Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

Páni, tak tomu se říká nadšení. A to tu byla obava, že to zlacení nebude pro tebe to pravé ořechové. Ale ty ženevské kruhy (ne pruhy) jsou vážně parádní. Dnes jsem je měl na soudě a proti soudcovým seikám..no nic, dál nepokračuju nebo to skončí špatně.. :thumbsup_anim:

Á pánové někteří dělají do práva, tak to rád slyšim. A do kterého pak? Obchodní, či občan? To jsem na to zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem do té hospody zašel znova :D a protože fotek je tady nějak pořád málo, dovolil jsem si zdokumentovat jednu srovnávačku old & new.

Ja myslim, ze ty nove vypadaji dobre i ve srovnani, jen by obema Diplomatum slusel asi hezci remen ;) Zvlaste ty cerne by snesly kvalitniho cerneho krokodyla ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tě asi praštim :bangin: ty černý, to je mi fuk, ty nejsou moje, ale ty původní, pštros je ti k nim málo? :boxing: :P

No malo ne, ale neni to proste ono, chtelo by to neco lepciho ;) U tech cernych poradnyho echt krokodyla s velkejma ctvercema, matnyho a nejaky zajimavy siti, treba stribrny.. nebo proste nejak to udelat zajimavy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký ženevský kruhy, leonide?

 

Doufám, že si toho rozdílu v časoměrném vybavení nevšimnul ten soudce a tvýho (dedukovaně zazobanýho) klienta pěkně nevosolil :D

Neříkej mi cigi, že sis nevšim kruhů na kalibru :thumbsup_anim: A nebo mi to švýcarsko vlezlo na maják (byl jsem tam teď na dovči), že tu "ženevu" vidím všude.

Jinak soudce byl debil a neznalec, takže ho nezajímalo nic jiného mimo švarné zapisovatelky. Můj klient bohužel taky :crying_anim: Ale už mám hodně pozitivních ohlasů, takže jsem to přežil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Kecáš, už je můj :guitar: a ty rychloupínací stěžejky, to je libůstka :oneeyed02:

Nekecám, já jich koupil rovnou pět (páč jsem spořivej a chtěl jsem ušetřit na dopravě, což se mi sice povedlo, ale zase se do mě trefili ze stodvacítky :(), dva jsem si nechal a tři jsou na prodej. Speedpins jsou opravdu sqělá věc.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju všem vlastníkům diplomat. Moc jsem tomu nevěřil, ale zvětšení se zdařilo. Jenom při pihledu na Linea a Diplomat dohromady působí ještě menší než linea a ty už byly na mě malé, proto jsem nedávno svoje l.e. linea prodal.

 

Jinak parádní hodinky ještě jednou gratuluju. :thumbsup_anim:

 

Pokud je to pro někoho zajímavé, tak mám už u sebe zvětšenou verzi hodinek Spartak - jedná se o největší naše společenské hodinky, které jsme vyrobili jenom díky jednomu zákazníkovi, který si jich objednal rovnou 10ks.

 

Hodinky mají průměr 43, takže jsou skutečně pro pořádné chlapy!:-)

 

Nemám zatím k dispozici kloudné fotky, ale naživo jsem je připraven prezentovat stejně jako skloňované Diplomaty atd. Mám u sebe i první Primky s aplikovaným briliantem, takže kdo chce využít příležitost, jsem mu k dispozici.

 

P.S. Na IWC se pracuje, nezapoměl jsem na to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to pro někoho zajímavé, tak mám už u sebe zvětšenou verzi hodinek Spartak - jedná se o největší naše společenské hodinky, které jsme vyrobili jenom díky jednomu zákazníkovi, který si jich objednal rovnou 10ks.

 

Hodinky mají průměr 43, takže jsou skutečně pro pořádné chlapy!:-)

 

Nemám zatím k dispozici kloudné fotky, ale naživo jsem je připraven prezentovat stejně jako skloňované Diplomaty atd. Mám u sebe i první Primky s aplikovaným briliantem, takže kdo chce využít příležitost, jsem mu k dispozici.

 

P.S. Na IWC se pracuje, nezapoměl jsem na to!

 

 

Myslím, že nějaká prezentace Primu by se mohla v Praze odehrát, ne? Předpokládám, že nejsem jediný zvědavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...