Přejít na obsah

Potápky s in-housem


Doporučené příspěvky

Pořád se nemůžu rozhodnout do čeho jít. Lákají mě následující možnosti:

 

IWC Aquatimer 3535-02 ocelová verze, ale verze s tritiem už přestává svítit :-( (není in-house, předělaná ETA 2892-2)

Carl F. Bucherer ScubaTec diver: http://www.carl-f-bucherer.com/en/watches/patravi-scubatec-sfv-special-edition-00-10632-23-33-99

Omega PO 8500 (Ale už jsem měl 2500 a dlouho mi nevydržely)

Ulysse Nardin Maxi Marine Diver (není in-house)

 

Pokud by vás ještě něco napadlo, prosím o nakopnutí:

 

Požadavky: 

 

Rozměr +- 42mm

Diver watch

Pokud možno bez chrona

In-house

Na tahu

Rozpočet +- 100k

 

Díky za rady :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No Tudor Pelagos se přímo nabízí ....

Trošku mě odrazuje bílý datumový věnec, díval jsem se na verzi v černé, ale ta bílá mě tam ruší. Jinak byly taky ve výběru. Modrá verze je na mě moc ..... modrá. :-) Díky za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, Tudory by mohly být jasná volba, ale..... Zvažuju jestli chci hodinky bez data a asi ne.

OK, chápu.

 

Co tyhle? Jsou parádní. Několikrát jsem je silně zvažoval. Možná i bude lepší cena, visí v prodeji už chvíli :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94586-maurice-lacroix-pontos-s-diver/?hl=maurice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, chápu.

 

Co tyhle? Jsou parádní. Několikrát jsem je silně zvažoval. Možná i bude lepší cena, visí v prodeji už chvíli :)

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/94586-maurice-lacroix-pontos-s-diver/?hl=maurice

Stejný problém jaku u Pelagosů. Bílé datumové okénko a navíc tato značka mi neříká absolutně nic. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsem to pochopil správně, tak ten rozpočet je pro "jeté" hodinky, takže výběr může být  širší? Ty FF jsou super.

Jasný, jedná se o jetý kousek, ne však až tak aby přestalo svítiti tritium jak u IWC. Suby jsou fajn a tam bych asi tu bílou přežil :-) Ale páďo teď nesešmudlím :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, jedná se o jetý kousek, ne však až tak aby přestalo svítiti tritium jak u IWC. Suby jsou fajn a tam bych asi tu bílou přežil :-) Ale páďo teď nesešmudlím :-)

A co expy2 tam by ses vlez s rozpočtem. Nejsou to sice úplně potápky, ale vypadají tak :-) 

Upraveno uživatelem vintage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, na rovinu z toho výběru, který máš.

 

UN - jsou super, krásné v detailech, možná jsi trochu zaváhal s nákupem, prošly mi rukama Artemisy (limitka) a jsou to opravdu nádherné hodinky. Chceš-li mít na ruce něco, co se jen tak nevidí, šel bych do nich a vykašlal se na zbytek. 

 

Omega - záruka spolehlivosti, krásné hodinky se spolehlivou 8500, ale trochu nuda (můj názor).

 

Blancpain - vnímám je podobně, jako UN, ale z hodinářského hlediska určitě výše, přihoď nějaké drobné a v Chemnitzu, což je kousek za hranicí, jsou jedny za 115, jestli se nepletu, teď jsem se na ně díval před týdnem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, na rovinu z toho výběru, který máš.

 

UN - jsou super, krásné v detailech, možná jsi trochu zaváhal s nákupem, prošly mi rukama Artemisy (limitka) a jsou to opravdu nádherné hodinky. Chceš-li mít na ruce něco, co se jen tak nevidí, šel bych do nich a vykašlal se na zbytek. 

 

Omega - záruka spolehlivosti, krásné hodinky se spolehlivou 8500, ale trochu nuda (můj názor).

 

Blancpain - vnímám je podobně, jako UN, ale z hodinářského hlediska určitě výše, přihoď nějaké drobné a v Chemnitzu, což je kousek za hranicí, jsou jedny za 115, jestli se nepletu, teď jsem se na ně díval před týdnem.

Souhlasím s tebou, do 8500 se mi moc nechce. Na 2500 mě bavila ta oranžová, jinak mě to moc nebere. V tom Chemnitzu jsou ty Bathyscape, co jsou na obrázku výše? To je dobrá cena. UN jsem prošvihl a už se k tomu nebudu vracet :-( A další podobné těžko najdu. Třeba časem. 

 

Víc a víc se mi líbí ty Bucherery. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...