Přejít na obsah

Zadost znalcu o posouzeni.


Garter

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jen retrospektiva. Po hotelech trávím cca čtvrtinu života. Snažím se nic nezapomenout. Kromě kartáčků a pasty jen dvakrát. Jednou mi zavolali a poslali sami a podruhé(prsten z bílého zlata ve Stuttgartu v koupelně) jsem zavolal já a zdarma poslali. Tak nějak by to za ty prachy mělo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tohodle bude ještě telenovela.

By mě jen zajímalo jestli?   Je to sonda do duše hronomaniaka,  anebo jaký jsem  s...

Něco ve stylu let minulých,  mladá vdova hledá solventního pána k seznámení.

Nicméně,  jsou pravý nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jednou zapomnel na hotelu BT sluchatko. Nikdo se mi neozval. Az jsem si po dvou dnech vzpomnel kde by tak asi mohlo byt, tak mi to na hotelu potvrdili a zdarma poslali. Takze nic neni nemozne a rozuzleni me taky zajima. Doufam, ze se ho dockame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Styry stranky vo hovne a nekompetenci dotazujiciho.

Kdybych nekde nasel, zdedil, vykopal, nebo vystrilel na pouti paneraje tak je vodnesu k Majzlikum, tam je vodspuntujjou za lahev rumu a kuci se bud pekne nasmejou nebo jim spadnou brady.

Obzvlast u hodinek za dve kila bych neotalel a nekrkmil tohle vlakno.

Takze vod zacatku picovina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych řekl, že je to zbytečná histerie pro nic. Tisíce teorií a obviňování z nepoctivosti dotazujícího, fejků atd. Financ ti to napsal dobře a jasně. Stav se k AD, pokud je budou mít evidované jako kradené, aspoň zjistíš kdo je majitel a po roce se mu dostanou do ruky.

 

Ztratil je na hotelu, tak je to jeho hovadina a i když by kolem toho byla nepříjemnost s policií, tak se to dá snad jednoduše vysvětlit. Pokud jsou tu ty fotky podruhé se stejným příběhem, neptal se na to někdo v době, kdy se našly (před rokem) a pak nechávali v sejfu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem je,poctive odevzdal a moc nepočítal, že si je nikdo nevyzvedne.

Tak jsem si to celé přečetl a ......... jak dopadlo to vojenské cvičení se synem generála, jaké hodinky jste nakonec vybrali ? :D

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...