Přejít na obsah

Jeremy, přestaň už konečně škodit!!!


typograf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já to říkal od začátku - od první hodiny - že jeremy forum těžce poškozuje. Vybírat, o čem se SMÍ diskutovat ! To je vrchol zneužití postavení. Úzkorozchodnej pitomeček, určitě se zase zaštítí většinou nohsledů bojující za názorově křišťálově čistý chronomag. První na sebe určitě nenechá dlouho čekat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páni "demokraté" opět zasahují.

 

Já to říkal od začátku - od první hodiny - že jeremy forum těžce poškozuje. Vybírat, o čem se SMÍ diskutovat ! To je vrchol zneužití postavení. Úzkorozchodnej pitomeček, určitě se zase zaštítí většinou nohsledů bojující za názorově křišťálově čistý chronomag.

Zřejmě je nad tvoje síly pochopit, že nejsi na lampárně místního nádraží, ale na moderovaném fóru. Zkus se vyřvat třeba tady: http://www.volny.cz/lamparna/index1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plný souhlas. Bylo by dobré, aby se k tomuto připojili i ostatní co si to myslí. Jako protiváha k semknuté kamarile Jeremy, M4N, Tolja atd.

 

P.S. Toto je samozřejmě souhlas s prvními dvěma příspěvky. Do lampárny můžou jít jezuiti.

 

:boxing: Tady to vypadá jako první schůzka Fakemagu. Nevím, proč máte potřebu se v tom pořád vrtat? Prostě jste tohle hlasování nevyhráli. http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=8610 Jestli vás to tolik trápí, tak založte novou anketu, já si kliknu klidně znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pocit, že je tu řeč o moderování, ne o téma FAKE.

Jeremy je moderátor a jako takový se zodpovídá především majiteli/provozovateli fóra. Mohlo by to vypadat jako že s ním držím basu, ovšem stále asi nechápete, co je práce moderátora. Fakt je, že si tady nemůže každý psát co chce. Svojí registrací jste se upsali k dodržování určitých pravidel. Pokud se vám nelíbí, jak moderátor pracuje, tak si stěžujte na správném místě. Pokud už na něco poukazujete, tak se pokuste být konkrétní. Pokud nechcete být stejně "špatní" jako ti, na něž si stěžujete tak alespoň nepoužívejte invektiva a vulgarizmy, tím to bude vše ještě horší.

Je samozřejmé, co člověk, to názor. Co tak stát se moderátorem? A pozvednout toto fórum vlastní prací? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se naopak zdá, že fórum neustále poškozuje právě toto vykřikování a osočování moderátorů, kteří dělají jen to, co je v souladu s pravidly fóra. Vážně nechci aby se tu z toho staly novinky.cz. Naprosto off topicově se chci zeptat, jestli někdo neví, jaké značky jsou ty parádní skeletony, co má Jeremy na fotce vedle Archimede viz. zde http://forum.chronomag.cz/uploads/post-322-1186237562.jpg Díky K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se naopak zdá, že fórum neustále poškozuje právě toto vykřikování a osočování moderátorů, kteří dělají jen to, co je v souladu s pravidly fóra. Vážně nechci aby se tu z toho staly novinky.cz. Naprosto off topicově se chci zeptat, jestli někdo neví, jaké značky jsou ty parádní skeletony, co má Jeremy na fotce vedle Archimede viz. zde http://forum.chronomag.cz/uploads/post-322-1186237562.jpg Díky K.

 

Moderátoři právě svoji práci nedělají. Diskuse se nerovná propagace a žádná pravidla neporušuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moderátoři právě svoji práci nedělají. Diskuse se nerovná propagace a žádná pravidla neporušuje.

Promiň, já vážně nevím co chceš říct. Posledních pár dnů jsem to tu moc nesledoval a tak nevím, čím vás Jeremy tak naštval, že si zasluhuje vlnu takové kritiky. Podle mě to tu fungluje celkem obstojně, téma faků vyřešeno, a nebýt těhle (mě) nicneříkajících provokací, tak se tu můžeme dál klidně bavit o hodinkách. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic proti práci moderátorů, pracují velmi pilně a angažovaně. Vždy podle svatých pravidel vytvořených v dobách dávné slávy heroických bojů, kdy velký Chronomag zvítězil nad krutovládou Chaosu. Tento příspěvek nebude o hodinkách, ale pro některé mravokárce z dob zašlých ....ismů hlásajíc dogmata vlastních postulátů o čistotě ?našeho? velkého Chronomagu. Klaním se vám ó velký Fidele, Muammare, Saddáme, Mao, Pol Pote, Vladimíre, Ignáci z Loyoly, Jakube Sprengere, Nerone, Achnatone, žijete stále v našich myslích a vaše velikost i nadále řídí kroky některých z nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic proti práci moderátorů, pracují velmi pilně a angažovaně. Vždy podle svatých pravidel vytvořených v dobách dávné slávy heroických bojů, kdy velký Chronomag zvítězil nad krutovládou Chaosu. Tento příspěvek nebude o hodinkách, ale pro některé mravokárce z dob zašlých ....ismů hlásajíc dogmata vlastních postulátů o čistotě ?našeho" velkého Chronomagu. Klaním se vám ó velký Fidele, Muammare, Saddáme, Mao, Pol Pote, Vladimíre, Ignáci z Loyoly, Jakube Sprengere, Nerone, Achnatone, žijete stále v našich myslích a vaše velikost i nadále řídí kroky některých z nás.

