Přejít na obsah

Půldílek k tahu 849 (Moonwatch 3570.50)


martar

Doporučené příspěvky

Pokud je tu podobné vlákno, prosím o sloučení.

 

Před třemi týdny jsem narazil na problém s nedostatečným počtem dírek na spon? Omega Speedmaster Professional Moonwatch 3570.50. Na spon? jsou pouze dvě polohy, a to je málo. Jsem perfekcionista, takže kromě pohodlné délky náramku je pro mě důležité i vycentrování spony na spodku zápěstí. Chtěl jsem koupit půldílek, jenže ouha, k náramku ref.1998/849 se half link nedělá. Post?žoval jsem si ve statutech a spolupacient Exiztence navrhnul vyzkoušet půldílek že starých Seamasterů 2254. Dílek jsem objednal přes servis Kvedu (Dušák) a hlásím, že pasuje jak rozměry, tak designem. Hurá!

 

Jedná se o půldílek 115ST1610

Vyráběl se k náramku Seamasterů 2254, ref.č. tahu je 020ST1610930

Cena půldílku včetně dvou čepů a dutinek je aktuálně 675 Kč.

 

post-30813-0-44387400-1466963859.jpg

 

post-30813-0-14756200-1466963923.jpg

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veškerou chválu si zaslouží Exiztence, bez n?j bych byl nahranej. Transplantace mezi řadami Speedmaster x Seamaster by mě nenapadla.

 

A velký dík patří i Adamu Trubačovi z butiku Omega, který mi pomohl dohledat všechna referenční čísla a o celou záležitost jevil sympatický zájem.

Upraveno uživatelem prischera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja to vim, ale asi jsem minul prislusna temata:) Hlavne jsem chtel ale rict k tomu perfekcionismu, mam to podobne, ale me zase desne toci ten puldilek, jina delka nez zbytek dilku, brr. Nastesti je moje vaha ted ve stadiu "puldilek off"

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...