Přejít na obsah

Dámská chrona


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny.

Výhledově sháním pro ženu hodinky, původní plán byly tyto Edox Grand Ocean Chronolady 10410 3 AIN

post-35832-0-45261400-1467724090_thumb.jpg

 

Bohužel jsem je propásl a ostatní barevné varianty jsou neakceptovatelné (holt ženská :)). Nemáte někdo šajn, kde jinde (pokud vůbec) by se daly sehnat? Jomashop, Gemnation CH24 a jiné prohledány, nikde nic.

Popřípadě se nebráním ani jiným návrhům hodinek podobného stylu a parametrů - průměr do 40 mm, ocel klidně v kombinaci s keramikou, pohon není limitujícím faktorem. Momentálně jsou ještě ve výběru

 

Seiko Sportura SNDX95P

post-35832-0-85740200-1467723317_thumb.jpg

 

Maurice Lacroix MI1057-SS001-150

post-35832-0-50107300-1467723358_thumb.jpg

 

Předem díky všem za rady :guitar:

Upraveno uživatelem Laudis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bacha na ty Edoxy, co mají konkrétně za strojek. Má v tom být Ronda 5040.D, kterej se dělá ve dvou verzích - Swiss Made (13 jewels, gold plated) a v druhý údajně snad v Thajsku dělaný Swiss Parts (6 jewels, nickel plated). A někdo ještě psal, že má v hodinkách 5040.B (má navíc big date) a že mu ten big date začal trošku ujíždět / švidrat (jedno číslo výš než druhý).

Jinak osobně se mi ty Seika líbí víc, na těch Edoxech mi přijde ten ciferník špatně čitelnej, kvůli těm namalovaným šipkám na něm, ale to je samozřejmě jen o osobním vkusu ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Tahle verze nemá big date, tu má navazující model, nicméně o problémech Rondy sem si tu početl a pokud někdo vybírá mezi swiss/japan qurtzem, většinou každý doporučí spíš japonský quartz. S tím se dokážu ztotožnit. Navíc u těch Seiko bude i jednoduší záměna tahu za řemen. Asi rozhodnuto a budou Seiko :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...