Přejít na obsah

Jak se v ČR vyplnují záručáky?


Hans

Doporučené příspěvky

Dobrý den, mám takový nezvyklý dotaz.

Žiji v SRN a k vánoclm jsem otci  koupil  jedny z nejdražších Citizen hodinek, cena dost přes 1000Euro.

Po půlroce je u hodinek nějaky  problém a jelikož  otec žije v ČR, má vyplněný mezinárodní záručák s zárukou 5 let vyrazil do servisu a oni tam měli nějaké divné poznánky stran vyplnění záručáku, nakonec to sice po mém telefonátu přijali, ale i tak by mě zajámalo jak to v ČR je.

V SRN je záručák malí knížečka kde je  posledni a předposlední strana průpistna a vytada takto

 

http://www.citizenwatch.com/en-us/files/2012/08/Warranty-Coupon-ID.pdf

 

Na ní je vyplněno SN, Model number a case number, datum prodeje a adrasa prodejce.

nic vice nic méně, v ČR trvali na tom. že má být razitko a jmeno majitel plus měli nějaké poznmky k první straně.

 

jak vypada takovy záručák vyplněný v ČR podle představ českého servisu?

Jde o  to zda jen prudili a byli naštaní,že neměli kšeft,kupovla jsem to v celkem drahém klenotnictví ve Frankfurtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ČR je uznana mezinarodni zaruka 1 rok. Chteji kompletne vyplneny ZL. Staci se podivat na stranky citizen.cz

 

Z vlastni zkusenosti mohu potvrdit.

 

V ČR jsem nemel vyplnene vyrobni cislo a uznali mi to na razitko prodejce. To se mi take stalo.

 

Nevim proc to tak je,ale je to tak.

Ze zkusenosti take mohu potvrdit,ze oficiani servis Goldtime mi opravu provedl spravne az na druhy pokus.

Zrejme bych volil servis v zemi nakupu pokud to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...