Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

Vizualizaci obou dvou variant datového věnce jsem nechal připravit, takže ty uvidíte!

 

Jinak mým přáním je, aby na frézovaném popisu víka bylo i jméno účastníka - už proto, že se každý z nich stane jakýmsi pomyslným kmotrem těchto hodinek.

 

Jinak se nebráním tomu hodinky dopilovat ještě ve fázi prototypu, ale musí to být změny jednotné pro všechny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem na dnešek sliboval kalkulaci hodinek DIPLOMAT.

 

V následujícím provedení budou hodinky stát 49.750,-Kč:

 

 

Tak jsem se konečně dočkal kalkulace, a můžu dnes napsat, že pokud je ještě ve "dvacítce" volné místo, tak mám zájem o No. 19/20". Pokud je již plno, tak se spokojím s pozicí náhradníka. Preferuji černý podklad datumovky i za případný příplatek cca 800 Kč, délka řemínku mi stačí standartní.

 

 

Jdu teď shánět alespoň jeden plně funkční kalibr 96, nemáte ho někdo navíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím. Momentálně se mi cena jeví jako hlavní překážka. Nechám si čas do pondělí a pak se definitivně vyjádřím. Možná si raději koupím od Frantíka nabízené Bondovky (sportovní hodinky momentálně nemám žádné) :lol: tedy pokud ještě budou volné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím. Momentálně se mi cena jeví jako hlavní překážka. Nechám si čas do pondělí a pak se definitivně vyjádřím. Možná si raději koupím od Frantíka nabízené Bondovky (sportovní hodinky momentálně nemám žádné) :lol: tedy pokud ještě budou volné.

 

No proc je asi prodavam :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D - trefa, Frantíku ! K tomu dýnku a rotoru - nejlepší by asi bylo napsat na rotor to, co se týká strojku, tedy prim kal.96 21 rubínů a elton hodinářská a.s. na dýnko, jako to má Viktor.

 

Bazo - vítám tě mezi námi !

 

Nejsem daňový poradce, ale linea l.e. byl dárek spolumajitelům firmy ke kulatému výročí založenía šel způsobně do nedaňových nákladů.

 

Už se nemůžu dočkat těch vizualizací.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se konečně dočkal kalkulace, a můžu dnes napsat, že pokud je ještě ve "dvacítce" volné místo, tak mám zájem o No. 19/20". Pokud je již plno, tak se spokojím s pozicí náhradníka. Preferuji černý podklad datumovky i za případný příplatek cca 800 Kč, délka řemínku mi stačí standartní.

Jdu teď shánět alespoň jeden plně funkční kalibr 96, nemáte ho někdo navíc?

Mrkni na Aukro-starožitnosti, teď jsem koupil 2, cena se tam motá kolem 500-ti nebo 600-ti set, záleží jaké hodinky k tomu jsou. Hned jak přijdou, vyzkouším, prohlédnu a budou-li obě plně funkční, klidně ti jeden přenechám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrkni na Aukro-starožitnosti, teď jsem koupil 2, cena se tam motá kolem 500-ti nebo 600-ti set, záleží jaké hodinky k tomu jsou. Hned jak přijdou, vyzkouším, prohlédnu a budou-li obě plně funkční, klidně ti jeden přenechám.

děkuju za nabídku, dnes jsem snad jeden sehnal přes zdejší inzerci, tak uvidím v jaké bude formě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se přiznat, že ač jsem byl dřív pevně přesvědčenej, ještě taky nejsem definitivně rozhodnutej ... Má to jedinej důvod, zcela upřímně, musim vymyslet, jak manželce vysvětlim nákup druhejch hodinek za x desítek tisíc během dvou měsíců ... B) Kdyby byly Diplomaty před měsícem, nebylo by co řešit ... :)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No. 01 frantik - potvrzena účast

No. 02 typograf

No. 03 bobr

No. 04 yed69

No. 05 Franta Dobrota

No. 06 Lukáš - potvrzena účast

No. 07 tell - potvrzena účast

? No. 08 rorda

No. 09 murb

No. 10 prim - potvrzena účast

No. 11 cigi

? No. 12 bedan

No. 13 nightingale

No. 14 prim - potvrzena účast

No. 15 dr - potvrzena účast

No. 16 zh - potvrzena účast

No. 17 kk - potvrzena účast

No. 18 leonid

No. 19 baza - potvrzena účast

No. 20 azem

 

Měl bych ještě jednoho zájemce, ale ten by rád vlastnil model s číslem 13. Z toho vyplývá otázka pro Nightingalea, jestli platí jeho zájem i s ohledem na nabídnutou cenu a definitivní podobu hodinek. Plně respektuji jeho právo přednosti, ale pokud by pro něj setrvání na čísle 13 nepředstavovalo překážku, měli bychom dalšího účastníka. Nabídnout mohu jedno z čísel, které jsem rezervoval pro sebe (10 nebo 14).

 

Podotýkám, není to nátlak, jen zdvořilý veřejný dotaz. Budu plně respektovat historicky dané pořadí.

 

Myslím, že by bylo dobré, kdyby se i všichni ostatní vyjádřili, zda za současných podmínek do projektu půjdou nebo ne, abychom věděli, zda máme někde v číselné řadě díry nebo ne.

Upraveno uživatelem PRIM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černá datumka je rozhodně elegantnější. Bílá více odpovídá historické předloze a kupodivu mi nevadí. Takže me je to jedno ;) Pokud bude ale nutné hlasování, jsem pro černou!

 

Jinak ja i Lukas do toho jdeme (pokud tedy nekdo rychle koupi ty moje Seamastery) B)

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presto se ptam, zda je uz definitivne rozhodnuto, ze tato posledni čistá verze je final finálů? Vyjadrili se uz vsichni?

Pro me je napriklad tato varianta velmi pritazliva (viz. jedna s poslednich vizualizaci s napisy). Je mozne k nim dat finalni korunku a udelat je s cernou datumkou? Diky.

post-643-1202481465.jpg

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych ještě jednoho zájemce, ale ten by rád vlastnil model s číslem 13. Z toho vyplývá otázka pro Nightingalea, jestli platí jeho zájem i s ohledem na nabídnutou cenu a definitivní podobu hodinek. Plně respektuji jeho právo přednosti, ale pokud by pro něj setrvání na čísle 13 nepředstavovalo překážku, měli bychom dalšího účastníka. Nabídnout mohu jedno z čísel, které jsem rezervoval pro sebe (10 nebo 14).

 

Podotýkám, není to nátlak, jen zdvořilý veřejný dotaz. Budu plně respektovat historicky dané pořadí.

 

Myslím, že by bylo dobré, kdyby se i všichni ostatní vyjádřili, zda za současných podmínek do projektu půjdou nebo ne, abychom věděli, zda máme někde v číselné řadě díry nebo ne.

 

Nightingaleovi můžete výměnou za 13/20 nabídnout 04/20. Na vizualizaci (PRIM 14:45) vidím pěkné hodinky inspirované Diplomaty. Mně se na výsledku nelíbí použitý kalibr a příliš malá, se vzorem neshodná korunka. Tímto se omlouvám za případné nepříjemnosti způsobené mým odchodem.

Upraveno uživatelem yed69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nightingaleovi můžete výměnou za 13/20 nabídnout 04/20. Na vizualizaci (PRIM 14:45) vidím pěkné hodinky inspirované Diplomaty. Mně se na výsledku nelíbí použitý kalibr a příliš malá, se vzorem neshodná korunka. Tímto se omlouvám za případné nepříjemnosti způsobené mým odchodem.

Kdyby NIGHT nereflektoval mám o 04/20 zájem já :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...