Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Souhlas, plus nechci se divat ne nejaky slintavy frustraty se silnejma kecama vokolo. Hospoda s kozama je relikt z devadesatek a kdo to zkousi ted je zoufalec.

 

si to taky pamatuju z devadesátek a jedno obsluhování nahoře bez bylo nezapomenutelný tím, jak to "nahoře bez" bylo pravdivý. 

 

ta holka, co ji "agentůra" dodala bylo asi metrpade vysoký třicetikilový vyžle, plochý jak Polabí a na krku měla uvázanej indickej šátek, takovou relikvii z dob vlády jedné strany a ještě jí byla zima

 

chudák Šimako, nevím co jí to napadlo roznášet nahoře bez, když nemá kozy, každopádně jsme to tehdy přetrpěli asi půl hodiny, dostala dvě kila na dročku, agentůra ani vorla a to bylo tuším poslední "nahoře bez" v restauraci

 

Na Mělnické v Ďáblicích

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky přídám jeden včerejší zážitek ze štatlu, přijdu na docela velkou poštu na hl.nádraží a povídám paní, potřeboval bych tuhle obálku co nejrychleji doručit do Německa, aha tak CMS povídá. Povídá ještě, ale to bude tak za 300 až 350 a já ok, beru. Bere jakousi nálepku a říká mi, to máte malou obálku, ale tu já nemám a posílá mě do okýnka vedle.... Ja kupuji větší obálku, vypisuji ji , vypisuji i ten CMS formulář , podám ji to hodí to na váhu ( jeden list papíru v obálce ) a vyhrkne 850 korun to bude. Tak paní, dáme to obyč doporučeně za 77 Kč, mimochodem víte za jak dlouho by tam byla ta super rychlá dodávka obálky za 850 Kč? 4 dny...... prostě to su prdy, to su prdy. V tu chvíli jsem měl Brna plné kecky, to ovšem nebylo vše... Máme hlad a jedem kolem Vaňkovky, jedem na parking, hledáme restauraci, sedáme do Tripoli, povídám dám si tudle panenku a paní no ,víte za chvíli zavíráme, bylo 21:05 a máme už jen těstoviny. Aha, a kolik je za chvíli? ve 22:00 ? Dáváme si 2x špagety za 500 a mizíme. Cestou se ovšem ještě stavujeme do hypernovy pro nějaký malý nákup za cca 550 Kč, dávám pani pokladní 700 a výsledek máte zde... 

 

Co k tomu dodat, Brno je zlatá loď...... :D

 

Povídám ji děláte si prdel? zavolejte mi manažera prodejny, on tu už není, tak nějakou zodpovědnou osobu, to nemůžu nemá čas..... Tak jsem si za ni došel a zeptal se ji, jestli je toto v Brně normální... omluvila a řekla, že toto opravdu není normálni....

 

 

post-7459-0-43092500-1494408022_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěknej suvenýr,

 

mě by nasrala už ta pošta tak, že bych na to ostatní neměl chuť. Dlouhodobě se ji snažim vyhýbat a pokud to jde vyřešit jinou dopravkou. Věřím že nějaký PPL nabo DPD by to mohlo zvládnout taky. Rychleji určitě a levněji dost možná taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt nekterejm lidem se clovek nezavdeci, ani kdyby se rozkrajel. Pani pokladni nechtela, aby si pan vytahal nebodaj treba i prodrel kapsu hrsti minci a tak mu je dala v nejskladnejsim moznem provedeni. A prd, von si na ni sel chlapek stezovat k vedouci. To sou dneska lidi tohleto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to máme v tomto státu samozřejmě také zákon upravující takové věci, je to zákon číslo 136/2011, kde hlava II, paragraf 5

říká že maximálně mohl dostat 50 kusů mincí. Je docela s podivem na co všechno máme v této zemi zákon a jeho x dalších

znění a prováděcích vyhlášek. Jen tento zákon má tři další znění (zákony) :)
Pak je ve všem bordel, protože se v tom ani právník nevyzná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnesni prihoda z busu- dovolil jsem si jednomu zaostalejsimu jedinci ( bylo jich celkem 5, z toho dve "slecny") rict a to celkem slusne, at sunda nohy ze sedacky naproti, ze si tam budou sedat lidi a po par nadavkach na mou adresu jsem mu ji sundal. Chlapec se prsil ke rvacce, ale ani s podporou sve party se neodhodlal a nohy uz si tam tez nedal, jen jsem se dovedel par novych postrehu o sobe :-)).

Kde je gro? V autobusu bylo cca 30 dalsich lidi, ale zajimal je mobil, noviny, okoli,......Holt nezajem. Sakra Ypousi, cos zrovna jezdil za linku? Chybels.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7: dobre Ty Martas! Mel jsi mu dat jednu vyvozovou desku :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

já už vod minulýho pátku nic neřeším

 

čůral sem na konečný vo půlnoci do křoví a vtom se křoví přede mnu rozhrnulo .....

 

.....vobjevil se ženský obličej s hadrem na ksichtu a říká: "dobrý večer, nemáte prášek na bolest ?"

 

.... naprosto konsternován jsem zamumlal: "mám"

 

.... došel jsem do tašky pro dva paraleny, který sebou vozím pro strejčka příhodu a podal je tomu obličeji

 

..... obličej mi řekl: "děkuju"

 

..... nic jsem neřekl .... odešel a po chvilce sem křiknul do tmy : "zuby?"

 

.... z tmy se ozvalo: "jo"

 

.... na nic sem nečekal a ujižděl 

 

 

poučení: nečůrejte do křoví, choďte na záchod

 

 

*takže hnáty na sedačce ? ... to je slabej vodvar

 

=======================================================

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu s pejskem ven. Jsme v lesoparku. Zolik je malej terier. Smrdla se okolo me a sbira klistata. Na volno. Proti nam PPL. Poradna pica a lovecak. Nejaky ohar. Taky na volno. Lovecak si usmyslel, ze nas pejsek je zajic nebo veverka. Asi si chtel hrat. Fackoval Zolika a skakal mu po hlave. Pica zkousi lovecaka chytit. Nas pejsek ma zatarasenou cestu ke mne lovecakem a bere caru k baraku. Spolecne leti asi 200 m pres silnici pryc. U vstupnich dveri to lovecaka prestane bavit a cumi. Dobihame s picou. Pica si uvazuje psa a zacne me jebat, ze mam psa na volno. Tise ziram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...