Přejít na obsah

Fortis BLACK MARS 500 Limited Edition


Doporučené příspěvky

Tak to mě po...r, kdysi jsem je koupil a přestaly mi z ničeho nic jít snad hned druhej den. Vrátil jsem je, ale stejně jsem si je po letech znovu koupil. Jsou to moc pěkné hodinky tak at ti dělají radost  ;)

 

P.S. bral jsi je nové?  jak se k tomu postavil prodávající ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem přes paní na aukru, chrono24. Vlastně jsme se domluvili na extra ceně, nižší, než na těch dvou webech. Paní mi říkala, že je koupila pro manžela, s tím se ale rozešla, hodinky jí zůstali. Takže byly asi 4 roky staré, ale v podstatě úplně nové, nenošené. V servisu koukali, když jsem jim řekl, že jsou 4 roky staré...nevěřili mi. 

 

No a paní se k tomu postavila čelem, zaplatila mi půlku servisu, u Hanáka to stálo 2.000 Kč. Stejně by se to muselo za pár let dávat na vyčištění a promazání...

 

Jinak kvituji s povděkem tu místní hutnou ironii ohledně toho ukvapeného nákupu. Kdo si počká, ten se dočká. 

 

Nyní bych ještě chtěl oranžovou gumu a černou překlápečku a mělo by to být kompletní. :)

 

A děkuji všem za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace k nejhezčím hodinkám z řady Marinemaster - taky jsem je měl svého času (a zrovna u Hanáka) na ruce a byl nalomený je zaplatit, ale to už jsem sjížděl Chronomag a kdoví kde by jim dnes byl konec (tehdy jsem místo nich vzal bílé a po pár týdnech šly dál)... :whistling:

Origo řemínek s oranžovým šitím si schovej na podzim/zimu - guma je teď na léto fajn, ale teprv na round-cut kožce jsou kompletní  :cool02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane jsem rad, ze je mas a preji Ti, at uz slapou bez poruchy a delaji jen radost. Tu oranz gumu schvaluji ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...