Přejít na obsah

Digi s kalkulačkou


Doporučené příspěvky

V záplavě automatů zvučných jmen si připadám jako chudý příbuzný, ale musím se pochlubit. Hledal jsem něco, co by mi připomnělo 90. léta a nakonec jsem skončil u digitálek s kalkulačkou Casio DBC-32-1A. Lehoučké, už zase neokoukané, prostě super. Já vám z nich mám takovou radost, i když je to hračka za pár korun  :). Nejsem divnej, že ne? ;)

post-12564-0-13567900-1469644549_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale spočítal, i bez sirky jsem na tom s mýma hnátama spočítal celé volby u nás ve vsi... Jinak, jedná se o klasický model Casio CA53W s modulem 438/3208. Také jej mám

Taky hezké, původně jsem je zvažoval, ale vyhrály to modernější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky hezké, původně jsem je zvažoval, ale vyhrály to modernější.

a to si neumíš představit, jaké nadšení to u volební komise vzbudilo. Nostalgické vzpomínky, zájem o půjčení na ruku a dvěma jsem je pak v HKG musel objednat...  :) Nic proti tvým vůbec nemám a přeji ti je, ale to už je jen taková moderní napodobeninka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to si neumíš představit, jaké nadšení to u volební komise vzbudilo. Nostalgické vzpomínky, zájem o půjčení na ruku a dvěma jsem je pak v HKG musel objednat...  :) Nic proti tvým vůbec nemám a přeji ti je, ale to už je jen taková moderní napodobeninka...

 

Primárně jsem je pořizoval k autu - mám Favorita, leštěnku, z roku 92 a ty původní jsou k němu už moc staré. Tedy jestli jsem to správně dohledal. Ty novější by měly časově sedět líp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...