Přejít na obsah

Fotoporovnání SBDX001 vs. SBDX009


sashator

Doporučené příspěvky

Moc pěkné a zajímavé srovnání i fotky, navíc dobrý nápad.

 

Já příspěji "na mlýn" pouze krátkodobým vlastnictvím MM300, protože LM jsem ani neměl na ruce. Nicméně pokud jde o MM300, tak musím říct, že perfektně sednou na ruce, jsou do detailu velmi dobře zpracované a na gumě vypadají hodně "tool". Jak je u Seika zvykem, mají perfektní luminiscenci a výborný náramek s extenzí, který je na ruce také hodně pohodlný, ale na to jsem u Seika tak nějak zvyklý. 

 

Co považuji za větší mínus a věc, která mě osobně vadí je spona na náramku, která je tuším titanová, protože ten materiál je takové "bláto" a jsou na ní vidět stopy používaní víc, než je obvyklé u oceli. To je ale zároveň jediná věc, kterou bych jim vytknul. Jak už jsem předeslal jinde ve vlákně, tyto hodinky jsou pro mne jen přestupní stanicí a půjdou do prodeje, já cílím na GS Chrono, ale i tak musím říct, že v cenové kategorii do 50.000,-Kč bych k nim těžko hledal konkurenci z oblasti "diverů" a především jak mám vyzkoušeno, jsou vhodné pro zápěstí od 17 do 23 cm, naprosto v pohodě, mimo jiné asi i díky výšce pouzdra a celkové "robustnosti" působí malinko větším dojmem. Takže za mě jsem určitě rád, že jsem je mohl zkusit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super srovnávačka, dík! Krásné fotky a taky mne dost překvapily dvě věci:

1) Že MM jsou delší a že

2) Sphinxx chce jít do GS chrono ;o)

Se divím, že zrovna Tebe to překvapilo, synku :D ...

 

GS chrono je uslachtila meta - ja mu uplne rozumiem. Raz ich das na ruku a si v tom.. v perdeeli.

A to jsem si říkal, že mají moooc velká tlačítka chrona, na ruce to vůbec není špatné :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

A to jsem si říkal, že mají moooc velká tlačítka chrona, na ruce to vůbec není špatné :) ...

Tak ja je pujdu ohledne tohoto zkusit, az bude cas, fotky me vzdy od tohoto odrazovaly a to dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, raději to nedělej, naprosto vážně ... :D

Ty me stves, proc? Netlaci fakt, ty vis ze to nesnesu :) .

 

Edit: videl jsem jen fotky a rikam si: jasne, ohnes ruku na volantu a mas tam diru vole :) . Jenze, videl jsem jeste toho malo vim ...

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proč, píšu to výše :D , tak jsem si říkal, nic pro mne, ovšem pak se dostaly na ruku a od té doby na ně cílím, tož tak. A už to tu nebudeme Sashatorovi plevelit :) .

Ano :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Docela mě překvapuje, jak moc členů lpí nad lunetou (myslím tím typem)- ruku na srdce, kdo z nás ji opravdu plnohodnotně využije (vaření špaget, vajíček apod snad každej zvládne i bez lunety, snad jen ty piva v hospodě se s 12h lunetou dobře počítaj). Ano, i já ji mám fakt rád a až na Ingy mám teď všechny hodinky s lunetou, i já si rád párkrát za den klikací lunetu protočím. Ale že bych si podle typu lunety vybíral hodinky, to fakt ne. A zrovna u Lanďáků je fakt povedená, esteticky jedna z nej co jsem měl možnost na vlastní oči vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se musím přiznat, že sem nikdy - ani v nejmenším - neměl hodinky s pohyblivou lunetou. A párkrát už to bylo hodně "na krajíčku", ale nakonec mi na nich vždycky něco vadilo (a ne vždy to byla ta luneta). Asi je to ostuda tááákžééé, jestli se mi ani za dva roky neokoukaj Marinemastery, nadělím si je ke čtyřicítce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...