Přejít na obsah

Jeremy, přestaň už konečně škodit!!!


typograf

Doporučené příspěvky

Plný souhlas. Bylo by dobré, aby se k tomuto připojili i ostatní co si to myslí. Jako protiváha k semknuté kamarile Jeremy, M4N, Tolja atd.

 

P.S. Toto je samozřejmě souhlas s prvními dvěma příspěvky. Do lampárny můžou jít jezuiti.

Hlasim se k nohsledum. K praci Jeremymu mam obcas vyhrady, ale jinak si myslim, ze tady jeste nebyl zasah jez by nejak vyrazne omezil svobodu slova v ramci mantinelu danych pravidly fora. Jenom ten Diskuter, jenom ten Diskuter......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď
Nemohl bys být konkrétnější? Takhle je to o ničem (nebo spíš o opětovném rozdmýchávání neplodných dohadů).

Mohl. Začalo to ještě ve starém fóru, kdy Jeremy dostal jakýsi omezený přístup do čáti fóra a začal tam promazávat příspěvky, které se mu nelíbily. Dnes to pokračuje zase uzamykáním témat, která považuje za nevhodná, či snad dokonce za zbytečná. Kamile, už jsem se k tomu vyjadřoval dříve několikrát. A nejenom já. Dokonce se někteří členové i odmlčeli - nemá cenu se přeci vyjadřovat, když můj příspěvek horlivý cenzor záhy smaže, ne?

Je zajímavé, že za dob tvého moderování šlo všechno v pohodě a Chronomag žil jaksi intenzivněji a lidštěji..... :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jenže já právě přestal s moderováním, protože mě nasral grga, jak se do mě obul. Nemám zapotřebí se nechat urážet a ještě k tomu zadarmo.:)

 

EDIT: ... a moderování je strašně nevděčná věc, asi by to opravdu chtělo víc moderátorů, třeba jen omezeně pro některá fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: ... a moderování je strašně nevděčná věc, asi by to opravdu chtělo víc moderátorů, třeba jen omezeně pro některá fóra.

 

To je evidentní... pokud se tohle nestane a zároveň nedojde ke změně pravidel (zpřísnění), tak to spěje k rozkladu; jedná se bohužel o obecnou zkušenost z fungování internetových, diskuzních fór.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Wow, tak ja chci prodej ;)

Tam se nic moc zkazit neda a YPOvy prodejni prispevky bych mazal tak dlouho, dokud bych z nej nevymamil nejakou slusnou slevicku :D

Skvělý nápad! Že bych obnovil moderování? :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Skvělý nápad! Že bych obnovil moderování? :lol2:

 

cena - sleva už je nastavena na maximum pánové :)

 

a k tématu si dovolím podotknout,že administrátoři sem chodí jako do houslí takže co čekáte ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena - sleva už je nastavena na maximum pánové :)

 

a k tématu si dovolím podotknout,že administrátoři sem chodí jako do houslí takže co čekáte ?

 

A ti, kteří sem chodí denně, zase nechtějí být moderátory, jelikož je to fakt nevděčnej džob.

Takže co s tím? :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže já právě přestal s moderováním, protože mě nasral grga, jak se do mě obul. Nemám zapotřebí se nechat urážet a ještě k tomu zadarmo.:)

 

EDIT: ... a moderování je strašně nevděčná věc, asi by to opravdu chtělo víc moderátorů, třeba jen omezeně pro některá fóra.

Grga Te ne zrovna slusnou formou upozornil na to, ze jako moderator bys mel sam ctit pravidla jez jine nutis dodrzovat (komentovani cen v prodejnim vlaknu). Za formu jsem se Ti omluvil (prehnal jsem to), vytky vuci Tvemu stylu moderovani pretrvavaji (nic osobniho). Ja to citim tak, ze slozeni teto fce foru prospelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

To je právě ono, já to myslel ze srandy a s NnG jsme si to okamžitě a bez problémů vysvětlili. Co může kdokoliv jiný, a že těch komentářů (a na rozdíl ode mne vážně myšlených) už bylo, moderátor nemůže. Pak ses do toho namontoval ty a bylo po legraci.

