Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

D-Fense mám rád a pravidelně ho čtu, Honzu ZZR neznám. Zatím jsem cyklistu nesrazil, ani nechtěně nezabil. A to ani na dálnici v protisměru, to na ně jenom troubím a voni mě za to fakujou. Moje chyba, měl bych brát prášky asi, aby mi ani na dálnici nevadili.

 

Nesmíš jezdit po dálnici v protisměru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se qoye v jeho anticyklistidkém džihádu zastávat Tittusi, ale stačí občas autem navštívit "kraj razovity" - a tam potkat neosvětleného pumpičkáře (a nebo dokonce "lehací kolo") na zpoplatněné čtyřproudovce bez odstavných pruhů není zas taková vzácnost. Těžko říct jestli jde o lokální specifikum vysvětlitelné "ostragenem" morbidně sníženou hladinou adrenalinu, nebo trvale zvýšenou u alkoholu...  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voni si ty kolomrdi myslej, že sou nesmrtelný

 

bába, než vleze na kolo, tak zapne blikačku pod sedlem, na nosič nad zadním kolem prdne kabelu, a že nebude vidět je jí dost jedno

 

pravidelně ji ráno  předjíždím ve zhruba stejným místě a furt identickej scénář

 

až jednou budu mít pocit, že si potřebuju vylepšit karmu tak zastavím a pokusím se jí vysvětlit, co podle mě dělá blbě

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kole najezdím víc kilometrů než v autě. Takže vlastně patřím k pumpičkářům. Osvětlení mám řekl bych velmi intenzivní a vidět určitě jsem. Stejně mi ale připadá, že mě někteří výfukáři předjíždí dost na hraně a zbytečně mě ohrožují. Proč? Netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jsem zavolal do práce že nejdu protože mam chřipku. Ale pro pečivo jsem zajet musel, pečivo nakoupeno, jedu zpět, v protisměru vidím nějakou starou corsu jak ji tlačí nějakej důchodce a tak trochu už nemůže. Zastavim za rohem, dojdu k němu jestli jakože nechce pomoct (asi si mě spletl s cyklistou tak ani neodpověděl) ... tlačím ... důchodce se lekl protože se auto najednou začalo hýbat. Dotlačíme na místo kde auto nikomu nepřekáží, během toho nás předjel jeden cyklista a asi sedmdesát aut (výraz cyklisty mi dodal síly a utvrdil mě v tom, že motoristům se musí pomáhat). Dotlačeno, hodit nikam nechtěl (vyřeší se synem), jdu ke svýmu autu a taknějak mi došlo že jsem vlastně nachcípanej, že mam astma a taknějak se nemůžu nadechnout, samozřejmě ta věc co se má používat když má člověk astmatickej záchvat v nedohlednu. Nevěděl jsem jestli mam vytočit 155, zkusit dojít do lékárny nebo počkat až upadnu do bezvědomí s rizikem že si mě bude pak natáčet nějakej cyklista. Taknějak jsem to rozdejchal, tak jsem šel na polívku. Fajn ráno.

už jsem ti to psal jednou,chce to změnit doktora nebo medikaci :rolleyes:  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem bude IMO hlavne v tom, ze v casoch ked vznikala nasa cestna siet sa absolutne vobec nepocitalo s tym, ze by mal byt v oboch pruhoch takmer suvisly prud aut. Tato siet sa nejako zasadnejsie modernizuje iba vynimocne, na vacsine miest sa nam ju skor len s biedou dari udrziavat. No a ked sa do toho obojsmerneho prudu zamiesa pumpickar, tak je proste nutne na problemy zadelano, aj keby mali vsetci zucastneni srdce zo zlata(co teda vacsinou nemaju :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

kuncáku ... vole

 

máš poslední šanci vzít pásmo, štětku, bílou barvu a něco tam udělat .... až se tam jednou zaseknu úplně, tak to tam nechám stát a svižným krokem dojdu za tebou na úřad probodnout ti srdce propiskou (jet 50 metrů dvě a půl minuty je i na mňě silný kafe)

 

*kvíz pro ostatní : kdo objeví nestandardně umístěné zrcátko na osobním voze má u mňě pětikorunu (po vejplatě) .... tudle ulici musej mít v pojišťovně rádi :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=mq4THpBvxeo&feature=youtu.be

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz sem uplne zapomel, jaky to je v praglu masakr s tim parkovanim. 

Ypouse v tomhle obdivuju, ja uz bych se na to davno vys...

 

Ale abych prispel necim podobnym ze zivota. Kdyz jem kdysi jezdil kamionem, stavel se v praglu nejaky obchodak (uz ani nevim, kaj to bylo, jen ze kolem byly takove ty baraky ala prvni republika (3-4 poschodi, vysoke okna same oblouky a tak)). Mista minimum a tak tam policajti dali znacky zakaz zastaveni, ale prazakum to bylo fuk. Ke stavbe se moc projet nedalo, vetsinou chlapi s Tatrama, kteri zacinali makat kolem 6h to "odnesli", museli volat policajty, volaly se odtahy a zkratka se do osmin hodin resilo par aut, ktera stala tak, ze se tam nedalo projet. Ja obcas cekal nejake 2-3 hodiny, nez se to "odspuntovalo". Az to prestalo ze dne na den. Ptam se chlapu na stavbe a ti mi rekli, ze se jeden z ridicu Tater nastval a celou radu (asi 8 aut) sedřel. Policajti prijeli, vysetrili, dostal petikilo pokutu (na kterou se mu ostatni chlapi slozili) a od te doby uz tam nikdo z mistnich auto nezaparkoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qoyi

Na kole najezdím víc kilometrů než v autě. Takže vlastně patřím k pumpičkářům. Osvětlení mám řekl bych velmi intenzivní a vidět určitě jsem. Stejně mi ale připadá, že mě někteří výfukáři předjíždí dost na hraně a zbytečně mě ohrožují. Proč? Netuším.

 

Zkusil si sjet z tý dálnice?

Upraveno uživatelem qoyi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...