Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Kamil
Frantiku, příště piš: "Ó Kamile, promiň mi tu opovážlivost, že jsem manipuloval s tvojí fotkou." :notworthy:

Tady musíš opatrně, Kamil má pořád někde schovanýho sapíka... :D :D :D , člověče.....

Jasná zpráva! :) :gun_bandana:

post-147-1203076609.jpg

Upraveno uživatelem Kamil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně byste si měli pořídit aligátora. Když už nešetříte na hodinkách...

 

Jaký je mezi nimi rozdíl? Aligátor má delší ocas? :D

Ale jinak by mě to fakt zajímalo... Kůže aligátora je ceněna více a je líbivější, či co?

Já totiž doma žádný krokouší, aligátoří ani gaviálí řemen nemám, takže nevím :(

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jaký je mezi nimi rozdíl? Aligátor má delší ocas? :D

Ale jinak by mě to fakt zajímalo... Kůže aligátora je ceněna více a je líbivější, či co?

Já totiž doma žádný krokouší, aligátoří ani gaviálí řemen nemám, takže nevím :(

on taky není krokouš jako krokouš ..... na IWC je pěkně měkoučký a na Omegách už to byl asi nějaký stařík ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavní rozdíl vidim ve strukturovanosti řemínku ... Zatimco aligátor, pokud je kvalitka, má takový větší celistvý plochy, krokodýl je členitější ...

post-1678-1203112961.jpg

post-1678-1203113041.jpg

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jaký je mezi nimi rozdíl? Aligátor má delší ocas? :D

Ale jinak by mě to fakt zajímalo... Kůže aligátora je ceněna více a je líbivější, či co?

Já totiž doma žádný krokouší, aligátoří ani gaviálí řemen nemám, takže nevím :(

Aligátor je rozhodně dražší (pokud porovnáváš nejlepší v dané skupině). Jestli je kvalitnější nevím, ještě jsem žádný z nich nenosil dostatečně dlouho. Asi je opravdu aligátor líbivější a krásně matný, což jsem u kroko ještě neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavní rozdíl vidim ve strukturovanosti řemínku ... Zatimco aligátor, pokud je kvalitka, má takový větší celistvý plochy, krokodýl je členitější ...

 

Hmmm... Asi skočím do ZOO a omrknu ty kluky zubatý v reálu.

Ale ten řemen na černých Diplomatech mi jako krokouš moc nepřipadá. Je takový jakoby pomačkaný. Jako by byl ten krokouš v pračce a následně byl odstředěn na 1.200 otáček.

Ale líbí se mi, má hezkou strukturu. Jen prostě nevypadá krokodýlovsky :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... Asi skočím do ZOO a omrknu ty kluky zubatý v reálu.

Ale ten řemen na černých Diplomatech mi jako krokouš moc nepřipadá. Je takový jakoby pomačkaný. Jako by byl ten krokouš v pračce a následně byl odstředěn na 1.200 otáček.

Ale líbí se mi, má hezkou strukturu. Jen prostě nevypadá krokodýlovsky :)

Že ty jsi myslel aligátorsky?!? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... Asi skočím do ZOO a omrknu ty kluky zubatý v reálu.

Ale ten řemen na černých Diplomatech mi jako krokouš moc nepřipadá. Je takový jakoby pomačkaný. Jako by byl ten krokouš v pračce a následně byl odstředěn na 1.200 otáček.

Ale líbí se mi, má hezkou strukturu. Jen prostě nevypadá krokodýlovsky :)

Jestli to není jiný druh........napadá mě krokodýl domácí ( Osteolaemus domesticus )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny, chtěl jsem se jen zeptat, jestli takzvaný"doživotní servis" je zahrnut v ceně hodinek? Procházel jsem fórum pár zpět vzad a ani v jedné z uvedených specifikací se toto nezmiňuje, pokud se pletu, tak mě prosím opravte. Dík

 

 

ANO, DOZIVOTNY "BEZPLATNY" SERVIS U PSYCHOLOGA PRE NOVYCH MAJITELOV ..... :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny, chtěl jsem se jen zeptat, jestli takzvaný"doživotní servis" je zahrnut v ceně hodinek? Procházel jsem fórum pár zpět vzad a ani v jedné z uvedených specifikací se toto nezmiňuje, pokud se pletu, tak mě prosím opravte. Dík

Doživotní servis u PRIMek stojí 1000,- (co je to doživotní ?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info. Ten krokodyl vypada velice dobre. Bal sem se, aby to nebyl ten vysoce leskly (mozna i lakovany) - toto vypada prirozene.

Jinak se tedy neda nic delat, ze nebude vzorovy kus. Bude to o to vetsi prekvapko :D

Bude alespon finalni super vizualizace? Alespon nekolik pohledu? A take musime definitivne doladit par detailu - popisky na dynku (ty uz jsou ale snad dohodnute), rytina rotoru, apod.

 

Prisly uz ty objednavkove formulare? Nesel mi email. A jak to vypada ohledne finalni vizualizace, popisku na dynku a rytina rotoru. Pohneme s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Standardně budou hodinky individualizovány jménem a příjmením zákazníka v rámci frézovaných popisů na dýnku hodinek!

 

Příklad popisu: PRIM KAL.96 - 21 RUBÍNŮ - 2008 I.E. č. 14/20 - Jméno Příjmení - Safír - Vodotěsné 5AT

 

 

 

Takže popisky: vycházím z tohoto návrhu, zdá se mi OK.

 

 

Nevím, je-li rytí na rotoru v ceně. Kdyby bylo, tak bych znovu navrhnul, aby na rotoru stály údaje o kalibru - tedy PRIM KAL. 96 - 21 RUBÍNů - relevantní (že je automat, každej vidí) údaje o stroji - má to logiku sdělení . Kdybyste to chtěli ozdobně, navrhuju logo manufacture prim 1949 a pod něj kal. 96 - 21 RUBÍNů. Nebo jenom logo manufacture prim 1949., nebo ELTON hodinářeská a.s.

a na dýnku místo toho nejraději ELTON hodinářská a.s. - 2008 I.E.č.11/20 - Jméno Příjmení - Safír - Vodotěsné 5AT - údaje o pouzdru a o serii a výrobci - taky logika. Elton bych uvedl kvůli jasnému odlišení od MPM primu. Může tam ale stát i Nerezová ocel, Nárazuvzdorné - ale to už mi nepřijde tak relevantní informace, kdyby mi ovšem prim odpistil to jméno a příjmení, tak jo.

 

Jméno a příjmení lze dát i na rotor, ten lze později vyměnit za čistý (nevím, snad i levněji, než dýnko.) Mělo by to tu výhodu, že by jméno a příjmení mohlo být napsáno jiným , ozdobným fontem - třeba psacím písmem.

 

Rozhodně jsem proti lvu, nebo jiné rytině na rotoru, ledaže bychom vymysleli něco universálního, co by prim dále používal a krásného. Třeba nějakou ilustraci od zdeňka buriana, pohled na nové město, prostě opravdovou nádheru. :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... Asi skočím do ZOO a omrknu ty kluky zubatý v reálu.

Ale ten řemen na černých Diplomatech mi jako krokouš moc nepřipadá. Je takový jakoby pomačkaný. Jako by byl ten krokouš v pračce a následně byl odstředěn na 1.200 otáček.

Ale líbí se mi, má hezkou strukturu. Jen prostě nevypadá krokodýlovsky :)

 

 

 

Je to tak ...není kroko jako kroko:)

když se vyrábí z břicha tak to vypadá jak z pračky:)

 

Myslím že by měl být na takových hodinkách vymakanej řemen ..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...