Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Žiju, ale strašný. Trať D3 , na hodně procent chyba jednoho fíry.  Křižování ,  pravděpodobně nepočkal. 
Tam je to jednoznačne chyba firy. Trať jednokolejka, křížení jen asi ve 3 stanicích, Pernink je jednou z nich. Provoz minimální a pouze osobaky, dispečink ve Varech...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, nickolas napsal:

Prave jsem sezral misku jahod a zapijel to cernym pivem. Zacinam mit neblahe tuseni, ze to jeste bude mit dohru 😱

No pěkný... Já jsem si ugriloval camembert, klobásky a zeleninový špízy a protože gril byl pak ještě horkej, přišlo mi škoda to nevyužít. Takže jsem rozpek vafle s hromadou marmelády a dal si k nim vanilkovou zmrzku, kterýmžto jídlem dostala moje maskulinita dost na prdel, takže k zakončení meníčka byla zvolena dvacetistupňová double-IPA. Tak si pak povíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, M.K. napsal:

No pěkný... Já jsem si ugriloval camembert, klobásky a zeleninový špízy a protože gril byl pak ještě horkej, přišlo mi škoda to nevyužít. Takže jsem rozpek vafle s hromadou marmelády a dal si k nim vanilkovou zmrzku, kterýmžto jídlem dostala moje maskulinita dost na prdel, takže k zakončení meníčka byla zvolena dvacetistupňová double-IPA. Tak si pak povíme...

Tohle už ale píšeš ze zachodu ze jo? 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, my si v neděli ugrilovali krkovičku, večeřeli ji i včera, dnes k obědu játra, pak dostala žena chuť na tatarák, tak si pořídila maso a tatarák vyrobila, nesnědla ho všechen, já dnes pořád ještě dojídal tu krkovičku, pak dojel po ženě zbylý tatarák, průběžne to zapíjel kefírem a nakonec jsem to zazdil hořkou čokoládou - takhle dobře mně i ženě už dlouho nebylo. Akorát to pivo jsem si k tomu nedal, to mi poslední roky nedělá dobře ani v množství malém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leje, zima jak v prdeli. 

Slavime narozeniny dcerky....

Sedim uplne sam pod pergolou a griluju.

Nalejvam se Legendariem s kolou z Lidlu abych se zahral.  

Vsichni hoste v teple a mavaji mi z  baraku, ven nevyjde nikdo. 

Prisla az ted pred minutou manzelka: " Tak co, uz to je? Nevim jestli mam davat dorty, nebo maso?"  A zas odesla...

Sem takovej melancholicky nalozenej z toho rumu. 

Nekdy si tak dumam, jaky jsou obcas v zivote zkurveny nahody. ...

U nas na vsi bydli borec, je mu asi padesat.  Ma dve deti, kluka a holku.   Dcera doktorka pres cevy. Bohuzel jeho synovi (Honza) se omotala pri porodu pupecni snura kolem krku a nez ho dostali ven, pridusil se. A je postizenej. Komunikuje a funguje, je mu ted asi 22 roku.  Je spokojenej stastnej, furt drandi na kole, leze po kostelni zdi, vesnice je na nej zvykla, nikdo se nesmeje, je proste "náš".

Kdyz ho vidim, si s nim povidam, je vdecnej....

Potkal sem ho v tejdnu v krame, kupoval brambory, mu rikam...

Ja : "Honzo, co kupuješ?"
Honza:" Brambory, mámě k obědu, bude vařit"
Já: " Ty vole, tak já prijdu, s čím je budete mít?"
Honza: " To nevím, asi s rejží!"

 

20200711_152616_copy_1651x1238.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Takže, zony se mi "zdárně" kreslej, odbornou firmou znalou problematiky ( je to moravská firma, v praze první zakázka tohodle velkého charakteru ) a pracovníci jsou cizí státní příslušnosti, takže se mi kupí jedna stížnost a reklamace za druhou ( naštěstí jim rozumím a nějak to dáme dohromady ). Namátkou dnes :

invalida měl být posunut o jedno místo dopředu. Vylepšeno. Je přesunut na začátek ulicie ( o cca 85m vpřed )

invalida nebyl v projektu, tak ho odstraníme a jeho nové značení zamalujeme. To neva že koukáme do jiného projektu na jinou ulici

firmy, co si platí místa, těm se značka zrušila bez náhrady, ale dopravní značení je ještě do spuštění platné a značky jsou jejich majetek. Odstraněno. Odvezeno neznámo kam a neznámo kým

když máme stání kousek do křižovatky, tak proč ho neprotáhnout přes celou křižovatku

šikmé stání částečně na chodníku. No a proč neudělat vjezdy, kde se budou auta ohýbat do pravého úhlu.

Fakt už do háje zelenýho, to tam nemůže bejt jeden člověk, co aspoň trochu přemýšlí? To, že udělaj část jedný ulice a přejdou na ulici další, která je na úplném opačném konci té části zony, to ani nekomentuju.

 

Hopo, nemáš tam něco ze života, co bude vtipný a trochu mě rozesměje? Teď bych nejradši toho předáka nakopal do zádele. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekni mi, co ta Tvoje nova pani radsi. :)

Mam toho dost novyho, ale sprosty historky mam zakaz publikovat a ty vtipny si schovavam k sobe na chvile sucha.

Dneska KFL vydal, jak sem sel s ctitelkou na rande. https://www.strojvedouci.com/2020/setkani-s-ctenarkou/ 

Jinak mam dovcu, ted jsme se vratili ze skal, lezim uplne mrtvej. Poprvy bydlime s rodinou v hogohogo hotelu, mam tu i 25metrovej bazen, ale ho jebu-jsem rad ze mam pauzu.

Myslim si teda, ze mas chmury hlavne proto, ze malo plaves!   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, hopa26 napsal:

Rekni mi, co ta Tvoje nova pani radsi. :)

Mam toho dost novyho, ale sprosty historky mam zakaz publikovat a ty vtipny si schovavam k sobe na chvile sucha.

Dneska KFL vydal, jak sem sel s ctitelkou na rande. https://www.strojvedouci.com/2020/setkani-s-ctenarkou/ 

Jinak mam dovcu, ted jsme se vratili ze skal, lezim uplne mrtvej. Poprvy bydlime s rodinou v hogohogo hotelu, mam tu i 25metrovej bazen, ale ho jebu-jsem rad ze mam pauzu.

Myslim si teda, ze mas chmury hlavne proto, ze malo plaves!   

No, mě ta známost nevyšla. Holt život.

Plavat budu snad za 14 dní, dost a dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Kapo napsal:

Kuncáku, s těma výkresama je problém.

Chlapi, co to kopete? Podle výkresu studnu. Do pr... to má být komín, otočili jste výkresy.

 

Já to chápu, tak ale dop...le tak dělám švadlenu, pekaře,...… ( nesnižuju profese ) a nefušuju do výkresů. Snažím se dělat něco, čemu rozumím. Já ho to přece nebudu učit ( taky mu nekecám do sytosti či rozmíchání barev ).

Už nemám sílu něco vymýšlet, od 15.30 tu jen sedím, u telefonu kejvám a vybavuje se mi pár zcen z majora Zemana, Studna.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...