Přejít na obsah

DIPLOMAT 40 v nerezu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

hale frajeři já to pouzdro na ty velký "dyplomaty" chci taky vidět. Také i ten výsledek a nemluvím o tom ciferníku. Ale co třeba nějaké komplikace, asi domestikovanej ještěr se ne-chtěl stáhnout z kůže. To je fajn "ne" bude to vypálený na vnitřní straně?

Upraveno uživatelem mars65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žeby utrejch netušil budoucí vlastnictví plastických indexů finálně uprvených jistým diamantovým nástrojem do finální podoby. Jo a s tím safírovocylindrickým sklíčkem co to má Typografe společného? Myslím, že plast má úplě jinej lom paprsku než to co tam bude

No právě, řekl bych, že u safíru to všechno nějak víc vynikne díky jinému tvaru a tlolušťce sklíčka. No uvidíme, už se nám to blíží...... jsem na to strašně zvědavej. :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D Mars bude mít tentokrát asi recht - že voni se ti ještěří svlíkaj z kůže někdy jindy, než na jaře ? Přírodě neporučíš, alspoň budou čerstvý...... :D V klídku si počkáme, beztak mám kocovinu a na další mejdan nemám náladu.

 

V poslední době jsem postřehl zesílený zájem chronomagiků o lomy a odrazy světla, vím, že jsme fajnšmekři, ale přesto - na všech mejch hodinkách se ty odrazy porád mění, každou chvilku jiný, neposedí - takže kde je kruci ten rozdíl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D Mars bude mít tentokrát asi recht - že voni se ti ještěří svlíkaj z kůže někdy jindy, než na jaře ? Přírodě neporučíš, alspoň budou čerstvý...... :D V klídku si počkáme, beztak mám kocovinu a na další mejdan nemám náladu.

 

V poslední době jsem postřehl zesílený zájem chronomagiků o lomy a odrazy světla, vím, že jsme fajnšmekři, ale přesto - na všech mejch hodinkách se ty odrazy porád mění, každou chvilku jiný, neposedí - takže kde je kruci ten rozdíl?

 

A máš to sklo na hodinkách např. 4mm tlustý, ono je to trochu rozdíl. ;)

A nejde ani odrazy, ale o efekty lomu světla přes toto sklo na ciferník a ještě k tomu sendvičový.

Možná by ses mohl na nějaké PAm podívat blíže a nedivil by ses pak tolik. Jenže mám takový dojem, že ty hlavně chceš. ;)

 

Jinak sorry za plevelení tohoto vlákna, ale ty jsi strhl kormidlo jiným směrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D Mars bude mít tentokrát asi recht - že voni se ti ještěří svlíkaj z kůže někdy jindy, než na jaře ? Přírodě neporučíš, alspoň budou čerstvý...... :D V klídku si počkáme, beztak mám kocovinu a na další mejdan nemám náladu.

V poslední době jsem postřehl zesílený zájem chronomagiků o lomy a odrazy světla, vím, že jsme fajnšmekři, ale přesto - na všech mejch hodinkách se ty odrazy porád mění, každou chvilku jiný, neposedí - takže kde je kruci ten rozdíl?

 

To není pravda :sad01_anim: , mám doma hada a ten se svléká cca 3x až 4x do roka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prim má náhodou DALEKO krááásnější efekty lomu světla přes sklíčko, než PAM, to tvrdím já !! :D :D Lžička do skla zatavená, zdá se býti efektně nalomená. Já se svlíkám každej večer, i když tedy né z kůže, ale i tak, do týhle diskuze se to hodí, a dík za ten odkaz na dr. Nešpora :D.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:thumbsup_anim: a pak jeste po jedenacti letech zase.

Bdw. taky jsem zvedavy a toto vlakno bedlive sleduju, porad nic.

 

Také pečlivě sleduji a doufám a přesto, že takováto investice je pro mě jen obtížně pochopitelná přeju všem zůčastněným aby hodinky nejen brzy dorazily, ale hlavně aby splnily všechna očekávání.

 

Co mě však skutečně překvapuje je přístup dodavatele, v řadě vláken čtu o zpožděních i předchozích dodvávek, neplánovaných změnách ... a to by se při takto individuálním přístupu stát podle mě nemělo. Ale jak jsem již několikrát psal - obchodní stratedii společnosti Prim nerozumím a přesto, že přeji úspěch tak se obávám, že takto není možný protože dříve nebo později odradí i největší nadšence. Omlouvám se za OT a nechci vyvolávat žádné polemiky. Opravdu jen upřímně přeju budoucím majitelům to co jsem napsal na začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obchodní stratedii společnosti Prim nerozumím a přesto, že přeji úspěch tak se obávám, že takto není možný protože dříve nebo později

Ja sice taky ne, ale uvidime, myslim ze dulezity je vysledek, pokud je clovek ochoten dat takovou castku, jeden nebo dva dny uz pro nej asi nehraje roli. Nejsem fanda teto znacky, ale jsem fanda hodinek a verim, ze Ti kdo cekaji jeste netrrpeliveji budou spokojeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...