Přejít na obsah

ARAGON


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

Gratulace k akvizici, máš to pěkný. Na červené hodinky jsem měkej... ale jak se znám, taky s jedněma jednou skončím, protože moje averze na cokoliv červeného už musela být překonána u motorky, tudíž další věci jsou otázkou času.

Nafoť prosím jak svítí to tritium.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Ricoz Nad bílou jsem přešlapoval, vypadá dobře. Předpokládám, že je hodně nositelná. Jenže já jsem občas takový tester nebo alternativec (dá se to přeložit i jako pitomec) a tak mě zaujala červená, že to prostě musím prubnout.

Těžko tuhle červenou barvu hodnotit po dvou dnech na ruce. Efekty na chvilce sluníčka byly včera fajn. Chápu, že to není barva úplně pro každého:)

Subjektivně, mohly by být o fous lehčí, ale budiž. ... asi jsem to tak nějak očekával.

Sleduji běh strojku. Těžko hodnotit po prvních 24 h, +2,3 vteřiny v podstatě o ničem nesvědčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 18. 10. 2020 v 18:58, lub napsal:

netrvalo dlouho a mám druhé - zelené Regeneron s NH36.

IMG_20201016_174926.jpg.629ea4c7e993c21d8058dfd54fba2875.jpg

 

 

 

 

 

Už jsou moje - jsou takřka dokonalé, jedinou drobnou výhradu mám k lumi. Ta nic moc, i 12 let staré Orient Mako svítí líp. Ale na ruce jsou moc fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotlick: To je fofr! Neco podobneho u Amfibii se resi (pokud je to slepenym vlaskem) "adjustaci hrubou silou" ;-). 
Přesně tak, dobře mířená rána vhodné síly o pevnou desku stolu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

FedEx ti pošle mail s instrukcemi co jim máš poslat. Při prvním proclení je tam smlouva na zastupování. Potom EORI číslo - jen klikneš na link a zadáš požadované údaje, číslo se vygeneruje. Dále chtějí popis zboží a hodnotu včetně dopravy - stačí připojit fakturu, Aragon dává k zásilce fakturu bez ceny dopravy. Jestli si dobře pamatuji, tak to je všechno. Až to FedEx proclí, pošle to SMS že sumou co budeš doplácet. Platí se kurýrovi při převzetí zboží, většinou chce hotovost.

Odesláno z mého M2007J3SY pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...