Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jestli mas zajem,tak poradim jak lze cenu v Praze vyrazne zjemnit.Ale spis do SZ ,pac musi bejt clovek lstivej.Zadny podvod to ale neni. Jinak mam sepsanou prihodu z mladsich let,asi 10 roku back , jak kluk co ma u nas chalupu a je z Prahy jel se mnou za sportem.  Mohu ji dat pripadne k lepsimu. 

 

Mas muj respekt za konzistenci. Rad bych to mel stejne. 60 kacek za bazen bych bral taky. V Praze je to za dvojnasobek :(

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pondělí .... nařizuji si budík v hodinkách na 4:10 ..... vstávám a jdu do práce

úterý .... mám volno ..... hodinky zvoní ve 4:10 ......"musíš to vypnout vole zejtra máš odpolední"

středa ..... mám odpolední .... hodinky zvoněj ve 4:10

čtvrtek .... mám odpolední ..... hodinky zvoněj ve 4:10

 

čtvrtek 8:50 ...... vypínám budík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eštěže ten budík na g-shockách je hovno slyšet. 

Akorát teď nevím. Nezačne ti zvonit i mobil, jak to máš spojený tím blůtůtem?

se budím protrekama a slyším je dobře přes půl místnosti ..... s hodinkama nespím ..... nejsem blázen..... a  BT hiphop hodinky mám v šupleti ..... leskne se to jak psí koule a v noci by mě to budilo ...... ty brzo pudou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale to je 25m. Mám to sice na Strahov nejblíž, ale při mých náplavech se mi po 150 otočkách motá hlava :D Radši mám 50m, a tam to pod kilo není.

Kolikrát týdně chodíš ? Možná bych uměl multisportku... kdyžtak napiš sz. A plavecký parťák by se mi taky hodil. V létě chodím s plavci, ale nechci se jim plantat v dráze na Strahově a samotného mě to nějak nebaví. Kamarád co jsme spolu dělali triatlon, tak je dnes trenér plavání, ale oni zase chodí v nesmyslné doby a ještě jsem se nedokopal přidat se k někomu jinému  :frusty:  A těm plavcům beztak nestačím (to tak bylo vždy) ale teď se vyloženě topím a to mě deprimuje :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento tyden maji Pardubice prazdniny.Jsem vsechny dny zasvetil vyletum,lyzim s rodinou a darilo se mi vse kloubit s plavaci zavislosti.V utery jsme jeli do Brna na vystavu Titanicu,dokonce jsem se kvuli bazenu pohadal se zenou,ale je hodna tak mi odpustila.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento tyden maji Pardubice prazdniny.Jsem vsechny dny zasvetil vyletum,lyzim s rodinou a darilo se mi vse kloubit s plavaci zavislosti.V utery jsme jeli do Brna na vystavu Titanicu,dokonce jsem se kvuli bazenu pohadal se zenou,ale je hodna tak mi odpustila.  :D

Ahoj Hopo, stojí ten Titanic za návštěvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stoji za hovno, aji minule to bylo nic moc, ale ted je to vorezany, az to boli. Nemuzes jit ani do tech pokoju, prve to slo, ted ses za spagatem, nemaj ani rozdeleny listky na borce/baby, takze mala Janicka je trebas strojnik, za 15 max 20 min nemas co resit. Jako trepat se kvuli tomu 100+ km, to asi nechces..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam se to libilo.  Projduty to bylo asi za hodku a neco.Mladej ma nyni obdobi,kdy ho berou lode.Jsem rad,ze uz neni postizenej jen vlakama.Byl  smutnej,kdyz Kate strcila Lea z voru do more.Tak sem mu rekl,ze je to herec,kterej normalne zije a ze ho asi v Brne potkame.

 Caprio tam nakonec nebyl,ale jinak spokojenost.Hodne poucne,nenudil jsem se.

Na konci jsem se dozvedel,ze ja s klukem bych tam zustal utopenej,manzelka s dcerkou by to prezila.

 

Celkove spokojenost se sluzbama ve ve vlaku,poprve jsme jedli v jidelnim voze,deti svici na pul,ja rizek,pani jakousi rolku ,celkem 447 kc.Vraceli jsme cela rodina vyblejskany talire. 

Obsluha usmevava,detem dala na rozloucenou malej pišingr. 

