Přejít na obsah

Hodinky pro přítelkyni - Burberry BU9113


Misut

Doporučené příspěvky

Ahoj, přítelkyně v posledních týdnech neustále mluví o Burberry BU9113

No a teď jsem při prohlížení kalendáře zjistil, že bude mít příští týden narozeniny, takže ta nenadálá vášeň pro hodinky nebyla náhoda.

Nemáte někdo pěkný tip, kde je za dobře sehnat? Nemusí být nové... Nebo tip na alternativu?

(Tip na včasnější kontrolu kalendáře jsem již dostal...)

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není syndrom, leskne to a má to Burberry znak, tak to chci ....

 

Koukal jsem a tady to je asi nejlevnější, skoro stejná cena jak z émerickýho amazonu

 

https://www.bonami.cz/p/hodinky-burberry-bu9113

 

Co se týče alternativy, tak jich je habaděj, ale chtělo by to bližší specifikace. Nemá cenu koupit automatiku, když nemá ve zvyku nosit hodinky. Neocenila by to, ještě blbý kecy, že to musí furt nastavovat. Pak vkus, jaký má, jestli umí poznat kvalitu, nebo radši navoněnou bídu, hlavně, aby to všichni ostatní věděli, že má značku

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, pánové... :-)

No jo, vybrala si tyhle, ale víte co, já nejsem moc velkej fanda Burberry obecně... A kdyby něco, tak možná kravatu... Ale hodinky???

Hodinky obvykle nosí quartzky od Michael Kors a podobný "erudovaný hodinařiny", takže na automaty to ještě nevypadá...

 

A K tomu, abych jí, jako vzornej přítel koupil vlastní Rolexy jsem také zatím nedorostl, takže teď je dobrá i "navoněná bída"... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, pánové... :-)

No jo, vybrala si tyhle, ale víte co, já nejsem moc velkej fanda Burberry obecně... A kdyby něco, tak možná kravatu... Ale hodinky???

Hodinky obvykle nosí quartzky od Michael Kors a podobný "erudovaný hodinařiny", takže na automaty to ještě nevypadá...

 

A K tomu, abych jí, jako vzornej přítel koupil vlastní Rolexy jsem také zatím nedorostl, takže teď je dobrá i "navoněná bída"...  :)

Jestli to není syndrom, leskne to a má to Burberry znak, tak to chci ....

 

Koukal jsem a tady to je asi nejlevnější, skoro stejná cena jak z émerickýho amazonu

 

https://www.bonami.cz/p/hodinky-burberry-bu9113

 

Co se týče alternativy, tak jich je habaděj, ale chtělo by to bližší specifikace. Nemá cenu koupit automatiku, když nemá ve zvyku nosit hodinky. Neocenila by to, ještě blbý kecy, že to musí furt nastavovat. Pak vkus, jaký má, jestli umí poznat kvalitu, nebo radši navoněnou bídu, hlavně, aby to všichni ostatní věděli, že má značku

 

 

Jestli se ji libi tyhle, tak proc vymyslet alternativy? Jsou to pekny hodinky a bude z nich mit radost, kdyz si je tak nenapadne vybrala :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic tam nepíše o Swiss Made,

 

A nechápu proč by měl koupit ty Rotary, když vnitřek je stejný, stojí to 6k víc,není to co chce a ještě není ani skladem

Z dotazu mně to tak vyznělo, resp. neumím si představit jiný důvod pro nákup těchto hodinek. Co se týká Rotary, tak dělají i levnější modely, ten mnou uvedený byl pouze příklad. Osobně bych pochopitelně nekoupil nic z toho o čem je zde řeč.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi už píšu pozdě, ale třeba ještě ne.

 

Všimni si, že přítelkyně mluví nejenom o značce, ale i o konkrétním typu. Takže už to má fakt promyšlené. Víš co, ono je docela možné, že to viděla na nějaké kamarádce a zahořela touhou. 

 

Takže podle mě ji buď vezmeš do nějakého hodinářství a pokusíš se jí otevřít obzory (pak ale padá moment překvapení a pak taky - kdy to stihnete?), anebo jí koupíš to, po čem touží. 

 

Za mě osobně - ten design není úplně strašněj. Směřuje k minimalismu, kamínky žádný, má datumovku, ten "strojek quartz" je sice trochu legrační, ale asi nebude o moc horší než u MK... Záleží samozřejmě na tom, jak budou vypadat naživo a k tomu nemůžu nic říct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...