Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Dneska od rana jezdim. Stav uplne jako pred koronou, jsme nacpany po strechu. Uz z Pardubic jsme bohuzel nenalozili vsechna kola.
Kde kdo jiz vlastni hogo fogo model z umely hmoty a odmita ho na sebe "štosovat."
Lidi nastvany, podrazdeni, vztek level 1001.
V Chrudimi jsem pozoroval dalsi rozhazovani rukama se zatatou pesti.

20200509_101531_copy_1651x1238.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem v HK byl vlakem rano byl jednu otocku z Pardubic.

Ted uz nastesti sedim u grilu a cekam az se to rozpali. Frostie ma pravdu, az na Paku nejezdim.  :)

Mladej ma narozky kulaty, dorazi 25 lidi. Dal bych neco do kulinarskyho pak, ale Maxell by se smal, az by se za bricho popadal.

Mozna, esli se nadojim trochu, ze ziskam vodvahu.  :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 1 hodinou, Berbatow napsal:

Teď k nám přišla dcera vytočená z Lidlu. Kupovala proseco a pokladní chtěla vidět občanku. Dceři je 34.

 

před 1 hodinou, dawe009 napsal:

Má bejt ráda ne :)

Co bych za to dal, kdyby mi nechteli prodat chlast!

Realita je jina - prodaj mi ho vsude!

Edit: nekdy bohuzel, nekdy bohudik...

Edit 2: neska bohudik, bylo to fajn :-)

 

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je řeč o Lidlu - dneska jsem byl na nákupu a nějak jsem sáhnul vedle, misto párků z masa za pětašede jsem v tý rychlosti koupil párky za dvacetšest ze separátu. V rámci experimentu jsem je stejně pokrájel a hodil na pánev, že do špaget budou dobrý.

Pánové, ono se to chová jako popkorn! Zvětšilo to objem, zbělalo to a trochu to i vybuchuje :D No, půjde to úplně jinam než do špaget... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera stojím u přechodu pro chodce. Auto od PPL, šofér stažené okno a ukazuje rukou babce, prosím pouštím vás. Koukám na to a říkám si, to je slušný řidič, protože se u toho usmíval jak andílek. Babka přešla a já byl na úrovni jeho okna a slyším, dělej ty pičo stará. Sem se málem posral smíchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdu přes Makro a koukám že tam někomu už solidně hrabe. Za chvíli budeme mít pseudocenu, cenu po "slevě", cenu po slevě a s kartičkou, a to všechno zvlášť ceny platné pro koupi 1 kusu, 2 kusů, tři kusů. Pak taky to celé s dph, bez dph. A ještě nejlíp několik úrovní věrnostnich kartiček. Klubová cena a cena pro důchodce. Prostě kolik sloupců má Excel v kanclu, tolik bude druhů cen. :D

20200604_091039_copy_768x1024.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Copak o ty veci, ty dcerce bych nechal vydelat i vic.  😃  

Plan: Pohovorime s maminkou rozsafne o tezkostech vychovy deti....

Jsem ale radeji dopredu avizoval ty pani, ze setkani bude pouze v pripade, ze nebudou reci o vdeku a hlavne, ze nechci zadny darky protoze znam zeny-koneckoncu mam jednu doma. Tim jsem hned na zacatku mazane nasadil mantinely, aby bylo jasne, ze se nehodlam spustit. Jinak- ja kafe vubec nepiju tvl, mi nechutna.  :)

Viz foto.

Snad bude oskliva jako ja a nebudu teda vubec vystavenej pokuseni.  

Dokl mam je tajna a neprustrelna sifra Doklady mama.  

Ale popravde, udelalo mi radost, ze napsaly.

 

 

20200630_075426.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...