Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Hele Ty to vidíš z "Tvý" strany. Ale zrovna tak já můžu spekulovat o tom, že ten asfalt je tam na černo, v rozporu se stavebním povolením a projektovou dokumentaci stavby a měl být třeba kousek vedle, například. Oba víme, že to tak jednoznačné být nemusí a oba ze své praxe známe zcela jistě ty i ty případy, proto píšu není vždycky všechno tak černobílé, jak to může vypadat. A znovu dodávám byla to ode mne jen spekulace, kdo ví, jak to je a proč se tak stalo. Víc už k tomu taky nenapíšu.

Jojo, v tomhle mas pravdu. Ja to bral ciste z dopravniho hlediska.

Omlouvam se ti ( tahle spekulace me nenapadla ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Dneska jsem byl reklamovat televizi, ktera lehla 3 tydny pred vyprsenim zaruky. Vsechno OK az do chvile, nez prisel vedouci zpracovat muj pozadavek. Takovej ten od rana zpruzelej typ + mocipan.

 

Prisel, beze slova postavil telku na zem a povida mym smerem: ?Sitovej kabel. Potrebuju ji zkusit.?

Ja na to: ?Ten jsem neprivez, urcite tu nejakej mate.?

 

Hleda v supliku, nachazi, zapina panel. Ten blika a odmita se rozsvitit. Chvili na to cumi a zkousi cudliky. Pak to vypne a beze slova odchazi. Za 5 minut se vrati s papirem a rika: ?Tady to podepiste.?

Ja rikam: ?Kde je popis zavady??

Ukaze mi mlcky prstem, ctu text ?nejde zapnout?.

Povidam: ?Jeste jsou taky ve spodni pulce panelu fleky.?

Vedouci: ?To jste mi ale nerek.?

Ja: ?Mozna kdybyste se zeptal...?

Beze slova capne papir a odchazi.

 

Za dalsi 3 minuty je zpet s novym papirem. Ukaze na pole k podpisu a di: ?Tady.?

Podepisuju, dekuji a loucim se s jeho zady.

 

Mam rad, kdyz lidi jejich prace bavi :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl reklamovat televizi, ktera lehla 3 tydny pred vyprsenim zaruky. Vsechno OK az do chvile, nez prisel vedouci zpracovat muj pozadavek. Takovej ten od rana zpruzelej typ + mocipan.

 

Prisel, beze slova postavil telku na zem a povida mym smerem: ?Sitovej kabel. Potrebuju ji zkusit.?

Ja na to: ?Ten jsem neprivez, urcite tu nejakej mate.?

 

Hleda v supliku, nachazi, zapina panel. Ten blika a odmita se rozsvitit. Chvili na to cumi a zkousi cudliky. Pak to vypne a beze slova odchazi. Za 5 minut se vrati s papirem a rika: ?Tady to podepiste.?

Ja rikam: ?Kde je popis zavady??

Ukaze mi mlcky prstem, ctu text ?nejde zapnout?.

Povidam: ?Jeste jsou taky ve spodni pulce panelu fleky.?

Vedouci: ?To jste mi ale nerek.?

Ja: ?Mozna kdybyste se zeptal...?

Beze slova capne papir a odchazi.

 

Za dalsi 3 minuty je zpet s novym papirem. Ukaze na pole k podpisu a di: ?Tady.?

Podepisuju, dekuji a loucim se s jeho zady.

 

Mam rad, kdyz lidi jejich prace bavi :).

KFL- woe :-))- rozštípla mě ta poslední větička, mě to dneska taky nebaví. Už v 6.32 mě tu jeden blb naštval ( pracovní dobu mám od 7.30 hod., ale chodím sem dřív, protože se mi ráno líp přemýšlí a vyřizuje ), tak jsem mu zavolal a máme špatnej den oba :-))), ještě spal a měl telefon nahlas.

