Přejít na obsah

Kamerový systém ASAP


vwtyp11

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, mam docela problém se sousedem, vykacel mi broskve a odstranil plot. Policie mne odkázala na soud.

Polomrtveho kocoura si vyresim.

Prosím o kontakt na dodavatele kamerového systému s rekorderem, abych mohl byt alespoň trochu v klidu.

Diky

Kriste pane, sousedy si nevybereš ale tohle je tedy mazec. Přeji hodně síly při řešení sporů s tím magorem :-( Tvé vlákno budu sledovat, protože také přemýšlím o kamerách, zatím jsem ovšem neměl čas se o to začít zajímat, ale v dnešní době....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku upřesni požadavek. Analogové nebo IP, počet kamer, kolik na to máš? Systémů je hodně za různé ceny. Co fotopast?

Jestli je to jednorázovka, tak mobil za okno, aplikace palubní kamery.

Analogová kamera s venkovním krytem, ohnisko 2,8 - 12 mm s krytem asi 3000, s pevným ohniskem 6 mm za 1800. K tomu záznamník se 4 vstupy za 3 190,-. Nahrává na harddisk do zaplnění, pak maže nejstarší záznamy. Disk není v ceně. Standardní SATA.

Umožňuje v obrazu definovat zóny pro detekci pohybu, pak teprve začne nahrávat. Nenahrává statický obraz.

Připojení na NET - živý obraz v mobilu nebo přehrávání záznamu.

IP kamery jsou lepší, ale dražší a musíš mít nějaký server, kam to budeš ukládat.

Upraveno uživatelem VS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam docela problém se sousedem, vykacel mi broskve a odstranil plot. Policie mne odkázala na soud.

Polomrtveho kocoura si vyresim.

Prosím o kontakt na dodavatele kamerového systému s rekorderem, abych mohl byt alespoň trochu v klidu.

Diky

Že tys jim řekl, kdo ti to udělal? To nesmíš, to je občanskoprávní spor. Měls říct, že ti to někdo ukradl, to by museli pátrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku upřesni požadavek. Analogové nebo IP, počet kamer, kolik na to máš? Systémů je hodně za různé ceny. Co fotopast?

Jestli je to jednorázovka, tak mobil za okno, aplikace palubní kamery.

Analogová kamera s venkovním krytem, ohnisko 2,8 - 12 mm s krytem asi 3000, s pevným ohniskem 6 mm za 1800. K tomu záznamník se 4 vstupy za 3 190,-. Nahrává na harddisk do zaplnění, pak maže nejstarší záznamy. Disk není v ceně. Standardní SATA.

Umožňuje v obrazu definovat zóny pro detekci pohybu, pak teprve začne nahrávat. Nenahrává statický obraz.

Připojení na NET - živý obraz v mobilu nebo přehrávání záznamu.

IP kamery jsou lepší, ale dražší a musíš mít nějaký server, kam to budeš ukládat.

4xip s rekorderem? Sata 1tb?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT, ale kdyz uz se pretrasaji sousedske spory, tak taky pridam. Nastesti mame vyborny sousedy, ale kdyz jsme vybirali pozemek/dum, tak jsme si vzdycky obesli potencialni sousedy a casto se ukazalo, ze ac vse ok tak zasadni pruser by byli prave sousedi. Dve koupe jsme odrekli prave kvuli neochote se na cemkoliv domluvit, vyjit vstric, kdyz jsme jim oznamili, ze mame zajem o nemovitost a jaky bychom s ni meli plany. Zazil jsem zajimave argumenty, napr. "Tady vzdycky bylo krovi, tak se tady zadny dum stavet nebude, aspon se tu citime vic jako v prirode". Sice clovek stavbu pres nesmyslne pripominky nejak se zpozdenim protlaci, ale resit zbytek zivota sousedske valky je asi fakt dost na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spor o hranici pozemku se řeší pokud je mi známo za přítomnosti úředníka z obce,

nejlépe na místě, pokud nemáš podklady kterým by porozuměl i méně chápavý soused,

tak si k místnímu šetření pozvi geodeta který tu čáru třeba namaluje sprejem na zem

aby měli všichni jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spor o hranici pozemku se řeší pokud je mi známo za přítomnosti úředníka z obce,

nejlépe na místě, pokud nemáš podklady kterým by porozuměl i méně chápavý soused,

tak si k místnímu šetření pozvi geodeta který tu čáru třeba namaluje sprejem na zem

aby měli všichni jasno.

Ten Starej si mysli, ze jsem mu posunul hranice pozemku při opravě stávajícího plotu, řešil jsem geometrickým zaměřením, které potvrdilo moji hranici.

To je všechno hotové, souseda to nezajímá a zabral si můj pozemek!!! Upraveno uživatelem vwtyp11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může si nás soused natáčet, fotit, monitorovat ? Už jsme to řešili, ale do jeho domu nikdo nevstoupí a nikdo mu to neprokáže. Taková zapeklitá situace. Co dělat?(Martina )

 

emptyface.jpg
Rozhodně nemůže. Sice to není úplně právní rada, ale pro začátek bych souseda "šmíráka" "omylem" natočil jak si vás točí, abyste měli něco v ruce, protože jak správně naznačujete bude problém s tím, tuto skutečnost prokázat....:-) každopádně zvažte jiná patření, vysázení keřů, natáhnout látku, postvail neprůhledný plot apod.
 
 

ZDROJ

 

Prakticky stejný případ

 

http://stylemagazin.cz/domov-a-hobby/55-domov/3358-spor-o-hranice-pozemku-vam-me-poadn-znepijemnit-ivot-vtina-sousedskych-rozpor-koni-u-soudu

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Ahoj chronomágové, poprosil bych zde o radu, zda se dle vašeho názoru vyplatí pořízení takového decentního kamerového systému, který by měl prioritně sloužit na sledování auta před pozemkem našeho RD. Jedná se o bezdrátový systém s dvěma kamerami na baterie, kamera by byla umístěna skrytě a namířena na auto. Odkaz zde: https://www.salonydenon.cz/kamery/2513-bezdratovy-system-bezpecnostnich-kamer-eufycam-2-21-0194644015251.html?gclid=CjwKCAjwzruGBhBAEiwAUqMR8Hr4WEGN6ej9z0zMqHyOxkcgQF3oXTtUIpQB4RF5OqWU8JlT2VtydBoCDOYQAvD_BwE

Za jakékoliv poznatky a rady budu rád.

Děkuji, 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...