Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

No pekne dekuju, sem zas pred spanim nekdy vlezu. Mam za sebou horem i dolem. Spodek uz nedam nikdy, takovyto uvolnete se a pritom mi doktor poklepal dlani na zadek uz fakt znovu zazit nehodlam. A ted se dozvim, ze jeste hrozi, ze hrozi, ze mi budou strkat neco do pera. To uz napsany zni jako velky labuzo. 

A k tomu utikani z ordinace, ja jednou utekl ze zubarskyho kresla a kdyz na me nechapave civel, tak jsem na nej s rozloucenim hodil jako odpustek dvojku a pak si nasel novyho zubare..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do konce života se budu potýkat s tím, že se pokouším řešit neřešitelná zadání. Dnes večer jsem se pokoušel své paní vysvětlit, proč si dávám do grogu trochu másla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Xenomorfus napsal:

Romane: Fyzika v praxi. Maslo rozpustene v horkem grogu vytvori na hladine souvislou vrstvu, cimz zabranuje odpareni alkoholu (ethanolu) z napoje a zaroven tim i zabranuje rychlejsimu ochlazeni napoje ;-).

Počkej @Roman I. to vysvětloval doma. Ženě.:-)

Nevím jak u Vás, ale u nás v určité fázi diskuse přestávají platiti i fyzické zákony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu, u nas je to jednoduche. Kdyz sem se dostal na to dulezie zivotni rozcesti, kde se chlap musi rozmyslet, zda chce byt v zivote stastny a nebo zenaty, zvolil sem cestu "stastny" ;-). Takze nikdy nic nikomu nemusim vysvetlovat 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě dobrý. Do grogu Dávám skořici, hřebíček, muškátový oříšek. A ždibec másla. O tom vyprchávání alkoholu jsem taky četl, ale nevím, jak to změřit. Nejprve zkaramelizuju cukr, v rozvaru povařím koření a šup do hrnku s rumem. Nahoru máslo a kolečko citronu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Roman I. napsal:

Je to prostě dobrý. Do grogu Dávám skořici, hřebíček, muškátový oříšek. A ždibec másla. O tom vyprchávání alkoholu jsem taky četl, ale nevím, jak to změřit. Nejprve zkaramelizuju cukr, v rozvaru povařím koření a šup do hrnku s rumem. Nahoru máslo a kolečko citronu

Já používám stejnej postup... na svařák (i do něj dávám rum / skotskou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Námořnickej grog používá místo vody červený víno, mně fungoval poměr 1,4l červenýho na 0,5l rumu. První přivést k varu víno s kořením dvěma lžícema másla. Jak přijde var, ochladím rumem, znovu přivedu k varu a odstavím. Med-citronová nebo pomerančová kůra-skořice-hřebíček je na vkusu každýho jedince. Jak tu zaznělo, máslo uzavře hladinu a zamezí odpaření alkoholu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K doktorskym pataliim. Jsem byl asi 4 roky z5 na venetologii na Bulovce.

Psala mi holka at si zajdu, ze ma chlamydie a tim padem ja taky....

Nejak jsem se objednal. A prijdu tam, dali mi dotaznik. Tak jsem ho vyplnil. A na konci jsem zaskrtl, ze se meho vysetreni mohou zucastnit studenti lekarske fakulty.

Prijdu do ordinace a doktor, no vyborne zrovna tu mam tri devcata. Ono to moc lidi nechce. A zavolal 3 fakt hezke holky + 2 sestry a doktor. Normalne moc studem netrpim, tak nejak obecne. 

Prvne blbe forky doktora typu, jo tak podle poctu uvedenych partnerek za poslednich 12 mesicu se divim, ze tu jste poprve atd.. 

No a pak tak se svlecte a holky mi delaly stery z mocove trubice. No a jak vam dve holky drzi penis a treti vam do nej strka tampon (normalne to co se rika do nosu a vetsina lidi si tim cisti usi mi narvala do mocove trubice) a doktor nad tim je naviguje jako to musite poradne a pak to uz je moc a jeste si to zkusi obe kolegyne 😀 A dve sestricky se smejou. Neni to ani tak sexy ani zabavne, jak to mozna zni 😀 

Rad bych rekl, ze to je situace kdy jsem se citil nejvic ponizeny, ale neni to ani top10... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...