Mě se tím hned nálada zlepšila :-).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Mam rad, kdyz lidi jejich prace bavi :).

v sobotu jsem měl takovou parádní linku na který nikdo nejezdí ve všední den natož v sobotu, tak sem si to užíval

 

přišlo poslední půlkolo před zatažením .... tzv. poslední spoj na lince

 

nutno dodat, že na lince je 90% zastávek na znamení

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

v nástupní zastávce nastoupili tři smetáci (nikdo jinej) kolem pětatřiceti let a protože se nudili, tak na každý zastávce na znamení přišel signál jakože vystupujou, ale vono hovno, dřepěli dál a náramně se tím bavili ...... po desátý zastávce už mě to trochu sralo a vymýšlel jsem pomstu, která přišla záhy

 

došlo mi, že asi jedou na poslední tramvaj, která navazuje na tu mojí linku

 

v předposlední zastávce na znamení před tramvajovým křížením s krásným výhledem na onu tramvajovou trať si synci opět zazvonili ...... takže jsem zastavil a zůstal jsem tam stát ..... než ty tramvaje všechny odjely ..... pěkně sme si ten výhled všichni užili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v sobotu jsem měl takovou parádní linku na který nikdo nejezdí ve všední den natož v sobotu, tak sem si to užíval

 

přišlo poslední půlkolo před zatažením .... tzv. poslední spoj na lince

 

nutno dodat, že na lince je 90% zastávek na znamení

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

v nástupní zastávce nastoupili tři smetáci (nikdo jinej) kolem pětatřiceti let a protože se nudili, tak na každý zastávce na znamení přišel signál jakože vystupujou, ale vono hovno, dřepěli dál a náramně se tím bavili ...... po desátý zastávce už mě to trochu sralo a vymýšlel jsem pomstu, která přišla záhy

 

došlo mi, že asi jedou na poslední tramvaj, která navazuje na tu mojí linku

 

v předposlední zastávce na znamení před tramvajovým křížením s krásným výhledem na onu tramvajovou trať si synci opět zazvonili ...... takže jsem zastavil a zůstal jsem tam stát ..... než ty tramvaje všechny odjely ..... pěkně sme si ten výhled všichni užili

A pak že jsem hajzl jen já :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sami jsou to debilove, pokud nebylo rozbite tlacitko. :)

 

Jinak mne to pripomnelo, jak me zamlada vytrestal autobusak nocniho spoje. Zachrapnul jsem a na konecny me vzbudil a ja celej zmatenej ven na mraz.

Kdyz jsem pochopil, ze zpatky jede za pul hodky, tak ho prosim, at me pusti dovnitr, ze je mi v dzisce zima.

On ze ne a pak me uz uplne ignoroval. Sralo me to mega, tak jsem jak mi byla vetsi a vetsi zima pridaval na sile svych vyroku (neco jako ty si tam sedis ty debile a ja venku zmrzlej jak hovno, co ti to kurva udela atp.). Kdyz uz mel konecne vyrazit zpatky, tak me tam regulerne nechal a neotevrel dvere. Lekce k nezaplaceni. :)

Upraveno uživatelem uff
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš teda štěstí, že ti nerozbili autobus nebo hubu.

......taky vyhazuju cyklisti ...... tudle mi tam vjel rovnou z chodníku jeden smeták a zastavil se mi až u výběhu .......  vzal sem do ruky nerezovej hrnek v kterym mám kafe, zatvařil se výhružně a říkám mu ..... "vypadni hned vole" ...... tak vyjel předníma dveřma, ukázal mi prst a jel doprdele ...... jinak bych ho tím hrnkem břinknul po rypáku ..... cyklisti vole .... to je pakáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

......taky vyhazuju cyklisti ...... tudle mi tam vjel rovnou z chodníku jeden smeták a zastavil se mi až u výběhu .......  vzal sem do ruky nerezovej hrnek v kterym mám kafe, zatvařil se výhružně a říkám mu ..... "vypadni hned vole" ...... tak vyjel předníma dveřma, ukázal mi prst a jel doprdele ...... jinak bych ho tím hrnkem břinknul po rypáku ..... cyklisti vole .... to je pakáš

 

Tomu nevěřím, cyklisti přece na kole nejezdí a přepravují ty své chlouby zásadně v metru :lol2:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čínská medicína v podání mého kamaráda, který se nabídl, že mi pomůže s potížemi karpálního tunelu. Bolelo to, spocený, až na prdeli, zvlášť, když mi škrábal kůži plastovou lžíci a nakonec zatejpoval.

:eek: No tvl, :eek: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zda mi to pomůže poznám za pár dní. Už teď vím, že zápěstí je volnější a ohebnější. Problémy s karpalním tunelem už mám pár let, ale teď několik noci po sobě mě budí mravenčení prstů palec, ukazováček, prostředníček. Zkusit se má všechno. Kamarád se čínskou medicínu učí a praktikuje v Rakousku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...