Přejít na obsah

Luminox pravé nebo FAKE ?


long

Doporučené příspěvky

Ke mne se dostala informace, že limitky možné jsou, ale od 100 kusů. Informace mám z Luminox.

Na druhou stranu místní člen z Helvetia je hlava pomazaná a jistě by zjistil více :-)

 

10 kusů se mi zdá nesmysl, tak aby se s tím taková velká firma crcala a ve finále nestály hodinky jako Omega.

 

Mas s 10kusovymi limitkami u LumiNoxu skusenosti? Ked tak sa prosim podel, myslim ze by to zaujimalo viacerych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej příběh. Tudle detektivní práci mám rád. Jinak teď se kluci nechci nikoho dotknout, ale řešit fake s Jordánskou vlajkou na cifru je samo osobě IMHO blbost...   a byl bych přesvědčenej, že jde o origa už na začátku. To tak občas výrobci dělaj nějakou limitku pro armádu, piloty, ale i pro sportovce. Ale zase je lepší znát názor více lidí, člověk si rád rozšíří obzory. Byl jsem se na Luminoxy jednou podívat a jak to někdo psal, skoro jako fejky vypadaj i origa  :) . Jinak by mě zajímalo, za kolik byly pořízený, jestli se to vlastně celý vyplatilo. 

 

Ale co by mě teda nejvíc zajímalo jak se dostaly do ČR, že je někdo z tý jednotky pustil, což já bych osobně neudělal nebo teda udělal, ale za pořádnou raketu, což si myslím, že tady asi nebylo.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ola,

vím že to není žádná vysoká hodinařina, ale :

Nikdo jiný je tady nemá a nikdo jiný je nikde ve světe neprodává. Tak proto si myslím, že se mi to vyplatilo. :-)

Obecně je mám v krabce a jejich hodnota stoupá minimálně tím, že se jedná o jeden jediný zdokumentovaný kus mají hodnotu a to takzvaně morální minimálně pro mně.

 

p.s nákup jsem řešil podle fotek a ty věř nebyly právě průkazné a jejich kvalita měla minimální výpovědní hodnotu. Proto jsem se snažil zjistit cokoliv navíc v tomto vlákně, jelikož jsme doufal, že je tady někdo z místních zná.

 

 

Pěknej příběh. Tudle detektivní práci mám rád. Jinak teď se kluci nechci nikoho dotknout, ale řešit fake s Jordánskou vlajkou na cifru je samo osobě IMHO blbost...   a byl bych přesvědčenej, že jde o origa už na začátku. To tak občas výrobci dělaj nějakou limitku pro armádu, piloty, ale i pro sportovce. Ale zase je lepší znát názor více lidí, člověk si rád rozšíří obzory. Byl jsem se na Luminoxy jednou podívat a jak to někdo psal, skoro jako fejky vypadaj i origa  :) . Jinak by mě zajímalo, za kolik byly pořízený, jestli se to vlastně celý vyplatilo. 

 

Ale co by mě teda nejvíc zajímalo jak se dostaly do ČR, že je někdo z tý jednotky pustil, což já bych osobně neudělal nebo teda udělal, ale za pořádnou raketu, což si myslím, že tady asi nebylo.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zjišťování tady na fóru je naprosto v pořádku i já bych to neudělal jinak a je dobře, že se ostatní podělí s něčím s čím se jen tak někdo nesetká a kolikrát se dozvíš od jiných kolegů plno informacích o kterých člověk nemá ani páru :) . O tom, že Luminox dělá takovýhle limtky jsem nevěděl, ale je to pochopitelně super reklama, že dělá hodinky pro nějaký elitní složky, což zase na druhou stranu nechápu, že to nějak tutlá a neposkytuje informace, možná asi o počtu strážců, těžko říct. Já bych ti nechtěl brát iluze o stoupající hodnotě, ale moc tomu nedávám a jestli se mýlím, tak pro tebe jedině dobře. Já osobně kdybych si měl vybrat hodinky s jordánskou vlajkou nebo bez, beru ty bez i kdybych jich bylo 10 kusů na světě  ;) .  Ale já nejsem zrovna fanda něčeho co mám jenom já a ostatní ne, takže limitky a individuály atd. jdou mimo mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitek jsem po ČR viděl dost, od policajtů nebo myslivců. Nemyslim si, že zrovna tyhle Luminox jsou nějaký zázrak, spíš naopak, aby dával výrobce o nich tak vědět. Držel jsem v ruce i fejky a ty jsou naprosto odlišné zpracováním a barvou indexů a všech malůvek. Zatím jsem se nesetkal s tak dokonalou replikou, abych byl na pochybách. Navíc na těch fejkách nebylo tritium. A co se stoupající (peněžní) hodnoty je pravdou akorát nestabilita dolaru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limitek jsem po ČR viděl dost, od policajtů nebo myslivců. Nemyslim si, že zrovna tyhle Luminox jsou nějaký zázrak, spíš naopak, aby dával výrobce o nich tak vědět. Držel jsem v ruce i fejky a ty jsou naprosto odlišné zpracováním a barvou indexů a všech malůvek. Zatím jsem se nesetkal s tak dokonalou replikou, abych byl na pochybách. Navíc na těch fejkách nebylo tritium. A co se stoupající (peněžní) hodnoty je pravdou akorát nestabilita dolaru.

 

I tento názor odborníka na fake a Luminox, jakož to i na případné zhodnocení je pro mně důležitý a děkuji za něj. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze začátku neskutečný adrenalin, který se rozhodně vyplatil. Následný servis 1AAA, fotky parádní. Já se přiznám, že bych je podle první uveřejněné fotky nevzal, dokonce bych ani neuvažoval, že můžou být pravé. Usuzoval jsem podle té vlajky :)

Ještě jednou tleskám a díky za příběh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

 Nechci ti kazit , ale nemáš pravdu.

 

Luminox se běžně kopíruje. :-(

Taktéž si nemyslím, že by se tyhle hodinky fejkovala mám doma ještě staré

navy seal original 3001 a jediný, co se lišilo je, že vyrytí bylo skutečně viditelné a zesvětlené, jinak vypadají ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...