Přejít na obsah

Seiko Mod - Ako na to?


People

Doporučené příspěvky

Ta kombinace černé lunety se zlatými ručkami a safírem s AR vypadá fakt luxusně. A ten tah je nejhezčí tah co jsem v poslední době viděl.Líbí se mi více Jubilee než Oyster , ale tohle je  - aspoň opticky - ještě vizuálnější.

Mám na cestě SKX007 a jsem zařeknutý , že do nich nebudu rýpat , ale zřejmě časem uvidíme.

Pokud už jsi dával safír a černou lunetu , byla by zajímavá i keramická ,pak by se to opravdu stalo odolné...Ale není to seiko díl.

Každopádně za mně palec hore.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dívám se na ně znovu a vypadají opravdu báječně , jediný detail bych chtěl jinak - neměníl bych datové věnce , kvůli "indexu" na pozici 3....Ten tah BOR je taky skvělý...Jediná věc mi vrtá hlavou - píšeš , žes vyměnil ručky...Vteřinovka je jasná , ale přece na Tvém původním provedení byly taky zlaté minutovka i hodinovka...A nebo to špatně chápu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Stal se ze mě Seikokot. No však dalo se to čekat, když strávím každý den na tomhle fóru času více než bych chtěl, ale to je asi relativní. Měsíc zpatky jsem koupil snzg13k1 a jelikož mě deptá milion písmenek, chci modifikovat, ale vse od Seika. Našel jsem si díly na skládání ze srp031 a srp515. Na altru mi napsali za plastovej cifr ze srpu 1400,- :D lepší vtip jsem dnes nečetl. No, ale řekněte sami. Není úprava hezčí? K tomu přibudou ručky ze srp515.

post-47631-0-67011200-1478541746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stal se ze mě Seikokot. No však dalo se to čekat, když strávím každý den na tomhle fóru času více než bych chtěl, ale to je asi relativní. Měsíc zpatky jsem koupil snzg13k1 a jelikož mě deptá milion písmenek, chci modifikovat, ale vse od Seika. Našel jsem si díly na skládání ze srp031 a srp515. Na altru mi napsali za plastovej cifr ze srpu 1400,- :D lepší vtip jsem dnes nečetl. No, ale řekněte sami. Není úprava hezčí? K tomu přibudou ručky ze srp515.

Tak, pořád si můžeš napsat o cenu za cifr do našeho Eltonu, pokud se chceš zasmát :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Simon tieto mam ulozene v pc. Pacia sa mi. Sice nemam puzdro, ale za to uz mam cifernik :)

keby si si to rozmyslel s modifikovanim, tak napis. :)

 

edifice nevidel som tvoj dotaz. Rucicky som chcel vymenit vsetky, ale nakoniec som objednal velke, prilis dlhe z nejakych seiko 5 sport gigantickych rozmerov, tak by sa nezmestili. Tak som sa zmieril s sipkami. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mám jasno. SNZG budou vypadat takto. Díly jsem nechal objednat a o výměnu se postará zdejší hodinář u nás ve městě. S tím by neměl být problém.

Já bych nedal to umístění datumu. Přijde mi to jako pěst na oko. Ale proti gustu žádný dišputát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

V posledni dobe nad tim dost premyslim. Obecne jsem pro vse origo- tzn. bez modifikaci. Na druhou stranu zelvicky si z meho pohledu primo rikaj o klenute sklicko- safir ma asi pro normalni noseni vetsi uzitnou hodnotu a antireflex je takova tresnicka na dortu ktera je pro potechu oka. Nekde jsem cetl nazor, ze podobne upravy nejsou modifikace, ale upgrade a ja s tim souhlasim. Rekl bych, ze do tehle myslenky zapada i keramicka luneta. Takze se snazim jit touhle cestou. Celou vec jsem vzal trochu z druhe strany- koupil jsem klenutej safirek a keramickou lunetu. Trochu si mi vnuknul myslenku te cerne datumovky, ale do toho se mi uz moc nechce, nicmene uvidim.

Ted uz mi jen zbyva poridit si samotne hodinky, bohuzel se musim trosku mirnit a nemuzu jit do novych kousku (a ani moc nechci, precijen nechat otevirat nove hodinky, to mi pride jako trochu skoda) na druhou stranu je to o cene. Za paradni cenu je maji na skywatches.com.sg bohuzel, ale neposilaj do EU, takze hledam dal a cekam az se nekdo tech svech bude chtit zbavit na zdejsim foru. Tah k nim bude president a pro dny kdy budu chtit bejt vystrednejsi zvolim mesh :-) Takze ted stojim na tom, ze nemam hodinky ale brzo se do toho opru a vlozim si inzerat do poptavaciho vlakna :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dokonce uvazoval i o tomhle safiru, ale ten uz je dost extremni :-) Tvuj je taky klenutej, vid? Nejak jsem to z tech fotek neuplne presne pobral :-)Ta korunka je pekna, ale jak rikas.. mimochodem v clanku k temhle hodinkam byla ta zminka o uprade a ne mod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...