Přejít na obsah

Panerai blue dial


Jan S.

Doporučené příspěvky

Chci se jen zeptat, jelikoz v tom mam uz zmetek.. teda zmatek... Z ceho jsou ty Paneraie vyrobeny..? Pac ja mam na chrom kozni alergii, tak abych po koupi nelitoval, neni to malo penez, ze.. Diky

omlouvám se za zmatky, jaký model? pam používá 316l nerez ocel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Marina Militare je ochraná známka která patří OP, Marina Militare je OP. To co je na obrázku je fake.

název MARINA MILITARE - ochranná známka platí do roku 2015, pak prodloužena do 2025, takže máte pravdu. Na YT jsou videa, která řadí tyto hodinky jako homage.. Upraveno uživatelem LaPavel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marina Militare je homeage není to OP, ale je to nejspíš z 316L SS.

 

V Pamech se moc nevyznam, spise se orientuji na swiss made hodinky.. Tu informaci mam od "kamarada", co mi je nabizel.. Ma tu obchod kousek od plaze, nejak to cely smrdi.. Pres mobil se mi to blbe hleda..

 

v 904 asi víc, proto na to alergici víc reagují

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

A to je klidne mozny..! Navic ty alergie nasledne mohou neprimo podporovat rozvoj dalsi autoimunit, pripadne se i podilet na vzniku melanomu.. Moc se o tom nemluvi, ale kdo hleda, najde.. Na ekzemy trpim a z Rolexu jsem se nedavno osypal, kdyz jsem je mel chvilku v ruce..

 

Marina Militare je ochraná známka která patří OP, Marina Militare je OP. To co je na obrázku je fake.

 

No to mozna hodne vysvetluje, pac ty fejky se delaji pochromovany, zatimco origo MM jsou ocelove.. Takto by se to mozna dalo urcit.. :flex:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady neni nic k smichu, panove.. Laskave nam tady nespamujte, pokud nemate co rict hodnotneho k tematu..! Viz. treba Pavel, ten reaguje vecne.. Diky  ^_^

Jinak ten modrej cifr v kombinaci s bronzovym pouzdrem je vynikajici,.. Bych nerekl, jak dobre se do ta vylestit.. Akorat se obavam te patiny, zlato by bylo lepsi.. Ale s tim Talosi moc kamosi nejsou..  :whistling:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady neni nic k smichu, panove.. Laskave nam tady nespamujte, pokud nemate co rict hodnotneho k tematu..! Viz. treba Pavel, ten reaguje vecne.. Diky  ^_^

Jinak ten modrej cifr v kombinaci s bronzovym pouzdrem je vynikajici,.. Bych nerekl, jak dobre se do ta vylestit.. Akorat se obavam te patiny, zlato by bylo lepsi.. Ale s tim Talosi moc kamosi nejsou..  :whistling:

Pěkný příklad třeba PAM 671. S leštěním bych to nepřeháněl...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...