Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Neuděláme zase předávací mejdan ve Violinu?

Jo na ten mejdan bych se rád opravdu přišel podívat, na tu partu co si bez nějakejch drobnejch nechala za cca 60 litrů zvětšit starý diplomaty, tu esenci pravé již dvakrát někde získané retro invence bych fakt ne-chtěl vidět. Je to škoda práce, ale na druhou stranu je zase možné sledovat zváštně pokřivený přístup k hodinářskému řemeslu v té naší matičce rodné zemi. V příkladu, jaký je rozdíl mezi MPM a výše jmenovaným výrobcem již se sekundárně vopajcovaným pouzdrem ala Diplomat. Já si myslím, že zádný, ani jeden z nich totiž nedělá "hodinky".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se vrátil z Ukrajiny, natěšený a nic. Žádná zpráva mail nic. Tak jak to vypadá??????????

 

Omlouvám se za zdržení, ale stále ještě nedorazily řemeny. Mám potvrzený termín do konce příštího týdne, tedy do 23.5. Zkoušel jsem i jiné alternativy, ale dodací termíny tam byly takové, že by to nic neřešilo. Prosím o strpení. Věřím, že pak to bude stát za to! V praxi to znamená, že v úterý 27.5. začnu s distribucí hodinek jejich majitelům. Věřím, že tento termín už nám nic nezhatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za zdržení, ale stále ještě nedorazily řemeny. Mám potvrzený termín do konce příštího týdne, tedy do 23.5. Zkoušel jsem i jiné alternativy, ale dodací termíny tam byly takové, že by to nic neřešilo. Prosím o strpení. Věřím, že pak to bude stát za to! V praxi to znamená, že v úterý 27.5. začnu s distribucí hodinek jejich majitelům. Věřím, že tento termín už nám nic nezhatí.

Paráda, už se těším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na ten mejdan bych se rád opravdu přišel podívat, na tu partu co si bez nějakejch drobnejch nechala za cca 60 litrů zvětšit starý diplomaty, tu esenci pravé již dvakrát někde získané retro invence bych fakt ne-chtěl vidět. Je to škoda práce, ale na druhou stranu je zase možné sledovat zváštně pokřivený přístup k hodinářskému řemeslu v té naší matičce rodné zemi. V příkladu, jaký je rozdíl mezi MPM a výše jmenovaným výrobcem již se sekundárně vopajcovaným pouzdrem ala Diplomat. Já si myslím, že zádný, ani jeden z nich totiž nedělá "hodinky".

 

V tomto ohledu se musím Eltonu zastat...ponechám stranou jejich cenovou politiku.....kromě mechana a pár dalších hodinářů jsou reprezentanty českého hodinářského řemesla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto ohledu se musím Eltonu zastat...ponechám stranou jejich cenovou politiku.....kromě mechana a pár dalších hodinářů jsou reprezentanty českého hodinářského řemesla

Safi, obdivuju tě, že po těch letech na Chronomagu ještě máš sílu na ty plky reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tě safi obdivuju, že ti to stojí za odpověď - no, ve třičtvrtěnatři ráno taky nehýřím myšlením :D :D. Jen se mars65 přijď podívat na řádný elegány, zván je každej! Zatím to z doslechu vypadá tak, že kdo je viděl, silně zaslinil :D

 

Tak kdo přijede tou šestsettrojkou? To je fakt dobrej nápad - taky ji chtěj reinkarnovat, nevím, jestli zvětšovat, ale jistě nebude mít původní motor !! :)

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tě safi obdivuju, že ti to stojí za odpověď - no, ve třičtvrtěnatři ráno taky nehýřím myšlením :D :D. Jen se mars65 přijď podívat na řádný elegány, zván je každej! Zatím to z doslechu vypadá tak, že kdo je viděl, silně zaslinil :D

 

Tak kdo přijede tou šestsettrojkou? To je fakt dobrej nápad - taky ji chtěj reinkarnovat, nevím, jestli zvětšovat, ale jistě nebude mít původní motor !! :)

takže pánové,

možná nehýřím myšlením, ale dovolil jsem si řící svůj názor, jenž je prost všech urážek či jiných nešvarů netolerovaných v tomto fóru. Je to jen má osobní úvaha podepřená mým osobním chápáním reality v oblasti českého hodinářského průmyslu. Jestliže jsem někomu šlápl na "bebínko" tak se opravdu nebudu omlouvat.

 

je velice jednoduché nepohodlný názor označit za plky, ale co dál

Upraveno uživatelem mars65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo na ten mejdan bych se rád opravdu přišel podívat, na tu partu co si bez nějakejch drobnejch nechala za cca 60 litrů zvětšit starý diplomaty, tu esenci pravé již dvakrát někde získané retro invence bych fakt ne-chtěl vidět. Je to škoda práce, ale na druhou stranu je zase možné sledovat zváštně pokřivený přístup k hodinářskému řemeslu v té naší matičce rodné zemi. V příkladu, jaký je rozdíl mezi MPM a výše jmenovaným výrobcem již se sekundárně vopajcovaným pouzdrem ala Diplomat. Já si myslím, že zádný, ani jeden z nich totiž nedělá "hodinky".

 

já si třeba také myslím, že od chvíle kdy Elton poslal do světa Pavouky s jejich cenou se dostal s cenou za svou hranici a všechny další hodinky se tam už prostě drží, ale na druhou stranu tohle co tady kluci udělali není takovej úplnej úlet s bude to pěknej kus hodinek... ale z tvého příspěvku to trošku vypadá, jakoby chlapci nebyli duševně v pořádku a to zase voni jsou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dál nic!!! Taky jsi byl clenem naší party elegantne pozvan, abys ses prisel podivat a ziskal pro svuj nazor argumenty, takze doufam, ze se objevis! Nebo to byly jen kecy?

 

Me by osobne zajimalo, po te co jsem si prohledl stranky Primu, jestli cifernik tehdle diplomatu bude taky jen natistenej, nebo aspon indexy budou plasticke? No, koneckoncu nekdy za 14 dnu tu uz asi budou fotky, tak se to dovim.

 

 

A kdyz se nekomu neco libi, je to jeho gusto, at uz ja ci kdokoliv jiny si hlavu muze ukroutit. Preju vsem hezky prozitek z novych hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by osobne zajimalo, po te co jsem si prohledl stranky Primu, jestli cifernik tehdle diplomatu bude taky jen natistenej, nebo aspon indexy budou plasticke? No, koneckoncu nekdy za 14 dnu tu uz asi budou fotky, tak se to dovim.

A kdyz se nekomu neco libi, je to jeho gusto, at uz ja ci kdokoliv jiny si hlavu muze ukroutit. Preju vsem hezky prozitek z novych hodinek.

Indexy na 12 a 6 plastické, ostatní tištěné. Jinak to přeci u diplomatů ani nejde, ne? Samosebou celý ciferník plastický, aby dobře ladil s cylindrickým tvarem sklíčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...