 

EDIT: Jakou`s měl v danou chvíli hladinu jsem nezkoumal. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě ono, já to myslel ze srandy a s NnG jsme si to okamžitě a bez problémů vysvětlili. Co může kdokoliv jiný, a že těch komentářů (a na rozdíl ode mne vážně myšlených) už bylo, moderátor nemůže. Pak ses do toho namontoval ty a bylo po legraci.

 

EDIT: Jakou`s měl v danou chvíli hladinu jsem nezkoumal. :D

 

Tva posledni veta me me jen utvrzuje v tom, ze je dobre ze uz nejsi cerveny - a to ted rikam bez jakekoli hladiny. A bez smajliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl. Začalo to ještě ve starém fóru, kdy Jeremy dostal jakýsi omezený přístup do čáti fóra a začal tam promazávat příspěvky, které se mu nelíbily. Dnes to pokračuje zase uzamykáním témat, která považuje za nevhodná, či snad dokonce za zbytečná. Kamile, už jsem se k tomu vyjadřoval dříve několikrát. A nejenom já. Dokonce se někteří členové i odmlčeli - nemá cenu se přeci vyjadřovat, když můj příspěvek horlivý cenzor záhy smaže, ne?

Je zajímavé, že za dob tvého moderování šlo všechno v pohodě a Chronomag žil jaksi intenzivněji a lidštěji..... :rolleyes:

Bohužel, typografe, Tebou zmíněné "mazání" není konkrétní připomínka, to je snůška lživých blábolů. Co se mi "nelíbilo" a tak jsem to smazal, proboha? A proč bych to dělal? A proč teda nezakážu Tebe, když tak "tneš do živého" a já jsem taková nula, že podobné štěkání neustojím?

 

O zamykání témat se tu už psalo - pokud se diskuse o tom, jak jsou falešné hodinky príma, zvrhne do blábolení o tom, o čem se smí disutovat a o čem ne, tak to už tu bylo 100x a nepřineslo to nic nového. Ale fajn - tohle vlákno zamykat nebudu, nikdy, i když mě o to stejně jako v minulém někdo požádá.

 

Vážně myslíš, že Ti, co se "odlmlčeli" se odmlčeli kvůli tomu, že jsem uzavřel impotentní vlákno o šmejdech? Nepřipustíš, že to mohlo být proto, že je možná přestalo bavit číst si na serveru o hodinkách diskuse o "demokracii"?

 

Co kdybychom začali zase pouštět více energie do diskuse o opravdových hodinkách? Do diskusí, které nikdo nemazal, nemaže a mazat nebude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A sakra. Cicero, hadra.

Dobrá, tak po vašem. Za prvé Cicero je znám spíše svým verbálním žvaněním než jako spisovatel. Za druhé jsem chtěl řici, že mě serou lidi, co pro neznalost věci okamžitě hejkaj něco o padělcích, morálce, cenzůře atd. a to ve jménu ochrány většiny. Za třetí, zamykat, vyhrožovat či jinak perzekuovat přispěvatele co chtějí jakkoliv hovořit například o padělcích, by se mělo jen v prodejním vlákně a v případě prokazatelné reklamy. Promazávat příspěvky jedině na přání zakladatele či v naprosto jasném dementním off topic např. ot. ..jaký ciferník má Prim pavouk ... odp. nevím, ale včera jsem si pěkně zašukal. Zamykání vláken a ponechávání jejich torz je zhovadilost přímo obrovská s vyjímkou snad prodejního vlákna. Jenom hlupák si totiž může myslet, že téma je vyčerpáno a není již co řict i kdyby polovina byly jen vzájemné urážky diskutujících. V případě opravdu kontraverzního obsahu naprosto porušujícího základní pravidla po dohodě rovnou smazat. Vyhrožovat banem by měl jen ten co ho opravdu může dát. Admini určitých sekcí by měli být známi hlavně skrze své fundované příspěvky a podle nápisu, ne pro ony zásahy jenž jim jejich funkce umožňuje. Svoboda projevu je totiž tenká linie oddělující naší nedokonolalou demokratickou diskuzi a totalitní vládu menšiny.

Jo a pokud zde padne něco o provozovateli a majiteli, tak bych doporučil locknout toto fórum pro veřejnost a máte klid. Vytvoříte si tu vlastní domácí smrádek jenž vám bude určitě vyhovovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...