 

A sakra. Cicero, hadra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Jeremy, přestaň už konečně poškozovat toto fórum Tvými nesmyslnými zásahy. Myslím si, že jsi toho napáchal celkem už dost.

Nepíšu to tady ze srandy, ale myslím to zcela vážně.

 

typograf

Nemohl bys být konkrétnější? Takhle je to o ničem (nebo spíš o opětovném rozdmýchávání neplodných dohadů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidla:

Názor moderátora diskusního fóra je rozhodující. V případě, že pravidla nepamatují na spáchaný prohřešek, je rozhodnutí na moderátorovi. Moderátor se řídí obecným prospěchem fóra.

 

Příspěvky obsahující vulgarity, nadávky a příspěvky tzv. "totálně mimo mísu", budou bez předchozího upozornění smazány, případně zeditovány administrátory fóra.

 

Více zde: http://forum.chronomag.cz/index.php?act=boardrules

 

Tak a teď by mne zajímalo, jak Jeremy tomuto fóru škodí. Vzhledem k výše citovaným pravidlům se nedá říci, že by se jimi neřídil. Ba naopak. Pakliže někoho chcete kritizovat, tak prosím použijte konkrétních příkladů. Co konkrétně vám vadí? To, že uzamkl toto vlákno: http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=9737 ? Postupoval dle pravidel, navíc místo toho, aby příspěvky mazal, jak dle pravidel může, tak je ponechal, aby si to mohli všichni přečíst. Vlákno jen uzamkl, jelikož by se tam již nic nového a přínosného neobjevilo. Jestli považujete nadávky a urážky za přínos, tak se omlouvám.

 

A jestli se vám jeho "práce" nelíbí, máte možnost zažádat o to, aby jste se taky stali moderátory a dělali to lépe.

 

Všem přeji nádherný den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se naopak zdá, že fórum neustále poškozuje právě toto vykřikování a osočování moderátorů, kteří dělají jen to, co je v souladu s pravidly fóra. Vážně nechci aby se tu z toho staly novinky.cz. Naprosto off topicově se chci zeptat, jestli někdo neví, jaké značky jsou ty parádní skeletony, co má Jeremy na fotce vedle Archimede viz. zde http://forum.chronomag.cz/uploads/post-322-1186237562.jpg Díky K.

Příště se radši zeptej soukormou zprávou, je to spolehlivější a rychlejší - tohohle vlákna jsem si douho ani nevšiml. Ty skeletony stály asi 50 dolarů a žádnou značku nemají. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeremy, přestaň už konečně poškozovat toto fórum Tvými nesmyslnými zásahy. Myslím si, že jsi toho napáchal celkem už dost.

Nepíšu to tady ze srandy, ale myslím to zcela vážně.

 

typograf

Viz Kamil.. typografe, co přesně máš na mysli? Taky to nemyslím ze srandy - pokud chceš nějakou reakci (což asi chceš) - měl bys napsat, na co ta reakce má být.

Co že jsem to napáchal? Pokud možno konkrétně a stručně, nezabalené do dlouhých vět, které nikdo nečte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to říkal od začátku - od první hodiny - že jeremy forum těžce poškozuje. Vybírat, o čem se SMÍ diskutovat ! To je vrchol zneužití postavení. Úzkorozchodnej pitomeček, určitě se zase zaštítí většinou nohsledů bojující za názorově křišťálově čistý chronomag. První na sebe určitě nenechá dlouho čekat. :)

Je to od Tebe milé, cigi, zvlášť mé nové označení a konzistence Tvých laskavých názorů. Jsem rád, že jsi zpátky - kdes byl celou tu dobu? Nepokoušel ses založit konkurenční "svobodnější" chronomag?

 

Nemáš třeba Ty pár konkrétnějších příkladů? A prosím bez souvislosti s fake, to už jsme tu probrali.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...