Přejít na obsah

Dokusan


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po měsících...

Taky se stavim do rady spokojenych. O to vic, ze jsem z Martina vynydal hodinky, ktery ani zatim nenabizel. Ale projevil nalezitou empatii pro kolegu, co po necem fakt touzi a ochotne mu vyhovel. Samotna transakce samozrejme bez nejmensich vyhrad. Takze TOP a Martinovi jeste jednou diky za pochopeni a vstricnost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Martin mi na mou poptávku nabídl jedny ze svých mnoha hodinek. Po výměně pár zpráv mi poslal hodinky předem, ať si je otestuju a pak se rozhodnu. Všechno dopadlo na jedničku a já mu tímto děkuji za obchod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Nikdo nikoho na Chronomagu nenutí prodávat se ztrátou. Ale na druhou stranu bych taktně předpokládal že když už někdo "na fóru gentlemanů" něco při plném vědomí, s nějakou cenovkou a v konkrétním rozsahu inzeruje, měl by popis odpovídat realitě - a ne že až během domlouvání na osobní předávce zjistí že k půl roku nošeným hodinkám nemá slibovaný tah, takto podstatné snížení hodnoty nabídky nijak nezohlední v ceně (kompenzaci odkazem na eshop výrobce radši beru jako nepovedený pokus o vtip) a nestojí mu ani za mimořádné upozornění, resp. stažení zavádějící nabídky v inzerci. Takže lituji že sabotuji 4 stránky chvály, ale tímto pokusem o obchod mi pan @Dokusan opravdu radost neudělal :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou se mi stalo, že jsem jednomu skutečnému gentlemanovi zde z fóra poslal krabici s hodinkami, ovšem bez hodinek. Kolegovi jsem řekl,že jsem ko*ot,zasmáli jsme se tomu a hodinky jsem mu poslal samostatně.  Nepodal na mě trestní oznámení a dal mi pozitivní recenzi.  Ne každý je gentleman a má nadhled. Nebudu zde postovat komunikaci ani se nijak obhajovat.  Každý má právo na názor a já to respektuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pardon za reakci mimo účel vlákna, ale nedalo mi to.

Stalo se mi něco obdobného s fotoaparátem. Byl jsem rovněž na straně kupujícího a při osobním převzetí chyběly manuál a druhá baterie, přestože v inzerátu figurovalo obojí. Prodávající se omluvil, že je nedohledal. Prosím, může se to stát. Byl jsem postaven před rozhodnutí, zda to akceptuji, či nikoliv, za stejných podmínek.
Je to tedy dále na zvážení kupujícím a samozřejmě na domluvě, ale rozhodně ne na negativní komentář.

Pokud jde o cenový rozsah nabízených hodinek, byl zvolen velmi gentlemansky, pro zdejší členy fóra.
Jde o již vyprodané limitky 150 kusů s Wardovským nej in-house strojem SH21 a resale cena se pohybuje okolo 2500 dolarů za hodinky (a to již ne ve 100% stavu).

Za mne je možné se s Martinem v pohodě domluvit a uvedené komentáře výše to potvrzují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...