Nechal sem jim tam  5kilo na stole jak lord.

Vecir jsem sice plakal do polstare,ze pade dysko ja az moc,ale co uz.  :D

 

 

 

 

post-1144-0-56593400-1549624494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jak lord... :D 

Hopo, nic proti, rád čtu tvé příspěvky, ale měl jsem nedávno sen, kde jsem seděl v hospodě a za barem dělala silnější postarší žena, které všichni říkali Hopa a byla členem chronomagu...

I když tu moc nepřispívám a jsem spíš tichý čtenář, má na mě forum vliv asi větší, než bych čekal... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem cela ja!    Z toho snu.   

 

 

Aniz bych na sebe touzil strhavat nejakou pozornost,psani mne opravdu bavi.

Minuly tyden  jsem podnikl urcite kroky,kdy jsem vystrcil ruzky mimo bezpecnou bublinu zdejsiho vlakna a vyzkousel dat nejake  povidani na dopravni stranku.

Abych to zkusil pred nekym cizim,ne jen tady kde se na mne pohlizi shovivave a nejak pratelsky.

 

Nez jsem sebral odvahu,osmělil se,trvalo mi to. Ale rekl jsem si :  "Zkus to.  Bud  chlap.Dostanes par ran a stahnes ocas mezi nohy a vratis se kam patris."  

Inspiraci jsem totiz ziskal tady,treba  Maxell jak jede jidla ze prechazi zrak a je z toho citit radost,tak ja to mam podobne s praci u drahy a psanim toho co zaziju.

 

Abych se vratil k memu pokusu,vyvesil jsem svuj vytvor a cekal.

A ono se libilo,opravdu hodne a mam silnou pozitivni zpetnou vazbu.V podstate uplne nulova nenavist,jede laska,zajem a dokonce nabidky ke spolupraci.

 

Takze nyni uvazuji,tady pred Vami snad muzu hlasite.

 

Za vlastni penize bych si nechal postavit jednoduchy web,s clenenim do kategorii,kde bych krome zazitku a vypraveni,ktere si dlouhe roky sepisuji,obcas bych udelal rozhovor s kolegou z profese,ktere potkavam ,znaji mne a nemusel bych bejt uplne korektne sladkej.

Tech lidi jsou desitky,mozna stovky.

 

Cely web bych miril ne na nejryzejsi znalce,ale spis na cestujici verejnost,vysvetlit jim proc vlak nejede kdyz je ledovka,jak se muze stat ze rano neni vlak vytopeny,co znamena stret na prejezdu a proc to vsechno tak dlouho trva....

 

Ne reci z ucebnice,jen realne postrehy,glosy,prozite pripady.

Podane vtipne a s laskou,zaroven ale s respektem,uctou a hlavne pokorou.

 

Mohl bych zajemcum o profesi strojvedouciho,vozmistra,posunovace,opravare dat zpetnou vazbu a pomoci jim trosku  poodhalit tajemny svet.Podat ruku.

 

Diky jednomu z nejchytrejsich skolaru co znam bych mohl rozpitvat urcite situace,co jsou k vzteku,vysvetlit proc jsou predpisy tak dulezite,ale zaroven se mnohdy muze clovek dostat do situace,kdy je otazkou jak se spravne zachovat.

 

Opetovne uvedu.

Nechci byt nikde videt,neni za tim zadna touha bejt na plakatu nebo osobni prezentace!

A mozna jeste dulezitejsi vec,zadne hazeni spiny nebo touha delat se lepsim!

 

Za tema uvahama je jen radost.

 

Jakkoliv to v dnesni dobe muze znit pateticky a idealisticky,verim ze krome penez muze byt dulezita i spokojenost a stesti.

To vse ve sve praci mam.    :)

 

Treba mi do toho nekdo hodite vidle.Treba Franta mi napise nasrat.Treba  YPO rekne ,ze odmita rozhovor o autobusech  na muj web,protoze se mu to cely nejak nezda a cejti za tim podvod.

A bude po projektu.

 

Pokud to projde,povedel bych dale cim se trapim a o co se bojim.

Diky za reakce.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem cela ja!    Z toho snu.   

 

 

Aniz bych na sebe touzil strhavat nejakou pozornost,psani mne opravdu bavi.

