Jump to content

Seiko sraz 2016

Chumpus
 Share

Recommended Posts

Taky díky za pozvaní a zorganizování parádního srazu! Rád jsem se seznámil s dalšími lidmi z fora a osahal si nádherný  hodinky. Většinu jsem viděl naživo poprvé. Jen škoda, že jsem musel dřív odejít. Ještě jednou díky za prima akci :)

• Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mně říkala mamka, že nemám chodit s cizími fousatými pány na pokoj...tož ale u Tebe bych udělal výjimku no....  :)  místo opíjení se laciným japonským lihem jsem dal přednost půlnoční klobáse na OMV, no ale že bych z toho byl odvázanej, to moc ne.

post-35497-0-21355000-1465760961_thumb.jpg

Fotky bomba, líbí se mi na tom ten kompletní průřez portfoliem a historií Seika, od vintážek, přes high-end po ty různé budíky, diktafony (nebo co to je... :) ). Dost změna proti takovému Rolex srazu, kde, až na pár výjimek potvrzujících pravidlo, jsou vidět akorát dva tři modely, které jdou okamžitě prodat... :)

Měl jsem je tam já, jsou bráchovy, kterej není na fóru. Přidám jednu Vojtovu instagramovku, snad se nebude zlobit...

V pohodě, alespoň jsi mi připomněl, že bych sem mohl přidat i wristshoty, co jsem fotil před hospodou.

A ještě se mi prosím připomeňte všichni, kteří jste se zajímali o dřevěné GMT hodiny. Já už si všechno nepamatuju :)))

Edited by Chumpus

A fakt bude sraz zase v Brně nebo se těším zbytečně?

V Brně budu na konci června, tak si s tebou klidně pivko dám :D

Ale vážně, sraz v Brně klidně, jen nevím, jestli to bude možné opět v takovémhle rozsahu. 

I ja ďakujem za super večer, Chumpusovi i všetkým ostatným. Konečne som mal v ruke viacero GS, a videl ďalšie kúsky, ktoré mi naživo doteraz unikali.

A znova som si uvedomil, že táto cesta možno ani nemá koniec :D

Mojich pár mobiloviek...

F.

post-16159-0-43435100-1465849132_thumb.jpg

post-16159-0-70484600-1465849141_thumb.jpg

post-16159-0-47337400-1465849155_thumb.jpg

post-16159-0-37701400-1465849165_thumb.jpg

Fakt to bylo super, asi nejlepší hodinkový sraz na kterém jsem měl tu čest být.

Ještě jednou děkuji organizátorům a spoluSeikopacientům, za super atmosféru.

Příšerák to nafotil naprosto dokonale a hvězdné nebe je parádní, dokonce jsem si našel svoje hodinky a bez nápovědy :lol2: teda jenom dvoje, ty posledníaž při porovnání s fotkou za světla.

Přidám dvě fotky, víc jsem toho nezvládl....

20160610_204942.jpg

20160610_205353.jpg

Tak budu se opakovat, ale veliká poklona Vojtovi a Honzovi a dalším neznámým, kteří akci zajistili perfektně organizačně. Nejde to vyzdvihnout dostatečně. Každý, kdo v životě organizoval více než schúzku dvou lidí, to musí ocenit :-)

Bylo potěšením vidět staré tváře i nové postižené.

Kubo, fotky super, ale tím nejsem překvapen :-)

Jako negativum musím uvést, že můj hodinkový wishlist se výrazně rozšířil a vychýlil japonským směrem (hned dnes ráno zásek jako prase pod vlivem srazu :-))