Přejít na obsah

Seiko sraz 2016


Chumpus

Doporučené příspěvky

Taky díky za pozvaní a zorganizování parádního srazu! Rád jsem se seznámil s dalšími lidmi z fora a osahal si nádherný  hodinky. Většinu jsem viděl naživo poprvé. Jen škoda, že jsem musel dřív odejít. Ještě jednou díky za prima akci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mně říkala mamka, že nemám chodit s cizími fousatými pány na pokoj...tož ale u Tebe bych udělal výjimku no....  :)  místo opíjení se laciným japonským lihem jsem dal přednost půlnoční klobáse na OMV, no ale že bych z toho byl odvázanej, to moc ne.

post-35497-0-21355000-1465760961_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky bomba, líbí se mi na tom ten kompletní průřez portfoliem a historií Seika, od vintážek, přes high-end po ty různé budíky, diktafony (nebo co to je... :) ). Dost změna proti takovému Rolex srazu, kde, až na pár výjimek potvrzujících pravidlo, jsou vidět akorát dva tři modely, které jdou okamžitě prodat... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem je tam já, jsou bráchovy, kterej není na fóru. Přidám jednu Vojtovu instagramovku, snad se nebude zlobit...

V pohodě, alespoň jsi mi připomněl, že bych sem mohl přidat i wristshoty, co jsem fotil před hospodou.

 

A ještě se mi prosím připomeňte všichni, kteří jste se zajímali o dřevěné GMT hodiny. Já už si všechno nepamatuju :)))

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja ďakujem za super večer, Chumpusovi i všetkým ostatným. Konečne som mal v ruke viacero GS, a videl ďalšie kúsky, ktoré mi naživo doteraz unikali.

A znova som si uvedomil, že táto cesta možno ani nemá koniec :D

 

Mojich pár mobiloviek...

 

F.

post-16159-0-43435100-1465849132_thumb.jpg

post-16159-0-70484600-1465849141_thumb.jpg

post-16159-0-47337400-1465849155_thumb.jpg

post-16159-0-37701400-1465849165_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to bylo super, asi nejlepší hodinkový sraz na kterém jsem měl tu čest být.

Ještě jednou děkuji organizátorům a spoluSeikopacientům, za super atmosféru.

 

Příšerák to nafotil naprosto dokonale a hvězdné nebe je parádní, dokonce jsem si našel svoje hodinky a bez nápovědy :lol2: teda jenom dvoje, ty posledníaž při porovnání s fotkou za světla.

 

Přidám dvě fotky, víc jsem toho nezvládl....

 

20160610_204942.jpg

20160610_205353.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budu se opakovat, ale veliká poklona Vojtovi a Honzovi a dalším neznámým, kteří akci zajistili perfektně organizačně. Nejde to vyzdvihnout dostatečně. Každý, kdo v životě organizoval více než schúzku dvou lidí, to musí ocenit :-)

Bylo potěšením vidět staré tváře i nové postižené.

Kubo, fotky super, ale tím nejsem překvapen :-)

Jako negativum musím uvést, že můj hodinkový wishlist se výrazně rozšířil a vychýlil japonským směrem (hned dnes ráno zásek jako prase pod vlivem srazu :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...