Přejít na obsah

Sraz Jeseníky


tommas4

Doporučené příspěvky

Prakticky šichni jsou úspěšně na cestě (teda akorát Mellyho jsem nezahlédnul?),

a Kamilův hříbek asi doveze pošťák protože tu zůstal,

 

ale v každém případě také děkuji, na to že jsem doteď znal osobně jen pár členů,

tak jsem si celý víkend připadal jako mezi velmi dobrými přáteli, za to velký díky všem!

 

edit + rychlé mobilfoto, chybí jen pár lidí co jeli dříve :)

 

 

Upraveno uživatelem tommas4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem. Byl to skvělý víkend. Jsem rád, že jsem schopen přiřadit tváře k přezdívkám. Jídlo pohádka. Od pátku mi jede v hlavě text z filmu:

"Co já jsem toho teda dneska sněd. Jsem spořádal, zabíjačkový polívky po obroučku, potom tři jitrničky, dvě jelita a ovar. A nakonec ještě studenou jitrnici. Ne, vlastně dvě studený jitrnice, pak jsem si dal .....".

 

Prostě pecka, pecka, pecka. Krkovice, bigos, líčka, nakládaná zelenina, dorty, medovník, škvarková pomazánka, stroganov, kachna, chilli omáčky, tlačenka, rohlíky, plzeň, praděd atd. atd. Neměl jsem nic co bych kdykoliv s chutí nezopakoval. Klobouček dolů před Maxellem, Tomem a všema dalšíma kdo přiložili ruce k dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za parádní akci a jako vždy mám titul největšího opilce. Ještě že si to vůbec nepamatuji. :-)

Neměl jsi se práskat, beztak by tě nikdo nepoznal :D Hlavně ta tvoje domácí byla výborná a měl jsi to těžký v tom počtu, když jsi tak zodpovědně zval.

 

My jsme právě dorazili, jsem přežranej minimálně do pondělí, tak si půjdu trochu dáchnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...