Minuly tyden  jsem podnikl urcite kroky,kdy jsem vystrcil ruzky mimo bezpecnou bublinu zdejsiho vlakna a vyzkousel dat nejake  povidani na dopravni stranku.

Abych to zkusil pred nekym cizim,ne jen tady kde se na mne pohlizi shovivave a nejak pratelsky.

 

Nez jsem sebral odvahu,osmělil se,trvalo mi to. Ale rekl jsem si :  "Zkus to.  Bud  chlap.Dostanes par ran a stahnes ocas mezi nohy a vratis se kam patris."  

Inspiraci jsem totiz ziskal tady,treba  Maxell jak jede jidla ze prechazi zrak a je z toho citit radost,tak ja to mam podobne s praci u drahy a psanim toho co zaziju.

 

Abych se vratil k memu pokusu,vyvesil jsem svuj vytvor a cekal.

A ono se libilo,opravdu hodne a mam silnou pozitivni zpetnou vazbu.V podstate uplne nulova nenavist,jede laska,zajem a dokonce nabidky ke spolupraci.

 

Takze nyni uvazuji,tady pred Vami snad muzu hlasite.

 

Za vlastni penize bych si nechal postavit jednoduchy web,s clenenim do kategorii,kde bych krome zazitku a vypraveni,ktere si dlouhe roky sepisuji,obcas bych udelal rozhovor s kolegou z profese,ktere potkavam ,znaji mne a nemusel bych bejt uplne korektne sladkej.

Tech lidi jsou desitky,mozna stovky.

 

Cely web bych miril ne na nejryzejsi znalce,ale spis na cestujici verejnost,vysvetlit jim proc vlak nejede kdyz je ledovka,jak se muze stat ze rano neni vlak vytopeny,co znamena stret na prejezdu a proc to vsechno tak dlouho trva....

 

Ne reci z ucebnice,jen realne postrehy,glosy,prozite pripady.

Podane vtipne a s laskou,zaroven ale s respektem,uctou a hlavne pokorou.

 

Mohl bych zajemcum o profesi strojvedouciho,vozmistra,posunovace,opravare dat zpetnou vazbu a pomoci jim trosku  poodhalit tajemny svet.Podat ruku.

 

Diky jednomu z nejchytrejsich skolaru co znam bych mohl rozpitvat urcite situace,co jsou k vzteku,vysvetlit proc jsou predpisy tak dulezite,ale zaroven se mnohdy muze clovek dostat do situace,kdy je otazkou jak se spravne zachovat.

 

Opetovne uvedu.

Nechci byt nikde videt,neni za tim zadna touha bejt na plakatu nebo osobni prezentace!

A mozna jeste dulezitejsi vec,zadne hazeni spiny nebo touha delat se lepsim!

 

Za tema uvahama je jen radost.

 

Jakkoliv to v dnesni dobe muze znit pateticky a idealisticky,verim ze krome penez muze byt dulezita i spokojenost a stesti.

To vse ve sve praci mam.    :)

 

Treba mi do toho nekdo hodite vidle.Treba Franta mi napise nasrat.Treba  YPO rekne ,ze odmita rozhovor o autobusech  na muj web,protoze se mu to cely nejak nezda a cejti za tim podvod.

A bude po projektu.

 

Pokud to projde,povedel bych dale cim se trapim a o co se bojim.

Diky za reakce.

Nevím, možná jsem to už psal. Ale kamarád má časopis  https://zdopravy.cz/ nechceš kontakt a třeba to můžeš publikovat tam ? :) Podle mě je to dostatečně dobré a zrovna Pepa je taky úplný magor do vlaků - dnes má na starosti Billeto, tohle je projekt spíše pro radost ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však to zkus. Web s redakčním systémem si zprovozníš za 1000 Kč ročně, na vlastní doméně (hopa26.cz třeba) :). S tím ti klidně pomůžu. Nebo publikuj na zelpage.cz, tam je toho spousta. Není se čeho bát, couvnout se dá vždycky. A vždycky se najdou hejtři nebo podporovatelé. Nikdy nebudeš mít 100% úspěšnost :).

 

Já měl dva blogy dlouhý léta, celkem slušnou fanouškovskou základnu, ale už na to asi 2 roky úplně dlabu. Publikuju jen věci kolem Stařeny (auta) na jejím vlastním webu a neřeším.

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...