Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Víš Gorgu, je rozdíl informaci opsat, a informaci získat na vlastní kůži. Předpokládám, že jsi ten jediný člověk, v dece zabalený, který tam tehdy čekal.

Auto jako investice funguje u aut nad 30mil. Kč. To jsou ty auta, které si Ty kupuješ jako investici? Já si ho tedy "často" jako investici nepořizuji, tak nevím.

Stejné s hodinkami? Prosím napiš co mám koupit, aby vnoučata se ziskem prodala. Rád si nechám poradit, Toto je oblast ve kterém jsem naprostý trotl. Já na hodinkách obvykle prodělávám....asi pro to, že jsem naprostý moula, a kupuju ty nesprávné hodinky. Díky za případné tipy i pro ostatní Chronomagiky.

 

Je to jeden z mnoha článků, kterých je na internetu v různých novinách a magazínech plno.

Na vlastní kůži jsem frontů stát nezkoušel, to máš pravdu. Ty je chápeš, takže na podzim máš v ČR možnost chápat i v praxi. :thumbsup_anim:

Auto jako investice nemusí stát 30 milionů....začít můžeš už škodou 1000 MB za tisícovku. Je to už veterán.

Takže pokud se ptáš na hodinky, model nechám na tobě, ale co třeba nějaké starožitné? Na nich nevydělají až vnoučata, ale za pár let třeba ty sám.

Jak říká Warren Buffet:

1. Nikdy nepřicházejte o své peníze.

2. Nikdy neporušte pravidlo č.1

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jeden z mnoha článků, kterých je na internetu v různých novinách a magazínech plno.

Na vlastní kůži jsem frontů stát nezkoušel, to máš pravdu. Ty je chápeš, takže na podzim máš v ČR možnost chápat i v praxi. :thumbsup_anim:

Auto jako investice nemusí stát 30 milionů....začít můžeš už škodou 1000 MB za tisícovku. Je to už veterán.

Takže pokud se ptáš na hodinky, model nechám na tobě, ale co třeba nějaké starožitné? Na nich nevydělají až vnoučata, ale za pár let třeba ty sám.

Jak říká Warren Buffet:

1. Nikdy nepřicházejte o své peníze.

2. Nikdy neporušte pravidlo č.1

 

 

Takže pojďme si to shrnout. Informace žádné, tipy na investice žádné, pouze dojmy, odhady a citace.

MB za 1000,- Kč je vrak k renovaci, do kterého pokud nenasypeš okamžitě několik desítek tisíc, shnije ve stodole.

No jestli tohle je Tvá investiční strategie, tak vetešnictví a sběrny druhotných surovin jsou Tvé zlaté doly :-)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pojďme si to shrnout. Informace žádné, tipy na investice žádné, pouze dojmy, odhady a citace.

MB za 1000,- Kč je vrak k renovaci, do kterého pokud nenasypeš okamžitě několik desítek tisíc, shnije ve stodole.

No jestli tohle je Tvá investiční strategie, tak vetešnictví a sběrny druhotných surovin jsou Tvé zlaté doly :-)

 

Já byl konkrétní až dost...a má investiční strategie je levně koupit a draze prodat :thumbsup_anim:

Že ty kupuješ akcie, když jejich cena roste a prodáváš, když padá :thumbsup_anim:

 

To už ale tady řádně plevelíme vlákno, takže vše ostatní jen SZ.

Omlouvám se ostatním za flame...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem by me zajimalo, kde je posledni prispevek ke konkretnimu tematu PRIM DIPLOMAT 40 V NEREZU.. :rolleyes: Na tyhlety plky o cenach atd tu myslim vlakna jsou, tak proc nevyuzivat ty? Tady jsem se tesil, ze se bude sypat jeden postreh a zkusenosti majitelu za druhym + ze tu bude minimalne 560 obrich fotografii.. namisto tohu tu jsou jenom kecy o :shit: Zkuste pratele zase obcas presunout "vasne" tam kam patri at se nezasiraji vlakna nekolika strankami hadek a offtopicama ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Nicméně myslím, že zrovna do tohodle vlákna se toho nakecalo o cenách primek až až, chtělo by to změnit salón.
Přesně tak, myslim si, že si to tyhle fajn hodinky nezasloužej ... Tohle je vlákno o jejich vzniku, ať už se to pár lidem líbí nebo ne, a ne o tom, jestli je dobrý dávat za ně tolik a tolik, včetně těch dalších x naprosto zbytečnejch příspěvků, který omílaj pořád dokola jedno a to samý ... I kdyby člověk s něčim z nich i jen trošku souhlasil, tak to ale nikomu nedává právo tady pořád takhle kydat hnůj ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, vy jste to tady zaneradili osobnim sporem a nechali tak cigimu uniknout z potreby reagovat na nase poznamky ktere kritizovaly jeho hloupy vyrok, ze "kvalita je pseudokriterium".... zvlaste pak u sperku a pod. :)

Zkusím tu myšlenku předat našemu šéfovi útvaru kvality. Zážitky z letu pak popíšu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to s cigim totiz strasne bavi. Uz v jinem vlaknu to udelal. Diskuuje, diskutuje, potom se dostane do uzkych, neb argumenty nejsou a tak placne hovadinu ktera popre vlastne podstatu jeho recicek, na dost dlouho se odmlci, kravina je prekryta jinymi prispevky.. a on pak v debate pokracuje dal.. to je holt nas cigi :) Ale tohle placnul fak jak super kravinu... Jak jsem napsal, kdyz ve sperkarine je kvalita pseudokriteriem tak by si o tom mel dojit podiskutovat na roh Parizske a Staromaku :)

Zdalipak tuto jeho tezi znaji jeho klienti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu mi přijde fajn, že i.e. se držela v jiné ceně než samotný vzniklý model. Z tohoto jednoduchého pohledu (porovnáním kupní a nominální ceny) to byla úspěšná akce, kdy majitelé dobře investovali. Pro složitější pohled a ohodnocení investice neznám "maličkost" - cenu tržní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě! Vezmi si Orlíky o. e., snad nejpopulárnější model (podle ohlasů tady na fóru určitě), dvakrát se tu prodávaly, pokud si dobře pamatuju. A za 2/3 původní ceny je nikdo nechtěl.

Já je chtěl, ale zrovna sem na ně neměl :crying_anim: . Chtěl jsem se ale vrátit trošku k tématu, aby tady nebylo jen nadtřásano, jak kdo koho dostal do uzkejch svejma skvělejma argumentama a podobně. Takže by mě zajímalo jak maji majitelé diplomatů 40 teda ti co mají čísla 1-9 číslované dýnko? Jestli to maji jako 01,02,03 atd a nebo 1,2,3? Díky za odpověd jinak se omlouvám, že sem sem nedal vícero fotek a nenapsal vícero postřehů z nošení, ale jak jsem psal asi o 20dříve, tak hodinky jsem zakoupil jako dokonalé oblekovky a přiznám se nechodím do práce, kde bych měl potřebu mít denně oblek, takže čekám až začnu na podzim chodit do divadel a podobně, abych se v létě zbytečně nepařil i když ted to léto nejni zas až tak hrozný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...