Přejít na obsah

ŘEMENY RC LEATHER WORKS-RUČŇÍ PRÁCE RC3


Street Glide

Doporučené příspěvky

Tomas zalezi od toho na co sa citis a predpokladam, ze si myslel plechove LV ;)

To iste plati pre Michala ...

No praveze nemam predstavu, pepsiny je ina zalezitost, tam sa da vyblaznit... rad sa necham inspirovat a kludne si jeden vyberiem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Musím se zde pochlubit - a Rasťovi poděkovat za nový řemínek pro moje reversa.

 

Historie je delší, před pár lety se JLC dohodli s argentinskou dílnou na výrobu holinek na polo na výrobě řemínků pro pár limitovaných modelů revers. Tyto řemínky od Casa Fagliano se na hodinkových fórech staly velmi populární, no a já se taky zfanfrněl a že si jeden pořídím. Objednal jsem si tedy v butiku JLC ve Vídni. Rok uběhl jako voda, a když jsem se při jedné z návštěv zase stavil v butiku a zajímal se, zda na mne s řemínkem nezapomněli, dostalo se mi omluv, že JLC mi nic neprodá, že v manufaktuře sami mají málo, že skoro nemají do čeho obouvat hotová pouzdra. No, co se dalo dělat... mohli si vzpomenout a dát mi vědět, že mám smolíka. (A podobnou odpověď jsem dostal i v hlavním butiku JLC na Place Vendome: řemínky nejsou a už nebudou.)

 

Když to nešlo v JLC, zkusil jsem mistry řemenáře z chronomagu. Rasťo se nechal vyhecovat, nejdříve podle fotek na netu vyrobil maketu 1 : 1 z obyčejné hověziny. Co vám budu povídat, i ta maketa byl krásný řemen sám o sobě! S Rasťou jsme doladili rozměry, hlavně klínovitou vložku, která linii řemínku drží v linii nožek pouzdra (Rasťův nápad) a vybrali ten správný koňský zadek. Rasťo totiž při této příležitosti pořídil argentinský cordovan v několika barvách :eek:

 

Konec povídání, zde výsledek na ruce - luxusní řemínek, měkký, ohebný, svrchu kůň, zespoda pštros:

 

post-5001-0-16665300-1480870742_thumb.jpg

 

post-5001-0-20302300-1480870727_thumb.jpg

 

post-5001-0-96548600-1480870752_thumb.jpg

 

Rasťo, děkuju moc! :notworthy:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...