Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Fakt je, že pro důchodce a obecně pro lidi, kteří nevládnou elektronikou, je to asi problém. Za sebe můžu říct, že za poslední roky je to jediné rozumné, co se ve zdravotnictví událo. Už jsem párkrát vyzvedával léky a tak rychle bych je ani neukradl  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, pracuju s touhle věkovou kategorii a můžu ti říct, že dotýká má málokdo a o e-mailu se mi může zdat. Ale časem to zvládnou.

Geometre, ty si koledujes :-). Stouny a ACDC jsem poslouchal taky :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potká pan Roubíček pana Kohna a ptá se: ?Tak jsem slyšel, že u nich hořelo, pane Kohn.? ?No jo, Roubíček, všechno shořelo ? krám, sklady, zboží. Škody za čtyři sta tisíc! Jsem úplný žebrák.? ?No to je mi líto, Kohn. A měli to alespoň pojištěné?? ?No Roubíček?! Jak by mohlo hořet, kdyby to nebylo pojištěné??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potká pan Roubíček pana Kohna a ptá se: ?Tak jsem slyšel, že u nich hořelo, pane Kohn.? ?No jo, Roubíček, všechno shořelo ? krám, sklady, zboží. Škody za čtyři sta tisíc! Jsem úplný žebrák.? ?No to je mi líto, Kohn. A měli to alespoň pojištěné?? ?No Roubíček?! Jak by mohlo hořet, kdyby to nebylo pojištěné??

Budu za idiota ale Roubicek je jako nejake echt zidovske jmeno? Kohn to jo ale Roubicek?

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navic tyhlety vtipy sou malokdy vtipne a to jak o sobe mluvi ve treti osobe me neskutecne irituje

 

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Mozna je to irituje uplne zbytecne, voni Bulhar. Ale treba sou jen mladej a uplne blbej. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu za idiota ale Roubicek je jako nejake echt zidovske jmeno? Kohn to jo ale Roubicek?

Mně teda židovský anekdoty zpravidla vtipný pŕijdou... ale jinak vlastně zajímavej dotaz, na toho Roubíčka. Třeba najdeš odpověď tady

https://www.ucenibezucebnic.cz/index.php?id=5882

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě v tom článku překvapilo, že Loew resp. Löw jsou křestní jména s úplně jiným etymologickým základem (lev) než Loewy + Lévy (příjmení, podle levitů resp. kmene Levi). A nenašel jsem tam zmínku o příjmeních -stein, -blum, -heim... nebo jsem to přehlédl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me asi vice bavi vtipy o zidech nez s zidama :D Jdu si to precist

Mně teda židovský anekdoty zpravidla vtipný pŕijdou... ale jinak vlastně zajímavej dotaz, na toho Roubíčka. Třeba najdeš odpověď tady

https://www.ucenibezucebnic.cz/index.php?id=5882

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...