Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

 

kluci já Vám do toho nechci moc mluvit, ale mám trochu pocit, že si ty čísla cucáte z prstu :D

ja sem si to z prstu vycucal :D nicmene mam kamaradku ktera dela asi dvacet let dispecerku a obcas o tom klabosime ..... presne procento samozrejme nevim ale kdybych ji citoval tak by to bylo "vsichni maj exekuce na plat" ..... takze sem raci napsal min :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem si to z prstu vycucal :D nicmene mam kamaradku ktera dela asi dvacet let dispecerku a obcas o tom klabosime ..... presne procento samozrejme nevim ale kdybych ji citoval tak by to bylo "vsichni maj exekuce na plat" ..... takze sem raci napsal min :)

Ale to je mi jasné, že to vychází z nějaké Tvé reálné zkušenosti. Možná ani nebudeš daleko od pravdy :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posledni rok-dva se ty prachy soferu trochu zlepsily, ale furt je to slabota. Jak kluci pisou, vzhledem k dobe pobytu v praci, stresu, rizikum atd. Ja si udrzuju profesak uz jen "pro strycka prihodu", ale nez se vratit za kulatou lopatu, radeji delam za 23 hrubeho, po-pa, stabilni prace v teple na dilne, pohodicka, labuuuzo. A kamos jezdil u Jancury asi 3 mesice (tak rok a  pul zpatky) a ted jezdi busem v Havirove a rikal ze lepsi. Tak nevim. V cervnu mame velkou vikendovou soferskou  slezinu na Starych Hamrech, takze udelam takovy maly pruzkum ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten šlaufek je jako co? Filtrace od akvárka nebo se na to napojuješ při práci, abys nemusel chodit na hajzlík? :)

 

Pardon, odpov?d?l jsem na dlouho otevřenou stránku = s křížkem po funuse :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...