Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Jsem si dneska pri diskuzi s Hopou vybavil jeden moment ze sladkeho veku dospivani a przneni spoluzacek... a prvnich interakci s jejich rodici :)

 
Bylo mi asi 17 a doposud jsem kontakt s rodinou holky nikdy nepotreboval. Zaminka me navstevy u nich byla primarne o fixu pocitace jejiho brachy, cehoz rodice lstive vyuzili k seznameni. Bydleli cela familie v baraku, coz bylo fajn, protoze jsme tou dobou dodelavali chalupu, a mohl jsem pripadne konverzovat i o aspektech spojenych s technickym resenim domu. Kdyz uz nic, znelo mi to, jako klukovi z prazskyho panelaku, exoticky a zajimave. 
 
Dorazili jsme s holcinou na misto. Za dverma bracha a rodice. Predstavil jsem se, oni taky. A bylo ticho. 
 
?Tak.... ze bych se sel podivat na ten pocitac,? povidam brachovi. 
?Ale kam ten spech, dame si nejdriv kafe,? povida jeji mama. 
 
Obyvak, sedli jsme si. Sebevedome rozdavam usmevy a rozhlizim se. Prislo kafe, sedla si i mama, oci vsech spocinuly na mne. Bylo jasny, ze musim otevrit konverzaci. Odkaslal jsem si. Sazka na jistotu zabere. 
 
?Vy asi mate topeni reseny samospadem, ze jo? Neslysim obehovy cerpadlo.?
 
...
 
Navsteva i oprava kompu probehly v poradku. Sice jsem se nedostal ani na minutu do pokoje s divcinou, ale zato jsem byl zaveden do kotelny, kde se ukazalo, ze mam pravdu. Samotiz, samozrejme!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem byl poprvé u své paní na obědě, sedli jsme si potom s rodiči v obýváku a vedli se řeči.

 

V televizi běželo něco s Bohdalkou...

Říkám: "Mám rád tyhle starý filmy, Janžurka byla výborná herečka, škoda že už umřela."

 

Rodiče jsem svým znalectvím kinematografie trochu zaskočil. Tvářil jsem se vážně. Možná v duchu přemítali, že režijka opravdu není všechno....

 

Dcerku mi nicméně za ženu nakonec dali. 

 

Škoda, že nesmím napsat, co mi předevčírem vyvedla. Až jestli to dobře dopadne.  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tady trochu horší výkon, letěla připitá 27 letá žena, měla dobrou rychlost 160 km/h, ale slabší odraz.....V článku k tomu píšou, že po dopadu z auta vystoupila jako by se nic nestalo a celkem v poho.

 

Upraveno uživatelem milomac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hopo po FB běhá video tancujících nádražáků (korona dance) jen ten odkaz na FB českých drah mi nějak blbne, nezlanařili tě do videa ? :) 

Upraveno uživatelem honzyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem hovno zahradník, to manželka chce pěkný trávník. Koupila to sama a teď mi dala přečíst návod. Jo, a nesmí tam pes, to mě pobavilo. Někomu to podaruji.

Odesláno z mého LG-H870 pomocí Tapatalk

Kup "Čerťák- vápno na zahradu" v Obi 5kg za 79,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzyk:  :)

Kdepak. Mne tyhle vyzvy uplne neoslovujou.

Jsem mrzutej, jak mam zavrenej bazen, tak se trapim.  Neni mi do tance. 

 

Navic, celim jiz delsi cas neuveritelne sikane od KFL, ktery diky  sve pracovitosti, peclivosti a chytrosti zcela meni moje zavedene poradky.  Jak je chytrej, lstive  se mnou manipuluje a co je nejhorsi, na konci mu musim pokazde dat za pravdu. 

Coz mne neuveritelne sere, jeste ani jednou jsem ho nenachytal. On mne uz stokrat! 

 

Mam ho moc rad. 

A blby je, ze se ani nemuzu a nesmim pochlubit, cim vsim mi dela radost. 

Presto, diky moc Kajo.  :)

Upraveno uživatelem hopa26
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...