Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Tak v tom jsem dělal chybu! :) a já vůl si opakoval "co to udělá s likviditou hodinek? To budou ale tanečky při nákupu i prodeji.. A v nouzi už to jako univerzální platidlo taky neposlouží..." :) Díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v tom jsem dělal chybu! :) a já vůl si opakoval "co to udělá s likviditou hodinek? To budou ale tanečky při nákupu i prodeji.. A v nouzi už to jako univerzální platidlo taky neposlouží..." :) Díky :D

Tak něco na tom je, třeba ty Suby od Exiztence jsem nekoupil proto, že k nim nejsou papíry. Ne kvůli němu (jemu, stejně jako každému váženému členovi tady věřím), ale kvůli dalšímu prodeji za pár let až tomu někdo jiný nebude (mimo fórum) věřit :)

Imo je stejně nejlepší mít buď svůj prověřený hodinkový kontakt (třeba Street Glide) nebo prostě jít k AD a v klidu si nákup užít :) 

Mimochodem, ty hodinky kupuješ kvůli likviditě? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sibiřovo video mě trochu vyděsilo - nepoznal bych ani "ň" - možná kdyby vedle ležely originály, ale na tomhle videu vypadají jako že jsou v pohodě.

Mimochodem: jak je to s tou korunkou, je to náhoda nebo je něco "správně"? Mě jdou hroty korunky souběžně s pouzdrem směrem k dvanáctce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta korunka na korunce nejde pořádně "align" nahoru, jsou tam těsnění takže časem se to mění, stačí přetěsnit trošku starší R a korunka má trochu jinou pozici.

Nemusí to být ani těsněním. Korunka nedrží na pouzdře, to je potřeba si uvědomit, ale na tubusu našroubovaném do pouzdra.  Takže natočení korunky absolutně nijak nesouvisí s originalitou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, to se mi nezdá, že by na všech nových korunka seděla správně a někde jinde to nesedělo. Je to prostě trademark Rolexů, že to má sedět. Klidně mě vyveďte z omylu, já jsem doteď žil v tom, že to tak má být (i na mých to tak je).

 

Ohledně lehké vůle po/před přetěsnením si myslím, že to dává smysl a dá se akceptovat, pokud to bude v řádu pár stupňů nahoru/dolů, nikdy korunka nebude sedět třeba hlavou vzhůru.

 

Tady o tom mluví a doteď jsem to bral jako dobrý znak jak odlišit fejky od originálů. O korunce mluví od 18:26.

https://www.youtube.com/watch?v=0qdk8ixB5OQ

Z  omylu Tě vyvede to, až Ti rukama projde dejme tomu stopadesát kousků. A uvidíš pár pouzder rozebraných na díly. Pak pochopíš, že natočení korunky má souvislost s originalitou hodinek, asi jako barva auta s výkonem motoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z  omylu Tě vyvede to, až Ti rukama projde dejme tomu stopadesát kousků. A uvidíš pár pouzder rozebraných na díly. Pak pochopíš, že natočení korunky má souvislost s originalitou hodinek, asi jako barva auta s výkonem motoru :)

 

150? Tak to začnu usilovně přemýšlet jak to manželce vysvětlím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z omylu Tě vyvede to, až Ti rukama projde dejme tomu stopadesát kousků. A uvidíš pár pouzder rozebraných na díly. Pak pochopíš, že natočení korunky má souvislost s originalitou hodinek, asi jako barva auta s výkonem motoru :)

No jasně. Červený jezdí rychleji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavní důvod fejků je, že jsou originály zbytečně předražené.

 

Ať se tedy rolexy prodávají za nějakých 30kkč, což je reálná cena, a pak se budou fejkovat mnohem méně.

 

Pokud ale si vydobyly punc luxusu a z hnoje se dělá diamant (sorry za to přirovnání), tak je logické že se fejkují - a je to jen dobře.

 

 

 

*** smrt kapitalismu, ať žije marxismus! *** :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...