Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

 

Predpisy dodrzuji a kdyz je znacka, ktera mi prikazuje jet po cyklostezce tak tam jedu. Proto nesnasim Pardubice je to tam vsude.... jak tady nekdo rikal uzivatelsky prijemne :)

 

Mimochodem na to karbonove kolo je ta zamkove dlazba a jine nesmysly co tam davaj fakt noc prijemna. Nesnasim cyklostezky :-D

 

Tohle je nádhernej námět pro Kuncáka, takový značky by se v Praze strašně hodily !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

dnes mi starší syn udělal přednášku na téma Gopnik

 

koukal jsem na něj jako vůl a když odešel za svou matkou, tak jsem ještě pátral cože je to za bytosti

 

wikipedie:

Gopnici nejsou vzdělaní, většinou bez práce, scházejí se na lavičkách u panelového domu, v chodbách panelového domu, v parcích nebo na zastávkách a diskutují o tom, jak někdo okradl slabšího. Z toho plyne, že většinu času tráví na ulici, kde se taky učí životu. Gopnik nemá moc vyvinutou svalovou hmotu, proto převážně útočí ve skupině.

 

Blesk:

Jak takového gopnika poznat? ?Gopnik jako typický Slovan má krátké vlasy a kulatý švejkovský obličej a odstáté uši, na hlavě má pak bekovku, na sobě sportovní oblečení nejlépe adidas, v jedné ruce lahev piva Žigulovskoje a ve druhé pytlík slunečnicových semínek,? popisuje Petr. 

 

youtube:

Gopnik musí i správně sedět jinak to není Gopnik

 

*jinak je syn celkem normální a jsem rád, že mi otevírá obzory ...... teď sem si vlastně vzpomněl proč mi to vyprávěl .... chce k vánocům adidas tepláky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od doby, co bydlím v Polabí, se moje soustředěnost na cyklisty zhruba ztrojnásobila. Tady jezdí snad každej, kdo má nohy a ruce. Není výjimkou potkat stoletou bábu s nákupem ve sněhový vánici, samozřejmě na nějakým historickym velocipédu bez osvětlení. 

 

Co mě ale totálně rozčiluje, je místní zvyk absolutní neohroženosti cyklistů. Zvlášť při vjezdu z vedlejší na hlavní. Vůbec se nedívají, prostě při kraji vjedou do silnice - někdo rychle, někdo pomalu - všichni ale bez zastavení nebo přibrzdění. A nikdo se reálně ani nepodívá za sebe.

Když jsme se sem nastěhovali, málem jsem z toho měl infarkt, teď už s tím počítám, byť mě to hrozně rozčiluje. Zvlášť když jde povětšinou o starší generaci, která ve vzpřímený poloze drží jen díky nějaký místní magii.

 

Polabí...

Jezdí tu na těch svých vehiklech pekelně, jakoby byli nesmrtelní. A nejsou, což ostatně potvrzují pomníčky u pankejtů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zatrnulo u pozadí,když paní na el.invalidním vozíku to ohnula z chodníku na přechod bez podívání a přibrždění. Divil jsem se,že ne driftem. Naštěstí pro mne asi 15 metrů přede mnou, být blíž,jdu sedět. Už vidím blesk "padesátiletý mladík v silném hybridním stroji srazil chudáka invalidu". Babu jsem pozoroval dál a mrskla to po chodníku za roh baráku až lidi museli skoro uskočit. Nevím proč je na demenci vozík....

Vše je v lidech a to je průser...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, drogy jsou ee... ale zase, nebyt jich, umis si predstavit, kolik umeleckych del by nikdy nevzniklo?

tak pro tvorbu umělců jsou asi důležité,to máš pravdu

Já to myslel spíš na něj,do doby alba Hollywood to s ním bylo fajn,jak hudebně tak i koncertně,pak už to šlo víceméně z kopce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle toho videa už i chudák "Marylin" vypadal jak v posledním tažení, po tom jak ho nedávno potloukly kulisy.

Každopádně "otce Mansona" měli usmažit na křesle ještě když to šlo - zbytečné vydržování magorů jako on z nich dělá akorát modly pro podobně ujeté pošuky, stačí si vzpomenout na Hesse...  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...