Přejít na obsah

Seiko Mod - Ako na to?


People

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
před 3 hodinami, mironfs napsal:

Pekne! Ako je na tom chod lunety? Ja by som chcel dat vnútro z mojich samuraiov to 62mas ale neviem ako je na tom kvalita z ali

Tohle neni z AliExu :) Part list:

  • Pouzdro - DLW - SKX007 Turtle - Polished Steel
  • Safir - Watch&Style - Double Dome Red AR
  • Luneta - OSC - THE-ATLAS-ONE POLISHED CUSTOM BEZEL
  • Vlozka - Namoki - SKX007 Steel Bezel Insert: Seiko Style Red
  • Cifernik & rucicky - Namoki - Turtle Patina Dial, Turtle Patina Hands

Chod lunety na tom je vyborny, ale mel jsem stesti - pouzdro, luneta, vlozka a sklo kazde maji ruzneho vyrobce, nemuselo to spolu sednou.

62MAS muzu dopourcit Watch&Style - pohledam fotky a hodim sem to vlakna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 22. 10. 2022 v 21:51, mironfs napsal:

Neviem ci toto tiez patri do tejto kategórie ale keby s tym ma niekto problém kludne to vymazem

Proc by nepatrilo? Moje taky nejsou "modifikace", jsou to spis hodinky seskladane od nuly. Stejne v tom je Seiko strojek a vetsina casti jsou kompatibilni s SKX :)

Ta modra luneta a cifernik vypadaji hodne dobre! Jak se ti libi luneta na tomhle pouzdru? V recenzich na Ali jsem cetl ze je prilis volna, tohle me trochu odradilo no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 11. 2022 v 9:51, mironfs napsal:

uplne zla- rukou isla dat dole. ale vytlacil som si na 3d tlaciarni gumennu podlozku a tie original strunky s gulickami som dal prec a teraz je to "friction fit" a funguje normalne. akurat som prisiel o indexovanie

To jsem si myslel no. Skoda, jinak to pouzdro se mi docela libi. Ale fajn ze tys to poresil :)

 

V 2. 11. 2022 v 16:02, Lukáš3 napsal:

Já před rokem koupil Suma. Tři škrábance na skle... První jsem dal vypouklý safír s modrým AR. Potom modrá keramická vložka a včera černá vložka a teď jsou podle mě top :) 

E54BFB9D-04C6-47E7-BC92-2BEEB186FB1F.jpeg

Pekne! Nechapu proc Seiko stale dava plastove skla na celkem drahe hodinky jako jsou Suma. Ten safir s modrym antireflexem tam proste patri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové děkuji, předpokládám že při koupi nové vložky bude toto součástí, ale mám doma hliníkovou vložku, která se časem odlepila v jednom místě, vyboulila se a raději jsem ji sundal a teď bych ji zase rád dal zpátky tak jak to má bejt.          Jaký lepidlo se používá na mobil? 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...