Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Přesně tak.Je to jen o tom kdo má větší EGO.Nic bych za to nedal že minimálně polovina zdejších členů kupuje drahé hodinky z tohoto důvodu.Snobství,ego,arogance a narcismus.Asi tak pánové a dámy.

 

Konečně vím, proč mám drahé hodinky. Díky za otevření očí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsi zapomněl nacismus...

 

:-)

 

Přesně tak.Je to jen o tom kdo má větší EGO.Nic bych za to nedal že minimálně polovina zdejších členů kupuje drahé hodinky z tohoto důvodu.Snobství,ego,arogance a narcismus.Asi tak pánové a dámy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si myslím, že aj je to každému jedno a dotyčný klame len sám seba. Ale evidentne je takýchto ľudí, čo si kúpia fejky viac ako dosť, keďže tento biznis prekvitá jedna radosť.

On ty hodinky nosí, aby klamal ty ostatní. Sebe neoklame, mu hodinky vůbec nic nedávají, jsou mu v podstatě fuk, ale chce dělat image. Status symbol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u těch novejch členů o blbce nezavadíš.

Navíc mám pocit, že jsou to fakt jen lůzři  a stejně tak jim jim vadí, když pojedu v hezkém autě, Že se mi ty věci mohou líbit a proto si je kupuji, když jsem si na ně navíc vydělal si mohou Ti malí geniově jen stěží připustit.

 

Proletáři všech zemí spojte se  (  a polibte mi pjdel)  :-)

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ego si honim drahejma kudlama, narcismus funkcí na vizitce a aroganci dávám průchod na silnici.

Mám auto na ježdění, barák na bydlení a ego si honit nepotřebuju, protože na honění mám pinďoura :-) No a hodinky si kupuju pro radost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady u těch novejch členů o blbce nezavadíš.

Navíc mám pocit, že jsou to fakt jen lůzři  a stejně tak jim jim vadí, když pojedu v hezkém autě, Že se mi ty věci mohou líbit a proto si je kupuji, když jsem si na ně navíc vydělal si mohou Ti malí geniově jen stěží připustit.

 

Proletáři všech zemí spojte se  (  a polibte mi pjdel)  :-)

 

Ono to u těch starších členů není také úplně vyloučeno. Vždy mě u některých z nich bavila ta vlákna, kde někteří začínající žádají radu ohledně koupě hodinek za XY Kč a oni přijdou s radou "došetři si ještě jednou tolik a kup lepší", aniž by si ve svém světě mohli představit, že pro někoho je nákup hodinek za např. 20 táců prostě nad jeho současné finanční možnosti. Takže jestli tvrdíš, že je někdo lůzr, tak to někteří podobnými radami dávají dotyčnému přímo najevo. Pak se nediv, že to nějak eskaluje.

 

Mně je samozřejmě upřímně jedno, co si kdo kupuje. Když na to má, ať si to koupí.

 

A teď klidně do mě.

Upraveno uživatelem Tclaw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší  je, když se začne posuzovat člověk podle toho, jaký má hodinky na ruce, auto apod. a to je mezi různýma managerama a byznysmenama taky docela rozmohlá věc. Tady nejde o to, co kdo má, ale o přístup. Takže, jak jsem řekl, je to vzájemný. Pak se stane, že jim to občas někdo takhle vrátí, jen to někdy bohužel trefí i ty, co jsou v tom nevinně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...