Jump to content

SQUALE Tiger FINAL EDITION

Share

Recommended Posts

SQUALE Tiger FINAL EDITION

Všichni je známe a dnes přišel jejich čas. Značka představila finální a zároveň i poslední modely řady Tiger, která spatřila světlo světa v roce 1987. Je čas na nástupce, nebo je to konec? To ukáže budoucnost, ale dnes se můžeme naposledy seznámit s hodinkami, které si svou konstrukcí získaly přezdívku Baby PLOPROF.

Směs moderního a vintážního stylu je doplněna tradiční konstrukcí ochrany posuvu lunety s červeným tlačítkem.

Hodinky mají pouzdro z nerezavějící oceli o průměru 44 mm, 51 mm Lug to Lug. Jejich výška je pouhých 11 mm a vodotěsnost 300 metrů. Pohání je mechanický strojek s automatickým nátahem ETA 2892.

Číselník překrývá safírové sklíčko s antireflexní vrstvou.

SQUALE%2BTiger%2BFINAL%2BEDITION%2B02.jp

SQUALE%2BTiger%2BFINAL%2BEDITION%2B01.jp

SQUALE%2BTiger%2BFINAL%2BEDITION%2B03.jp

SQUALE%2BTiger%2BFINAL%2BEDITION%2B04.jp

SQUALE%2BTiger%2BFINAL%2BEDITION%2B05.jp

Vypadají jak vyrobené dlátem a kladivem v garáži, no a mě se tedy strašně líbí, nemůžu si pomoci :-) K moři si je dokážu krásně představit. Jaká je prosím cenovka?

Famózně neučesaný !!  Je to majstrštyk - udělat jedním gestem dlouhej nos na omegu, rolex i grandseiko !!! Smekám ..... taky po nich slintám ...  k nezaplacení :)

Edited by cigi

Vypadají jak vyrobené dlátem a kladivem v garáži, no a mě se tedy strašně líbí, nemůžu si pomoci :-) K moři si je dokážu krásně představit. Jaká je prosím cenovka?

Cena je 1099 éček http://squalestore.com/newshop/categoria-prodotto/en-professional/tiger-en/

Kladne hodnotim vysku hodinek, ten tvar nozek+velikost z nich dela, ze nebudou na kazdou ruku. Celkove se mi nelibi.