tak trošku trapné...

do zlatnictví určitě ne, ani normální hodinář ti nepomůže. Ověření dělají u autorizovaných prodejců

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevrátí pouze kradenou věc, na fejky jsou určitě zvyklý a mají už naučené slovní spojení " mám pro vás nemilou zprávu...." :)

Byl jsem svědkem jak v Koscomu vyperixodované blondýně v růžovém řekli tuto větu ale že baterku vyměnili, na což suše odpověděla, "já vím".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...