Přejít na obsah

Univerzály do 40.000.-


969

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Prosím o radu. Sháním pracovně řečeno univerzály na denní nošení pro manažera, do 40.000 Kč. 

 

Cifr designově co nejčistší (indexy bez číslic).

 

Inspirací by mohli být následující Grand Seika, které jsou ovšem nad finanční limit: http://www.grand-seiko.com/collection/detail.php?pid=SBGR061

 

Díky. :-) 

Upraveno uživatelem 969
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnedka mě napadly Pontosy, různý provedení, barvy.. tady jich je plno, daj se koupit i levnějc. Nebo Eterna Tangaroa, třeba, je toho hafo.

 48224_v_1335457631.jpg

http://www.chrono24.com/en/mauricelacroix/index.htm?dosearch=true&man=mauricelacroix&manufacturerIds=163&modelId=1391&models=1391&query=Maurice+Lacroix+Pontos+Day+Date&showpage=2&sortorder=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to - možná že i je, ale tyhle hodinky za tenhle peníz můžou směle konkurovat modelům jednou-dvakrát tak drahým. A proč platit zbytečně jen kvůli cenovce, no ne?

O víkendu jsem je zkoušel a nemít políčeno do trochu jiných vod, už by byly doma!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je to - možná že i je, ale tyhle hodinky za tenhle peníze můžou směle konkurovat modelům jednou-dvakrát tak drahým. A proč platit zbytečně jen kvůli cenovce, no ne?

O víkendu jsem je zkoušel a nemít políčeno do trochu jiných vod, už by byly doma!

Já je doma mám a musím souhlasit. Jsou fakt povedený.

A možná, že budou jedny téměř nový k mání ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je pěkně zrádnej limit. Už jsi za nabídkou levnějších ale dobrých značek, nebo značek mimo hlavní proud, pořád pod značkami jako Omega a ve vodách hodinek, které až na čest výjimkám, nenabízejí v podstatě moc víc než hodinky v první kategorii (typicky ML, FC...). Koukal bych na Longines, Oris, Eternu. Jestli je limit stanoven jen rozumově, ještě popřemýšlej, zda budget nenavýšit a nekouknout výš. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dané limitu se zkus podívat třeba na tyhle parádní MG:

 

https://www.chronoshop.cz/muhle-glashutte-29er/muhle-glashutte-29er-big-weiss

 

 

všeobecně bych ti doporučil si jako univerzály pořídit něco na kovovém tahu - za řemen snadno vyměníš.

naopak dokoupení tahu vychází vždy podstatně dráž.

post-23274-0-94907800-1469540239_thumb.png

post-23274-0-68479700-1469540307_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Co od těch hodinek čekáš? Mají ohromit okolí? Má každej vidět, že máš drahou značku? Nebo chceš mít bezva vnitřní pocit, že máš hodinky za 40 litrů a nikdo v okolí to netuší? Anebo jen toužíš po kousku špičkový hodinařiny a vnější image je Ti šumák?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Co od těch hodinek čekáš? Mají ohromit okolí? Má každej vidět, že máš drahou značku? Nebo chceš mít bezva vnitřní pocit, že máš hodinky za 40 litrů a nikdo v okolí to netuší? Anebo jen toužíš po kousku špičkový hodinařiny a vnější image je Ti šumák?

no jasně, chci hlavně drahou značku... se stropem 40k... :-D 

 

Blbě ses vychrápal TOSi?

Podle těch již publikovaných "perel" to tím vážně nebude. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nuda, zase Seiko... já se těšil na trochu odvážnější výběr.

Jako hodinky OK, jsou dobré, kvalitní, krásné, univerzální, ale já se v této cenovce plácám taktéž, proto sem čekal nějaký závratný objev. A zase nic..

I tak samozřejmě  předběžná gratulace k výběru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...